Mitrinošu matu kopšanas līdzekļu testa rezultāti

Pirms nedēļas espati.lv izsludināja pieteikšanos Mitrinošu matu līdzekļu testam, šeit lasāms produktu testētāju viedoklis. Informācija par pašiem produktiem lasāma rakstā – Mitrinošu matu kopšanas līdzekļu tests – piesakies.

Testa rezultāti:

Dulgon mitrinošu šampūnu un kondicionieri testēja – Sanda, 23 gadi, auklīte

Šampūnu un kondicionieri Dulgon izvēlējos, jo nekad nebiju tos lietojusi. Produktu lietosana ir ērta. Smarža ir lieliska. Produkti manam matu garumam, pietiks ilgam laikam.Tūlītējais iepaids pec produkta lietošanas ir tiesam lielisks. Iespaids pec produkta lietošnas pēc 3 dienām, tāpat nemainīgi, arī ir labs, mati ir mīksti.  Es šo šampūnu un kondicionieri domāju arī lietot turpmāk, kā arī ieteikt savām draudzenēm. 
Cena veikalos Drogas līdz 22.08.2010.: 1,19Ls (katrs produkts)
Dulgon produkti nopērkami tikai veikalos Drogas
Vairāk par produktu sēriju uzzini: www.drogas.lv

Isana šampūnu un kondicionieri intensīvai kopšanai un mitrināšanai testēja – Daina, 48 gadi, valsts pārvaldes darbiniece


Produktus izvēlējos, jo līdz šim biju tos redzējusi veikalā, bet nebiju vēl lietojusi. Isana šampūnam un kondicionieram ir patīkama smarža, iepakojums ērts, maniem īsajiem matiem tie pietiks mēnesim. Pēc matu izmazgāšanas tie ir kļuvuši mīksti un spīdīgi. Varu šos produktus ieteikt arī citām espati.lv lasītājām. 
Cena veikalos Drogas līdz 22.08.2010.: 1,09Ls (katrs produkts)
Isana produkti nopērkami tikai veikalos Drogas
Vairāk par produktu sēriju uzzini: www.drogas.lv

Trevor Sorbie Beautifully Moisturised – mitrinošo, nogludinošo matu kopšanas sēriju smalku, normālu matu kopšanai testēja – Ieva, 29 gadi, zīmolu vadītāja

Izvēlējos šos produktus tāpēc, ka no  šī ražotāja nekad neko nebiju lietojusi, kā arī man ir krāsoti mati, kurus, protams, jāmitrina un jābaro. Kā arī esmu beigusi frizieru skolu un mani tīri profesionāli interesēja šie produkti. Produkta iepakojums ir ērts, apraksts ir saprotams un pietiekoši izsmeļošs. Atverot šampūnu uzreiz sajutu patīkamu svaigu ziedu aromātu un šis aromāts piemīt visiem četriem produktiem. Produkti ir diezgan ekonomiski, tomēr šampūns varētu beigties viens no pirmajiem, jo tas nepieciešams visvairāk. Pēc matu mazgāšanas lietoju kondicionieri un arī pārējos divus līdzekļus, viens, kas piedod spīdumu un nogludina matus otrs, kas palīdz fiksēt frizūru. Pēc mazgāšanas un visu produktu lietošanas, matus nav īpaši viegli izķemmēt, par cik producēts domāts vairāk normāliem matiem, tad maniem matiem šie līdzekļi ir par vāju, tie lieliski nogludina matus nepadarot tos spurainus, bet es nesagaidīju mitrinātu matu efektu, tie likās sausi un bez dzīvības. Šo produktu varu ieteikt īsu matu īpašniecēm, kurām mati nav bojāti.
Produkti nopērkami veikalos Kolonna, Douglas un arī jaunajā interneta veikalā www.cosmetics4you.lv, kur tie ir iegādājami par izdevīgāku cenu.

