Šodien sākas biļešu tirdzniecība uz Madonnas koncertu

Ilgi gaidītais mirklis ir klāt! Beidzot arī mums ir iespēju skatīt vaigā dzīvo leģendu un popmūzikas karalieni Madonnu. 4.augustā Tallinas Dziesmu svētku estrādē notiks vienīgais dīvas koncerts Baltijā, kur dziedātāja uzstāsies savas pasaules tūres Sticky & Sweet Tour ietvaros. 

Uz Madonnas šovu  pārdošanā nonāks aptuveni 70 000 biļešu. Biļešu tirdzniecība sākas šodien – 5. Martā, plkst. 10.00. Biļetes var iegādāties interneta mājaslapā www.ticketpro.lv. Tikai pirmajā biļešu tirdzniecības dienā biļetes no plkst. 10.00 līdz plkst. 20.00 būs iespējams nopirkt arī speciālās kasēs kinoteātrī "Cinamon" (t/p "Alfa") un “Arēnā Rīga”. Stāvbiļetes cena – 43 Ls. Tirdzniecībā ir arī 5 000 biļetes fanu zonā, kas atradīsies skatuves priekšā, un tās maksā 90 Ls. Pieejams arī 300 VIP biļetes, to cena – 180 Ls.

Madonna ir pazīstama ne tikai ar saviem sasniegumiem mūzikā. Šķiet, viņas enerģijas krājumi ir neizsmeļami, un to pierāda arī viņas ievērojamais sasniegumu saraksts. Viņa ir ne tikai dziedātāja, bet arī aktrise, producente, rakstniece un nu jau arī režisore. Pazīstamākās filmas ar Madonnas piedalīšanos ir “Evita” (1996), “Četras istabas” (1995) un “Die Another Day” (2002), kur Madonna iejutās paukošanās treneres lomā. Sevis uzturēšana lieliskā formā ir kļuvusi gluži vai par zvaigznes apsēstību, viņas atlētisko augumu, par kuru, starp citu var pārliecināties arī viņas spilgtajos un ektravagantajos koncertšovos, varētu apskaust jebkura sieviete viņas vecumā un ne tikai. Starp citu, Madonna pagājušogad nosvinēja piecdesmito dzimšanas dienu. Pēdējais ievērojamais veikums, par kuru Madonna lika runāt visai pasaulei, ir viņas režisētā filma “Filth and Wisdom”(2008). Tā gan izraisījusi diezgan pretrunīgas atsauksmes. Starp citu, Madonna ir arī šīs filmas scenārija autore. Lai gan dziedātāja netiek uzskatīta par izcila vokāla īpašnieci, talantīgāko no aktrisēm vai īpaši apdāvinātu režisori, viss, ko viņa dara, nepaliek bez ievērības. Madonna visam piedod savu īpašo – Madonnas garšu. Par to mēs arī varēsim pārliecināties tepat kaimiņos – Tallinā.

Biļetes tiek tirgotas interneta mājas lapā www.ticketpro.lv. Ticketpro spēj nodrošināt nevainojamu sistēmas darbību arī tad, ja internetā vienlaicīgi iepērkas liels cilvēku skaits. Baltijas valstīs mūzikas mīļotājiem biļešu iegāde būs ērta, ātra un bez papildu izdevumiem. Cilvēkiem vairs nebūs jāstāv garās rindās pie kasēm. Izmantot šo biļešu iegādes veidu ir tikpat viegli kā lietot internetbanku.Tātad – nenokavē un izmanto šo unikālo iespēju – redzēt un dzirdēt Madonnu dzīvajā!

1 komentārs
  1. Man ir dalītas jūtas šajā sakarā – runājot par lielo zvaigžņu lielajiem koncertiem – ko tur vispār var redzēt? Mēs reāli nopērkam tikai apziņu, ka tur – priekšā uz lielās skatuves, ir dīva Madonna, kaut gan, visticamāk, redzēsim tikai mazu skudriņu, kas gorās kaut kur tālumā. Jā, būs lielie ekrāni, bet to laikam es varu paskatīties mājās savā plazmu televizorā. Nu ok, ok, varbūt, ka lielai daļai tomēr ir svarīgs tas klātesamības fīlings. Bet man patīk tomēr to mākslinieku redzēt, tāpēc man laikam pietiks ar Arēnu Rīga un tās pieticigajiem viesiem.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.