5 garšīgi DIEDZĒJAMO SĒKLU maisījumi

Veikalos ir iespējams iegādāties gatavus diedzētus graudus un sēklas. Taču tikai nedaudz pacenšoties, tu vari tikt pie šiem svaigajiem un dabiskajiem vitamīniem pati, mājas apstākļos! Dīgstos ir visi B grupas, A, C, D un E vitamīni, minerālvielas – kālijs, dzelzs, mangāns, fosfors, cinks, magnijs un kalcijs, arī aminoskābes, fermenti, hlorofils un šķiedrvielas. Pamēģini arī tu kādu no šiem, Latvijā nopērkamajiem, sēklu un graudu maisījumiem – diedzē, un tiec pie saujiņas pavasara! 

A. Vogel BIO Snacky diedzējamās sēklas Gardēža maisījums, 40g

 
Dīgsti no bioloģiski audzētām sēklām. Izsmalcinātajam miksam piemīt klasiska, izsmalcināta garša, kas piešķir dažādību salātiem un citiem ēdieniem. Maisījumā ietilpst: lēcas, baltie redīsi un kvinojas sēklas. Kvinojas sēklas jau pazīstamas daudzus gadsimtus, tājās ir daudz olbaltumvielu, kalcija, B grupas vitamīni un dzelzs.
Cena 1,80€

N. L. Chrestensen BIO sēklu maisījums diedzēšanai Bunte Vielfalt, 70g 

Harmonisku garšu sēklu maisījums diedzēšanai. Bagāts ar vitamīniem A, B1, B2, B3, B12, C un E. Satur arī vērtīgos proteīnus un minerālus – fosforu, dzelzi, cinku, mangānu, varu, kalciju un kāliju. Saturs: 35% Mungbohne, zaļa (Vigna radiata) 20% Adzukibohne, (Vigna angularis) 5% Brokoļi, (Brassica oleracea italica) 5% Rotkohl, (Brassica oleracea var. cap) 3% Gemuseampfer, (Rumex patientio) 17% Lucerna (Medicago sativa) 15% Amarants – Aztekenkorn (Amaranthus caudatus).
Cena 1,99€

Bavicchi GEO Detox Mix bioloģisko sēklu maisījums diedzēšanai, 300g

 
Bioloģiski audzētas redīsu – Ķīnas roze, brokoļu un āboliņa sēklas diedzēšanai un lietošanai pārtikā.
Cena 13,65€

BIO Valentin Maisījums diedzēšanai, 60g 

Maisījums sēklu diedzēšanai: lēcas 25%, zirņi 25%, aunazirņi 20%, sarkanās pupiņas 15%, pupiņas 15%. Diētisks produkts, piemērots diedzēšanai nelielā ūdens daudzumā. Dīgstus var ēst pēc 4-6 dienām. Dīgsti satur vitamīnus un minerālvielas. Dīgstus izmanto salātu un sviestmaižu pagatavošanai.
Cena 1,22€

Kielki Pikantna diedzējamās sēklas, 20g 

Sēklu maisījums diedzēšanai. Sēklas ar pikantu garšu. Satur vitamīnus, olbaltumvielas, minerālvielas, mikroelementus, aminoskābes. Regulē gremošanu. Samazina holesterīna līmeni asinīs. Kavē vīrusu un audzēju attīstību. Sēklas pirms diedzēšanas noskalot, dažas stundas izmērcēt, neiekaltēt. Trauku nosedz ar marli, sargā no tiešiem saules stariem. Sadīgst 3 – 6 dienās, ~18 grādu temperatūrā. Pārtikā lietojami ~1 cm gari dzinumi. Pirms lietošanas noskalot. Dīgsti piemēroti salātu, sviestmaižu pagatavošanai, ēdienu dekorēšanai. Dīgstiem ir patīkama, pikanta garša.
Cena 0,79€

Lasi arī rakstu Graudu un sēklu diedzēšana

8 komentāru
  1. Tā, lai būtu veģetārak :D, jau nu nē. Vienkārši iepirku sojas pupiņas vulgaris un mēģināju tās pagatavot, negaršoja, tāpēc nolēmu nelaist zudumā mantu un diedzēt – diedzētas tās man garso labāk nekā vārītas.

  2. Aizdevos uz Rimi un nopirku jau sadiedzētās redīsu sēklas :), jo sagibējās tik ļoti, lasot šo rakstu, ka nebija spēka 4 dienas gaidīt.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.