Veikaliņš modesdāmām

Labdien!
Esam klāt ar jaunu un interesantu projektu – t/c Spice 2. stāvā, blakus kafejnīcai Double Coffee savas durvis ir vēris Latvijas rotu meistaru veikaliņš "EZLA". Pie mums Jūs atradīsiet visu, lai padarītu sevi košāku un pamanāmāku Latvijas pelēkajā rudenī!!!
Nāciet pie mums ciemos un es garantēju ka visiem pietiks unikālu rotu un aksesuāru!!! Varu pačukstēt vēl vienu īpašu lietu – mūsu preces ir tikai vienā eksemplārā, otra tāda pati rota nebūs sastopama!!! Man šķiet ka katra sieviete grib būt īpaša un sevišķa, tieši to mēs piedāvājam panākt ar savām rotām!!!!

5 komentāru
  1. Man ļoti patīk šis veikaliņš, dažādas interesantas lietas. Arī vēl līdz šim neredzētas rotas, piemēram, “3 wind knots”

  2. Ciniķe, Tev galīgi nav taisnība, jo plastmasas s..i ir dažos citos iecienītos bižu tērijas veikalos, šajā veikaliņā ir tikai īstas lietas. Protams ja Tev ir grūti mākslinieku darbus atšķirt no tiem tur plastmasas, tad jau gan!!!

  3. Kas teicis, ka šie ‘mākslas darbi’ nav radīti no plastmasas? Un Viva, pasaki, lūdzu, kas būtu ‘īsta lieta’ Tavā skatījumā?

  4. Neesmu gan bijusi šajā veikaliņā, tāpēc nekritizēšu, bet vēlos dzirdēt viedokli no kādas, kur jau pabijusi – vai rotiņas neizskatās pēc lētām plastmasas rotiņām? Un kādas cenas?

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.