Ziemas svētku dāvanu darbnīcas

No š.g. 14.novembra līdz 20.decembrim www.svetkudarbnica.lv atver Dāvanu Darbnīcas Kalnciema kvartālā, kurās dalībnieki varēs apgūt 7 dažādas dāvanu darināšanas prasmes meistaru vadībā – filcēšanu, ziepju gatavošanu, rotu veidošanu, sveču gatavošanu, trauku dizainu, rotaļlietu darināšanu un dāvanu saiņošanu.
 
Svētku Darbnīca ir projekts, kas interesentiem piedāvā apgūt jaunas prasmes vienas dienas nodarbībās nelielās grupās. Nodarbības vada savas jomas meistari – zīmola Latvian Light izveidotāja Baiba Linga Bērziņa, aksesuāru un rotaļlietu dizainere Evita Vilde, ziepju gatavošanas apmācību popularizētājas ww.did.lv un citas speciālistes, kuras veido šīs lietas un tehnikas pašas, kā arī māca to citiem.
Svētku Darbnīcas mērķis ir cilvēkiem, kam interesē veidot lietas pašiem savām rokām, iemācīt pamata iemaņas kādā no tehnikām, lai Ziemassvētku dāvanu laiks kļūtu vēl personīgāks un dalībnieki izmēģinātu dažādas nodarbes.
Nodarbības notiek grupās līdz 10 cilvēkiem. Katrā nodarbībā ir sagatavoti darba materiāli un mācoties tiek darinātas pirmās dāvanas, lai mājup var doties ar paša rokām veidotu dāvaniņu.


Ziepju gatavošana – katrs dalībnieks piedalīsies ziepju gatavošanā un viedos savas receptes. Vada: www.did.lv


Filcēšana – sausās filcēšana tehnika, kurā no filca var darināt sev rotas, piespraudes, eglīšu rotājumus un jebkādus aksesuārus.


Sveču gatavošana – sveču veidošana divās dažādās tehnikās un atbilstoši katra fantāzijai. Vada www.baibalingaberzina.lv.


Rotaļlietu gatavošana – leļļu veidošana, pildīšana un dekorēšana.


Trauku dizains jeb dekupāža – pēdējā laikā populārā salvešu tehnika, kas ļauj apdarināt jebkuru virsmu.


Dāvanu saiņošana – dažādas tehnikas, kas paredzētas dažādiem dāvanu saņēmējiem.

Nodarbībās ikviens var apgūt pamata māku katrā no piedāvātajām tēmām, savukārt dalībnieki, kam interesētu padziļināta apguve, varēs turpināt mācības pēc Ziemassvētku perioda.

Nodarbības notiek sestdienās un svētdienās omulīgā pirmssvētku gaisotnē Kalnciema kvartālā, kas sevi pieteicis ar radošas atmosfēras pasākumiem.
Katru sestdienu un svētdienu paralēli notiek 3 nodarbības, kurām iepriekš jāpiesakās www.svetkudarbnica.lv.

LAIKS: katru sestdienu un svētdienu no 14. novembra līdz 20. decembrim.

Vairāk informācijas:
Iveta Misiņa
e-pasts:  [email protected]
Mob. tālr.: 29405069
www.svetkudarbnica.lv

   

7 komentāru
  1. Esmu redzējusi baibas lingas sveces tirdziņos – izskatās iespaidīgi! Kaut ko lidzīgu arī gribētu iemācīties. Piesakos!

  2. Un kāpēc manis interesējošās nodarbības ir tikai 6dienās????????
    Varēja taču tās ielikt dažādās dienās! Ar lielāko prieku apmeklētu filcēšanu, rotaļlietu gatavošanu un dekupāžu, bet 6dienās nav iespēju tikt….. 🙁 Organizatoriem vajadzētu par to padomāt,ka citi 6dienās strādā un tāpēc netiek, bet 7dienās būtu ideāli!!!

  3. Diemžēl nodarbību grafiku veidojam vadoties no speciālistu iespējām vadīt nodarbības. Katrā ziņā, ja ir interese, atsūtiet pieteikumu uz [email protected] un sazināsimies ar jums par papildus nodarbību iespējām svētdienās.

  4. Meitenes! Sveču darbnīca bija lieliska! Iesaku visām, kam neder sīkie ķimerēšanās darbi. Sveces, krašas un formu veidošana – ļoti interesanti!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.