Zobu problēma

Sveiki. ceru ka kāds man varēs palīdzēt. Lieta tāda ka man viens priekšzobs nepareizi ir audzis un ir uz iekšu. Ir ļoti grūti jo nevaru smaidīt sabiedrībā un grūti runāt cilvēkos. Pie zobārsta gāju regulāri līdz 18 gadu vecumam. Mammai diemžēl neintresē manas problēmas, tāpec tagad, kad pati strādāju domāju iet un kaut ko  darīt lietas labā. varbūt kādai ir kas līdzīgs gadījies. ko zobārsts dara šajāsituācijā? varbūt nepieciešama pat operācija jo zobs ir diezgan uz iekšu. varbūt kāds zin cik tas  viss varētu maksāt?
paldies 🙂

6 komentāru
 1. Domāju, ka Tev jāaiziet uz konsultāciju pie ortodonta. Visticamāk, lai zobu dabūtu pareizā vietā būs nepieciešamas breketes.

 2. Tev ir nepieciešams aiziet uz konsultāciju pie zobārsta-ortodonta, kurš tad arī izvērtēs konkrēti Tava zobiņa problēmu un piemeklēs atbilstošāko risinājumu.

  Ja zobiņš ir ievērojami ieaudzis, būs nepieciešams izraut vienu vai divus dziļāk mutē esošos zobus, lai atbrīvotu vietu nepareizajam zobiņam. Kad tas būs paveikts, pienāks kārta breketām, kuru veidu varēsi izvēlēties pati: ir gan keramiskās, gan dzelzs, gan krāsainās un ar bildīēm, gan arī no zobu iekšpuses ievietojamās.

  Šobrīd Tev nepieciešams profesionāla daktera viedoklis.

  Vēl gribētu atzīmēt, ka būtiski zobu koriģēšanu veikt pēc iespējas agrākā vecumā, tāpēc iesaku neatstāt šī jautājuma risināšanu uz pēdējo brīdi.

  Lai Tev veicas!

 3. Es ari pievienošos citām meitenēm par konsultāciju pie ortodonta. Man gan bija cita problēma – zobiņi bija uz āru, bet ortodonts labo arī zobus, kas izauguši uz iekšu. Man bija gan uz augšžokļa un tagad ir apakšā – sāp tikai vienu reizi mēnesī, kā aizeju uz konsultāciju un pievelk breketes. Kā arī tikko, kad uzlika. Eju uz Stomotoloģijas klīniku Dzirciema ielā – tur ir labi speciālisti. Iesaku pierakstīties un tad jau konsultācijā ar dakteri sapratīsiet, vai breketes vajag vai arī pietiek ar kādu citu veidu, kā zobiņu iztaisnot. Veiksmi!

 4. Sveiki!
  Es tagad raizējos, man pirms dažām nedēļām uzlika breketes un tagad uz priekšpēdējā lielā dzerokļa abās pusēs augšžoklī uz kuriem nostiprinātas breketes tas klucītis tieši tie abi dzerokļi abās pusēs takā bīdās uz iekšu. Tas ir slikti, ja tā, sekas var būt?? varbūt steidzami man braukt pie ortodonta?

 5. piedevām breketes vairs neskaitas kkas taads, stiliigi un +vel defektu padaris par efektu 😉
  pashai 21gadu vecuma ja nemaldos ari taa padarija skaistu smaidu 😉 :))

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.