Garnier Fructis Color resist šampūnu, kondicionieri un masku testēja – Laila, 21 gads, studente

Šo produktu sēriju izvēlējos testēt, jo Garnier ir izplatīts zīmols un pašai patīk Garnier produkti. Produkta iepakojums ir stilīgs un ērts. Produkta apraksts ir izsmelošs, jo ir skaidra pamācība un pastāstīts par gaidāmo rezultātu. Tā kā es matus mazgāju katru dienu, tad man šī produkta sērija varētu pietikt 2 nedēļām. Smarža man ļoti patīk, smaržo pēc augļiem un tā labu laiku saglabājās arī matos. Konsistence ir laba, jo tā ir bieza. Pamēģinot šos produktus pirmo reizi ir patīkama sajūta, mati ir viegli ķemmējami, smaržīgi. Mīkstāki gan nav palikuši. Iespaidi pēc četrām lietošanas reizēm nav mainījušies, tādi paši, kā pēc pirmās reizes. Vislabāk man šajos produktos patīk smarža, tā uzmundrina un ir paliekoša. Turpmāk, es varu lietot šos produktus, nekādas pretenzijas man nav un cena arī ir pieejama, bet ļoti neatšķiras no maniem iepriekš lietotajiem līdzekļiem. espati.lv lasītājām varu ieteikt šo produktu, ja patīk produktu smarža, kā arī ja mati ir grūti izķemmējami. Tad tas būs tieši laikā.

Avon nogludinošo un mitrinošo serumu visiem matu tipiem testēja – Inese, 32 gadi, biroja vadītāja

Izvēlējos šo produktu, jo man ir smalki, trausli mati, kuri mitrā laikā ļoti pūkojas. Testējamo produktu sanāca izmēģināt tieši karstajā un mitrajā laikā, kas  ir labs pārbaudījums jebkuram matus nogludinošam līdzeklim. Seruma pudelīte ir neliela un ērta. Tai ir dozators, kas ļauj iegūt vajadzīgo daudzumu. Instrukcija ir divu īsu teikumu veidā, vidusmēra lietotājam saprotama, tomēr varētu būt izsmeļošāka. Diemžēl produkta sastāvs nav nekur pamanāms. Ir jānoplēš pāris etiķetes, lai līdz tam „aizraktos”. Izspiežot vajadzīgo daudzumu, ir jūtama patīkama, neuzbāzīga smarža. Iesmērējot matos, smarža saglabājas neilgu laiku. Produkta konsistence sākumā liekās ļoti eļļaina, tomēr iesmērējot matos, nav taukainības sajūtas, tas ātri iesūcas un mati nesaķep. Serumu lietoju, iesmērējot to gandrīz sausos matos, pēc tam tos ieveidoju. Mati sākumā ir samērā gludi, nav taukaini un pilnīgi iztur pilsētas karsti-mitro gaisu. Tomēr esot pie ūdeņiem, parādās „pūkainums” matos, kuru var novērst tos pieķemmējot. Kopumā līdzekli vērtēju pozitīvi, jo par nelielu naudas summu var iegādāties samērā labu produktu ikdienas lietošanai.

Matrix, Sleek look matu kopšanas sēriju testēja – 
Guna, 35 gadi, projektu vadības direktore

Izvēlējos testēt šo sēriju, jo biju iepriekš dzirdējusi pozitīvas atsauksmes par Matrix produktiem. Sērijas produktiem ir ērts iepakojums, izlasāmais apraksts skaidrs un saprotams, smarža ļoti patīkama. Pēc matu izmazgāšanas ar šampūnu, maskas vai intensīvā atjaunojošā līdzekļa lietošanas un vēlāk seruma ieklāšanas, mati kļūst gludi un pakļāvīgi, tos ir daudzkārt vieglāk iztaisnot ar ķemmi un fēnu. Arī pēc atkārtotas produktu lietošanas efekts saglabājas un pat pastiprinās. Noteikti, arī es, varu ieteikt Matrix matu kopšanas līdzekļus citām espati.lv lasītājām un it īpaši šo – Matrix, Sleek look sēriju matu mitrināšanai un nogludināšanai.


Matrix Biolage, Hydrathérapie sēriju sausiem un ļoti sausiem matiem testēja – Daina, 33 gadi, mārketinga direktore


Šos produktus izvēlējos, jo likās, ka tiem būtu jābūt no dabīgām izejvielām, bet kā sapratu, tad ir pievienoti tikai atsevišķi šādi komponenti, līdz ar to šampūns labi putoja, kas ir patīkami, jo dabīgie šampūni parasti puto slikti. Iepakojums ērts, šampūns gan salīdzinoši mazs attiecībā pret toniku, pārāk ilgam laikam man nepietiks. Smarža saldena, bet nav uzbāzīga. Apraksts ļoti skops, tādēļ tonika būtību līdz galam neizpratu. Saprotu, ka paredzēts profesionāļiem, tāpēc laikam arī nav pārāk izsmeļošs tulkojums. Mani mati pēc produktu lietošanas palika ļoti viegli un gaisīgi, bet teiktu, ka pat sausāki, nekā bija. Un izveidojās pūku galva. Sajūta it kā patīkama, bet trūka mitrinošiem līdzekļiem ierastā nogludinošā efekta. Pēc tonika lietošanas mati labāk ķemmējas, bet pamatā pietika arī ar kondicionieri. Respektīvi, bez šiem 3 produktiem gribētos, lai vēl būtu kāds serums vai cits smootheri, kas nogludina matus. Iesaku smalku matu īpašniecēm, ar šiem produktiem var dabūtu apjomu.

