Piedalies konkursā un saņem dāvanu mammai Mātes dienā!

Tuvojas diena, kad visskaistākos ziedus un mīļākās bučas saņems mūsu mammas. Būtu jauki, ja šogad šos svētkus varētu nosvinēt vēl īpašāk! www.espati.lv kopā ar TENA Lady aicina tevi piedalīties konkursā un balvā saņemt brīnišķīgu dāvanu mammai – pērļu kaklarotu un auskarus.

Tavai mammai noteikti bija vairāki teicieni, kurus viņa teica, audzinot tevi. Tu noteikti vienmēr tos atcerēsies. Piemēram: tad, kad tavā istabā valdīja „bardaks”, viņa teica, – "Liec mantas savās vietās!", tad, kad tu gāji ārā tusēt ar draugiem kādā ziemas vakarā, viņa sacīja: "Obligāti uzliec cepuri galvā! Ārā ir auksts!" un tad, kad tu, atbildot kādam uz gudru jautājumu, runāji galīgi šķersām, viņa čukstēja: "Labāk klusē un paklausies ko citi saka”. Var būt tu jau tos pielieto, audzinot savus bērnus? Tas noteikti liek tavai mammai mīļi smaidīt, atceroties kā kādreiz viņa to teica tev. Atsūti mums savu mīļāko mammas teicienu, kļūsti par konkursa uzvarētāju un dāvanā saņem pērļu krelles un auskariņus priekš savas mīļas mammas, lai iepriecinātu viņu Mātes dienā! 

Sūti savas mammas teikto uz e-pastu [email protected], kā arī nosauc savu vārdu, nodarbošanos un vecumu (seko, lai kopējais frāzes garums nepārsniedz 80 vārdus). Katru darba dienu, īpašā publikācijā, būs iespējams lasīt iesūtītos teicienus. 
Gaidīsim tavu frāzi līdz šī gada 10. maijam, konkursa uzvarētāja tiks paziņota š. g. 11. maijā. 

Līdzjutējiem būs iespēja raksta komentāros balsot par sev vistīkamāko teicienu, pieļaujamais balsojumu skaits no vienas IP adrese – 1 reize dienā, pārējie balsojumi no šīs IP adreses netiks ņemti vērā. Konkursa noslēgumā www.espati.lv kopā ar TENA Lady, ņemot vērā arī jūsu balsojumu publikācijas komentāros, izvēlēsies uzvarētāju. Vērtēšanas kritēriji – sirsnīgums, atraktivitāte, interesantums!

Pasūti TENA Lady paraugu šeit www.TENA.lv 

6 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.