Dailes teātrī top Teātra dienas koncerts

Teātra diena Dailes teātrī jau tradicionāli tiek svinēta ar aktieru koncertu – šopavasar koncerti "Sorrywood’a jeb Varēja būt, bet nebij…" skatītājus pulcēs 20.martā, 22.martā, 24.martā, 25.martā, 26.martā un 27.martā. Teātra dienas koncerts ir tā īpašā reize gadā, kad aktieri atļaujas vistrakākās dullības un ēverģēlības. Smiekli ir zāles pret apkārtējās pasaules pesimismu, krīzi un degradāciju.

Dailes teātra Teātra dienas koncertā uz skatuves tiks izspēlētas populāras pasaules kino melodijas. Aktieri iemiesosies atpazīstamos filmu personāžos. Šeit satiksies visiem zināmi tēli visneticamākajās kombinācijās. Teātris ir spēle un spēle ir teātris.
"359 dienas gadā viņi vaiga sviedros strādā nopietnu darbu, bet sešas dienas martā viņi kļūst neprognozējami un bīstami dziedoši. Viņi – tas ir gandrīz viss Dailes teātra aktieru ansamblis, kas piedalīsies koncertā: Artūrs Skrastiņš, Rēzija Kalniņa, Lilita Ozoliņa, Olga Dreģe, Ilze Vazdika, Akvelīna Līvmane, Jānis Paukštello, Harijs Spanovskis, Gunārs Placēns, Artis Robežnieks, Andris Bērziņš, Pēteris Liepiņš, Juris Strenga, Aivars Siliņš, Ieva Pļavniece, Juris Frinbergs, Ligita Skujiņa, Lauris Dzelzītis, Gints Grāvelis, Ivars Auziņš, Sarmīte Rubule, Intars Rešetins, Aldis Siliņš, Lauris Subatnieks, Juris Bartkevičs, Dainis Gaidelis, Gundars Silakaktiņš, Ilze Ķuzule, Aija Dzērve un Ilona Balode," norāda pasākumu rīkotāji.

Koncerta režisors ir Valdis Liepiņš, kurš strādā ciešā sadarbībā ar muzikālo vadītāju Juri Vaivodu. Par skatuves telpu rūpējas scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis, par kostīmiem – Jurate Silakaktiņa. Horeogrāfe ir Inga Krasovska, gaismu mākslinieks – Harijs Zālītis.

Īpašs piedāvājums sagaida ikvienu skatītāju, kas pirks biļeti uz Teātra dienas koncertu. Saglabājot biļeti un uzrādot to kasē, uz jebkuru izrādi maijā vai jūnijā būs iespējams iegādāties biļeti ar 20% atlaidi.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.