Keune Care Line Nutrion sērija – Laura, 25 gadi, sabiedrisko attiecību speciāliste
Man ir gari, smalki, balināti mati, tādēļ sekoju frizieres ieteikumam un izmantoju mitrinošo matu kosmētiku. KEUNE likās ļoti pievilcīga pēc apraksta, jo satur arī vitamīnus un proteīnu.
Pirmais iespaids gan tekstūras, gan smaržas ziņā mānīgs – pudelītē smarža liekas par izteikta un tekstūra par šķidra, taču pēc izmantošanas mati smaržo lieliski un līdzekļa pietiek ar pavisam nelielu daudzumu. Kopumā varu uzreiz teikt, ka ar KEUNE produktiem esmu apmierināta, jo šampūns ir maigs, kas pārmērīgi „neizmazgā” matus. Savukārt kondicionieris dara matus zīdainus un ļoti viegli ķemmējamus jau no pirmās mazgāšanas reizes (matu izķemmēšana man patiesi ir problēma). Nākotnē es noteikti, iegādāšos šampūnu un kondicionieri, tomēr masku manā gadījumā labāk aizstāja kondicionieris. Taču visus 3 produktus iesaku espati.lv lasītājām, manuprāt tie ir naudas vērti – kaut kur starp masu un profesionālo kosmētiku cenu ziņā, taču efektivitātes ziņā noteikti kā profesionālie līdzekļi.

SO Pure, masku sausiem un bojātiem matiem testēja – 
Zane, 27 gadi, pārdevēja-konsultante


Izvēlējos testēt šo masku, jo man ir sausi, stipri bojāti mati, kā arī jutīga galvas āda. Vienmēr esmu devusi priekšroku maskām, kas iepakotas bundžiņā, tādēļ iepakojums likās ērts. Matu maska ir ļoti biezas konsistences, tomēr matos klājas viegli un vienmērīgi, tādēļ maskas pietiks ilgākam laikam. Tai ir īpatnēja augu smarža, kas ir patīkama pārmaiņa, salīdzinot ar citiem produktiem, kas ar smaržu ir pārbagāti. Pēc maksas lietošanas, uzreiz pamanīju, ka mati ir mīkstāki, slidenāki, kā arī viegli ķemmējami. Šis patīkamais efekts neizpalika arī nākošā produkta lietošanas reizē. Lai arī cena ir pietiekoši augsta, noteikti centīšos to lietot arī turpmāk, jo pēc matu mazgāšanas nav vajadzības  pēc leave-in kondicioniera, mati šķiet dzīvīgi un veselīgi. Šī man noteikti kļūs par vienu no iecienītākajām matu maskām, ko iesaku izmēģināt arī citām.


Revlon, mitrinoša, barojoša matu sēriju testēja – Ligita, 36 gadi, skolotāja

Jau sen vēlējos izmēģināt profesionālu matu kopšanas līdzekli. Pēc frizētavas apmeklējuma mati vienmēr bija daudz zīdaināki un mīkstāki nekā pēc lielveikalos pērkamo šampūnu lietošanas. Mati pēc Revlon matu šampūna lietošanas bija kļuvuši patīkami mīksti, ne miņas no sapiņķējušām matu šķipsnām. Aromāts eleganti atturīgs. Pēc matu maskas lietošanas mati bija kļuvuši zīdaini, viegli izķemmējami. Tikai nedaudz izbrīnīja matu maskas lielais iepakojums. Tā kā mani mati ir sausi un trausli, īpaši vasaras mēnešos, tad šis matu kopšanas līdzekļa komplekts ir kā labs palīgs, kurš mitrina un uzlabo matu struktūru.


