Dāvanā rotaslietas

Kad tuvojas svētki kādam tuvam un mīļam cilvēkam, vienmēr rodas jautājums – ko dāvināt? Vai esi dzirdējusi teicienu – Diamonds are womens best friends? To var pārfrāzēt – Swarovski are womens best friends! Burvīgs mirdzums, izcila kvalitāte, plaša krāsu un formu palete ļaus piemeklēt dāvanu jebkurai gaumei! 

Nela Gems no 2014. gada ražo burvīgas rotaslietas. Tās lieliski papildina sievietes tēlu gan ikdienā, gan īpašos pasākumos un svētkos. Iemesls tam ir pavisam vienkāršs – šī zīmola rotaslietu klāstā iespējams atrast gan vienkāršas un minimālas, gan greznas un īpašas rotas. Nela Gems internetveikalā pieejami aksesuāri jebkuras sievietes gaumei, saglabājot zīmola autentisko firmas zīmi – Swarovski kristālu žilbinājumu.  

Dāvanas iesaiņojums

Katra rota tiek iepakota skaitā Nela Gems kastītē. Iespējams arī iegādāties apsveikuma kartīti un kastīti noformēt kā dāvanu – apsiet ar lentīti.

Plaša kvalitatīvu materiālu izvēle 

Nela Gems izmanto tikai augstas kvalitātes materiālus – Swarovski kristālus un pērles, dabīgos akmeņus, sudraba un tērauda vai apzeltīta sudraba un tērauda furnitūru. izstrādājumi nesatur niķeli un kadmiju, un nav alerģiski. Nela Gems ir oficiāls Swarovski Ingredient Branding programmas dalībnieks. Katrai rotai tiek izsniegts unikāls Swarovski sertifikāts, kas apliecina materiālu autentiskumu un kvalitāti. 

Standarta piedāvājumā ir plašs modeļu un toņu klāsts, taču iespējams uztaisīt arī kaut ko unikālu – ienāc ciemos darbnīcā, Pērses ielā 7 un saliec savu krāsu un materiālu salikumu. Rota tiks izgatavota 10-20min laikā.

Medaljoni ar individuālu gravējumu

Lieliska ideja dāvanai būs arī rota ar personalizētu medaljonu. Nela Gems piedāvājumā ir apaļi un sirds formas medaljoni. Iespējams iegravēt vārdu, iniciāļus, datumu, pat kādu garāku tekstu vai simbolu – tas ir labs veids, kā padarīt rotu īpašu un pievienot tai kādu rozīnīti. 

Kāpēc gan nepasniegt personalizētu rokassprādzīti ar datumu un vārdu kā ielūgumu uz vecmeitu ballīti? Vārda medaljonu pievienojam rotiņai, ja tā ir dāvana uz vārdadienu, savukārt, dzimšanas dienas dāvanai iespējams iegravēt zodiaka zīmi un dzimšanas datumu. Pārsteidz ar unikālu un mīļu dāvanu!Gravēta medaljona izgatavošana notiek darbnīcā, Pērses ielā 7 5-10min laikā.

Dabīgie akmeņi

Nela Gems rotās izmanto ne tikai kristālus, bet arī dabīgos akmeņus – tie ir ne tikai skaisti un mirdzoši, bet arī papildina to nēsātāja skaistumu, tēlu un šarmu. Ir sens uzskats, ka tie dod īpašu enerģiju, uzlabo garastāvokli, rada dzīves prieku vai aizsargā no negatīvajām enerģijām. Šeit pieejams plašs dabīgo akmeņu īpašību apraksts. Iespējams arī izveidot rotu no akmeņiem, kas atbilst horoskopa zīmei.

Kad jādodas uz pasākumu
Nela Gems rotaslietas ir universālas, jo tās iespējams pielāgot teju jebkurai situācijai. Tās ir piemērotas dzimšanas dienas svinībām, Ziemassvētku ballēm un jebkuram citam nozīmīgam vai formālam pasākumam. Nela Gems ir lielisks palīgs jebkurai situācijai, kurā ir nepieciešams piešķirt savam izskatam mirdzumu un skaisti sapucēties. Šīs rotaslietas ir mirdzošas, šarmantas un spēs uzburt īstenu svētku sajūtu. 

Taču visām rotaslietām noteikti nav jābūt greznām un uzkrītošām. Tik pat piemērots gadījums papildināt savu koptēlu ar Nela Gems rotaslietām ir došanās uz darbu vai kādas lietišķas darba tikšanās apmeklējums. Rūpīgi piemeklētas rotaslietas spēj skaisti izcelt izvēlēto apģērbu komplektu, turklāt tās arī kalpo par lieliska pirmā iespaida nodrošinātāju.

Plašs rotaslietu klāsts

Nela Gems auskari ir pieejami vairāk kā 10 dažādos modeļos, lai arī tiem piemīt vienojošs elements –  mirdzošie Swarovski kristāli. 

Taču savu popularitāti zīmols ieguvis tieši ar mirdzošajām rokassprādzēm. Tās izstaro sievišķīgumu un jebkuru tēlu spēj padarīt par izsmalcinātu. Rokassprādzes ir iespējams iegādāties gan no kristāliem, gan pērlēm. Īpaši skaists ir abu akmeņu apvienojums – pērļu rokassprādze ar piekariņu no kristāla pēc izvēles. Arī kristālus iespējams izvēlēties no dažādu nokrāsu bagātā klāsta.

Zīmola kaklarotas tiek raksturotas kā elegantas un dabīgas vienlaikus. Galvenais iemesls šim apgalvojumam ir produkts ar ko zīmols lepojas visvairāk – neredzamā kaklarota. Tā ir veidota no caurspīdīgas aukliņas, kas vizuāli šo kaklarotu padara gandrīz neredzamu. Visa umanība tiek veltīta kaklarotas centrā esošajam akmenim – mirdzošajam Swarovski kristālam.Nela Gems piedāvā arī Swarovski gredzenus. Tos rotā skaisti kristāla akmeņi dažādās krāsu kombinācijās. Īpaši eleganti izskatās gredzens ar diviem saskaņotas nokrāsas akmeņiem. Taču iespējams izvēlēties arī gredzenu uz kura ir līdz pat trīs kristāliem. Uzņēmuma klienti īpaši iecienījuši saskaņotu rotaslietu komplektus, kuros ietilpst gredzens ar auskaru pāri vai gredzens ar rokassprādzi. Šī noteikti ir ļoti skaista dāvana sievietei.

Pašmāju rotaslietu zīmols Nela Gems pierāda, ka brošas nebūt nav garlaicīgas un tās var kalpot par ļoti elegantu aksesuāru. Šobrīd piedāvājumā ir vairāk kā desmit dažādi brošu modeļi. Neticami skaistas ir tieši spāres, bites, skarabeja un zirnekļa brošas, kas veidotas no dažāda lieluma kristāliem un pērlēm. Uzreiz redzams, ka šo brošu izveidei veltīts rūpīgs darbs.

Nela Gems rotaslietas noteikti izkrāsos tavu ikdienu spožāku, ļaus tev sapucēties uz svētkiem un liks sajusties par sevi pārliecinātai. Skaistās un mirdzošās Nela Gems rotaslietas ir lieliska dāvana gan sev, gan kādai citai sievietei jebkuros svētkos. Turklāt šī zīmola rotas ir izpelnījušās tūkstošiem cilvēku atbalstu ne vien to skaistuma, bet arī kvalitātes, cenas un personiskās pieejas dēļ.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.