5 foršas IZKLAIDES iespējas kopā ar bērnu līdz gada vecumam

Tavam bebim vēl nav pat gadiņš? Un vai tad tāpēc viss brīvais laiks būtu jāpavada mājās? Nebūt nē! Lūk, 5 jaukas izklaides iespējas, kas sagādās prieku gan vecākiem, gan mazulim!

KINO. Māmiņu seansos ir radīti bērnam piemēroti apstākļi – vairāk gaismas telpā, klusināta skaņa, iespēja novietot bērnu ratiņus tur pat, kinozālē. Paši mazākie visdrīzāk filmas laikā gulēs, drusku lielākie spēlēsies, bet tie, kam jau teju, teju 1. dzimšanas diena, visdrīzāk pat gribēs vērot filmu kopā ar tevi. Izvēlies piemērotu, un ej kopā ar lielajiem bērniem, vai satiec draudzeni darba dienas vidū!


PASTAIGA.
Pastaigā ar ratiem pa tuvējo parku visdrīzāk dodies katru dienu. Brīvdienas pavadi, aizbraucot uz Siguldu, Kuldīgu vai pie jūras un dodieties pastaigā tur! Vecākiem vides maiņa un ekskursija, bet mazulim svaiga gaisa deva un salds miegs. Neaizmirsti ieplānot laiku pamperu nomaiņai benzīntankā un izdomā, kā notiks barošana.

VĒLĀS BROKASTIS.
Nē, tā nav tikai jauniešu ekstra vai snobu paradums, brokastīs var droši doties ar visu ģimeni un pavadīt lēnu svētdienas priekšpusdienu. Galvenais vispirms noskaidrot, kuras kafejnīcas piedāvā bērnu barošanas krēsliņus, ja mazais jau sēž, un padomāt par kādu augli vai dārzeni arī mazajam, jo bērni ļoti bieži interesi par ēdienu izrāda tieši tad, kad ēd vecāki.

PIKNIKS.
Jo siltāks laiks, jo lielākas iespējas. Pavisam drīz jau varēsi sapakot gardumus, iesēdināt mašīnā bērnus, vīru un vecākus, lai dotos pusdienot dabā. Atliek vienīgi atrast piemērotu vietu, bēbi saģērbt pietiekoši silti, un padomāt par ērču profilaksi lielajiem.

ZOOLOĢISKAIS DĀRZS.
Nesen dzimušajiem visdrīzāk zvēriņi neinteresēs un šī ekskursija izvērtīsies par kārtējo čučēšanu ratos, tomēr tie bērni, kas tuvojas gada vecumam, būs sajūsmā! Apskatīt zvērus kopā ar mammu un tēti noteikti ir interesantāk, nekā kārtējo reizi mest loku pa kaimiņu kvartālu. Interesanti būs arī jums pašiem!

1 komentārs

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.