Goldwell Dualsenses, Rich repair līnija – Anna, 36 gadi, uzņēmēja

Biju ļoti patīkami pārsteigta par šīs firmas produktiem, jo iepriekš nebiju tādus ievērojusi. Man ir gari, galos – pasausi mati un veltu tiem īpašas rūpes – pērku labu matu kosmētiku. Šis šampūns un kondicionieris būs noteikti to vidū, starp kuriem veikšu izvēli turpmāk. Abiem produktiem ir ļoti patīkama smarža un faktūra. Šampūns nav no viegli putojošajiem, bet rezultātā padara matus zīdainus. Iespējams, ja mati nav sausi, ne vienmēr jāklāj arī kondicionieris. Tomēr mani mati pie tā ir pieradināti, tādēļ lietoju abus secīgi. Kondicionieris saskaņā ar instrukciju jāuzklāj matiem uz vienu minūti. Man abas reizes, kad mazgāju matus, sanāca ilgāk. Rezultātā mati ir slīdīgi, maigi un gludi. Lai atgūtu apjomu, papildus jālieto atbilstoši līdzekļi. Tomēr droši vien visu prasīt no viena matu kopšanas līdzekļa nav iespējams. Jebkurā gadījumā – no sirds varu šo komplektu ieteikt tām, kurām ir sausi un bojāti mati. Efekts atbilst cenai! 🙂

Paul Mitchell® Instant Moisture sēriju testēja – Rita, 32 gadi, neliela uzņēmuma vadītāja
 

Pirms ilgāka laika man bija šī ražotāja šampūns, kurš man ļoti patika. Bet vienu laiku tā manā frizētavā vienkārši nebija, tāpēc pārgāju uz citu sēriju. Ļoti nopriecājos par iespēju notestēt Paut Mitchell jaunos produktus un tie mani nepievīla. Žēl tikai ka komplektā nav arī tā paša ražotāja šampūna, tāpēc pieļauju ka neizbaudīju maksimālo efektu.
Smarža abiem produktiem ir neuzkrītoša un ļoti patīkama, ari iepakojums ērts un praktisks. Balzams tik tiešām padarīja matus kuplākus un ne tik sausus un elektrizējušos, līdz ar to vieglāk ķemmējamus. Vienīgais mīnuss (man kā steidzīgai sievietei), ka balzams jātur matos piecas minūtes un tad no matiem jāizskalo. Man dažkārt pietrūkst pacietības.
Esmu sajūsmā par spreju matiem, kuru gan izmantoju vairāk ādas mitrināšanai. Šajās karstajās dienās, pirms kārtējās darba tikšanās, ik palaikam atsvaidzināju ādu uz rokām un dekoltē. Tas ievērojami uzlaboja pašsajūtu, un atšķirībā no termālajiem ūdeņiem, kurus izmantoju līdz šim, šķiet uzlaboja arī ādas stāvokli.
No sirds varu šos izstrādājumus ieteikt savām draudzenēm un arī espati.lv lasītājām.


Revlon, mitrinošs šampūns un divfāžu neskalojams kondicionieri – Silvija, 50 gadi, projektu vadītāja

Izvēlējos testēt tieši šo produktu, jo mani ieinteresēja apraksts (sausiem, smalkiem, krāsotiem matiem) un ļoti gribējās izmēģināt izsmidzināmu kondicionieri. Biju apmierināta ar savu izvēli. Jau pēc pirmās mazgāšanas reizes sajutu, ka tas ir pareizais produkts maniem matiem. Mati kļuva spīdīgāki un vairs tā nepūkojās. Kondicionieris brīnišķīgs-tikai jāuzsmidzina un jāpriecājas par rezultātu. Liels paldies portāla redakcijai par doto iespēju.Vēlu panākumus un daudz interesantu ideju.

Revlon ProYou Nutritive šampūnu un matu masku testēja – Daina, 33 gadi, restorāna darbiniece


Neesmu nekad lietojusi profesionālo matu kosmētiku mājas apstākļos, tamdēļ interesēja profesionālā matu kosmētika. Ļoti ērti lietot šampūnu, tam ir izvelkamais korķītis. Produkta apraksts ir pietiekams. Smarža patīkama, produkts pietiks ilgam laikam, jo šampūns un balzāms ir lielākā iepakojumā kā parasti. Šampūns varēja labāk putot. Matu maska/kondicionieris ļoti labs, mati dzīvīgi viegli kopjami, zīdaini. Arī pēc atkārtotas mazgāšanas mati joprojām viegli kopjami, dzīvīgi. Turpmāk pati lietošu šos produktus un iesaku arī citām.

