Birka: kosmētika

Maija kosmētikas jaunumi

L’Oréal Paris YOUTH CODE sejas ādas kopšanas koplekss, Garnier Ambre Solaire Light&Silky aizsargājoši aerosoli, Skin Doctors™ Accelerating Cleanser – sejas attīrīšanas līdzeklis ar pīlinga efektu, Jardins de Lune bioloģiskā kosmētika sērija, Isa Dora VibraLash Mascara vibrējošā skropstu tuša, Talica serums krūšu zonas kopšanai, Lipocils expert® – skropstu serums, Oriflame ekskluzīvais Swedish SPA jūras aļģu komplekss, AVON lūpu zīmulis “3 vienā”

espati.lv janvāra kosmētikas jaunumi

Klāt jauns gads un arī jaunumi kosmētikā. Kā parasti piedāvājam tev ieskatu gan kopjošās, gan dekoratīvās kosmētikas jaunumos. Šoreiz iepazīsties ar kosmētiku, kas paredzēta liteošanai aukstā laikā, matu ārstēšanai un krūšu formas veidošanai.

Kosmētikas jaunumi novembrī

Šoreiz iepazīstināsim tevi ar dažādiem kosmētikas jaunumiem – gan kopjošiem, gan dekoratīviem. Tāpat arī kosmētikas ražotāji jau sāk gatavoties ziemai un Ziemassvētkiem – ir tapuši Ziemassvētku komplekti un pat kopjošas produktu līnijas jutīgai adai.

Iespēja piedalīties make-up semināros – papildkursi!

Pirms neilga laiciņa stāstījām par iespēju piedalīties make-up semināros, kas tiek organizēti sadarbībā ar vienu no vadošajiem pasaules kosmētikas zīmoliem Maybelline NY. Un nu ar prieku varam paziņot, ka milzīgās atsaucības dēļ tiek organizēti papildu semināri – šoreiz 10. un 17. oktobrī.

Sarkanas lūpas

Sarkanai lūpu krāsai vienmēr ir bijusi vieta modes pasaulē. Sarkanas savas lūpas ir krāsojušas leģendāras zvaigznes, kaut vai Merlina Monro, sarkanas lūpas mēdz būt modelēm modes skatēs un arī katra no mums reizi pa reizei ir uzkrāsojusi sārtas lūpas –kaut vai māžojoties. Šogad sarkanā lūpu krāsa atkal ir kļuvusi īpaši aktuāla modes pasaulē. Katrai sievietei var piemeklēt sārtu lūpu krāsu…

Kosmētikas jaunumi – selektīvā kosmētika

espati.lv kā jau ierasts turpina tevi iepazīstināt ar kosmētikas jaunumiem. Šoreiz stāstīsim par selektīvās kosmētikas jaunumiem – dažādām vasarīgām smaržām, sauļošanās kosmētiku. Šie produkti nopērkami tādos veikalos kā Douglas, Kolonna, Kristiana u.c.