Saistītie raksti:
Mitrinošu matu kopšanas līdzekļu tests – piesakies

18 komentārs
 1. Gaidīju komentāru par saviem mīļajiem produktiem un re kā! Es savus matus ar Trevor Sorbie mitrinošo līniju saglābu. Es gan ņēmu bieziem matiem, jo man ir biezi mati, kas viegli lokojās. Smarža super un mani krāsotie pūkaini mati beidzot izskatījās labi , spīdīgi un slideni, īpaši pēc seruma. Izrādās kādam arī neder. Man gan arī māsa lietoja un bija sajūsmā. Pirms tam Keuni mēģināju, bet nevisai – nebija gluduma.

 2. Hmm… biju nolēmusi izmēģināt Keune produktus, bet tagad pēc aprakstiem īsti vairs nezinu kuri tomēr labāki. Man ir bojāti, sausi mati, tas no matu taisnošanas ar pannu, jo dabiski man viņi ir ļoti lokaini, kas man nepatīk. Vai kāda var pateikt kādi ir TIGI matu kopšanas līdzekļi?

 3. Par Keune matu kopšanas līdzekļiem varu teikt pašu to labāko. Konsistence – nu droši vien kā nu kuram liekas, kas pa šķidru, kas pa biezu. Man likās ļoti patīkama. Un arī smarža mērene, patikama un neuzmācīga.

 4. Es kādu gadu lietoju tikai TIGI kosmētiku matiem – šampūnus, balzāmus kā arī kādas eļļinas pirms veidošanas, lai nav sausi matu gali. Viņiem ir gan ļoti labi, gan labi, gan ne tik labi šampūni. Ja Tev mati ir sausi un krāsoti, tad varu ieteikt TIGI Catwalk Fashionista šampūnu un balzāmu. Esmu atzinusi kā savu Nr.1.

 5. Ko tad tu domaji te izlasit, produkti tad te visiem vienadi (mitrinosi), ka ari, ka man pastastija – ir noteikti vienadi testa kriteriji pec kuriem tie produkti jateste, drosi vien tamdel ari teksti ir apmeram par vieniem un tie pasiem aspektiem.
  Man gan liekas ok, vismaz var saprast kas ir kas.

 6. esmu lietojusi vairaku veidu isana šampūnus, par tādu cenu šie produkti tiešām ir ok, piekrītu testētājām

 7. viesi, tu es kaut ko sajaucis, apskatīju iepriekšējo rakstu, tur nebija nekāda Kerastase!

 8. Saviem matiem izmantoju Goldwell – cena nav no zemākajām – bet rezultāts man patīk!

 9. Visiem iesaku izmeģināt BIOSILK serumu pec mazgāšanas. Varat pat nelietot nekadus dārgos šampūnus, kondicionieri vai masku gan vajadzētu spēcīgāku un tad BIOSILK, man ir gari un krāsoti mati, tie prasa īpašas rūpēs, esmu izmēģinājusi daudzus profesionālos zīmolus, bet neko labaku par šo serumu neesmu redzējusi. mati ir gludi, spīdīgi, zīdaini, ķemmējas ideāli utt… 🙂

 10. es ari varu ieteikt BIOSILK serumu, tiesham labs, labaks par daudziem citiem kondicionieriem.mati nav taukaini un viegli kemmejas

 11. Arī Latvijas ražotāji piedāvā lieliskus produktus! Esmu ļoti kaprīza matu kopšanas jautājumos. Pēc nelāgas pieredzes, tagad lietoju tikai dabīgu kosmētiku matiem. Tomēr deguns saraucas, zinot ka ir visāti plazmas serumi un kas tik vēl. Labāk jau dabīgu eļļu, ekstraktu un ēterisko eļļu kokteiļus. Zinot par to iedarbību uz matu struktūru, pamēģināju Dzintars eļļiņu matiem. Palasiet sastāvu! Izcils! Mati kā pēc īpašas apstrādes salonā! Iesaku. Tuvā nākotnē veikalos gaidāmi arī Stenders dabīgie šampūni un kondicionieri. Sola ka būs tikpat kā eko, tikai klāt parfīmi. Testēti salonos. Gaidu, kad oktobra sākumā varēšu iet pakaļ uz veikalu!

 12. Varu ieteikt Andrew Barton produkciju – kopš uzsāku lietot, vēl neesmu vīlusies – mati paliek ļoti patīkami – mīksti un spīdīgi, viegli ķemmējami, ieveidojami! Pat mans vīrietis nav vienaldzīgs pret izmaiņām – nelaiž garām nevienu iespēju pieskarties maniem matiem un “pakaifot” 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.