ZIEDU horoskops – ko pīt savā VAINAGĀ?

Viena no skaistākajām Līgo dienas tradīcijām ir tieši vainaga pīšana. Kādus ziedus izvēlēties savā Līgo rotā? Uzzini, kuri ziedi tev atbilstu vislabāk, vadoties pēc horoskopa zīmes!

AUNS – Auna zīmē dzimušās sievietes ir diezgan straujas dabas, ātras, ugunīgas, bieži – kaislīgas. Derēs vainags, kas pīts no skaistiem ziediem, taču tiem nav obligāti jānāk no dārza. Derēs, piemēram, lupīnas, ko vēlams salasīt dažādās krāsās. Vainags droši var būt skarains, liels, pamanāms. Auna sieviete to mācēs iznest par visiem 100 procentiem!

VĒRSIS – Vērša zīmē dzimušajām sievietēm ieteicams izvēlēties visus tos ziedus, kas bagātīgi smaržo, jo vērsītēm tīk (pat, ja viņas to noliedz), ja viņas pamana, sajūt un uz viņām atskatās. Derēs gan smaržīgās pļavas puķes, gan tās, kas atrodamas dārzā, piemēram, pujenes, jasmīni, maijpuķītes u.c. Arī krāsas var būt košas, jo vainags taču, kā nekā ir svētku rota!

DVĪŅI – Dvīņu zīmē dzimušās dāmas ir straujas, jautras un mainīgas dabas, tādēļ viņām derēs tie ziedi, kas ir savā būtībā līdzīgi. Tātad – visi vīteņaugi, vēlams dažādi un arī ziedoši. Piemēram, dažādas vijīgās pļavas puķes, kā puķuzirnīši, saldā mīla u.c. Dvīnītes var pat nepīt tradicionālu vainagu, bet izmēģināt ziedus iepīt matos tāpat – piemēram, bizē.

VĒZIS – Vēža zīmē dzimušās sievietes parasti ir ar ļoti labu gaumi, lai gan – nereti nedaudz konservatīvas. Līdz ar to labākā ziedu izvēle viņām ir kas klasisks un nemainīgi vērtīgs – piemēram, vienkrāsainu ziedu vainags, vai vainags divos, bet savstarpēji harmoniskos toņos. Derēs, piemēram, tāda pārbaudīta vērtība kā rozes, jasmīni, arī pļavas puķes, tikai ar noteikumu – lai nav pārāk raibi.

LAUVA – Sievietēm – Lauvām vislabākā ziedu izvēle vainagam ir rozes un citi krāšņi ziedi. Lauvai ir jāizceļas uz citu fona un jāparāda sava aristokrāta daba, tādēļ arī Jāņu vainagam jābūt skaistam, krāšņam un iespaidīgam. Ja vēl tam visam ir pievienotā vērtība – smarža, tad komplekts ir ideāls. Lauvas arī nebaidās krāsu – to vainags var būt visos varavīksnes toņos.

JAUNAVA – Jaunava ir romantiska, sievišķīga, ar labu gaumi. Ideāls vainags Jaunavai sanāks tieši no margrietiņām. Ja patīk, var iepīt kādu jasmīnu smaržai un kādu madaru – akcentam. Jaunavai vispār piestāv visas pļavas puķes, jo šīs zīmes pārstāves spēj dibināt ciešu kontaktu ar dabu. Toņus gan vēlams izvēlēties neitrālus, harmoniskus, lai rezultāts nav pārlieku raibs.

SVARI – Sievietēm, kas dzimušas svaru zīmē, ieteicams vainags no tādiem cēliem ziediem, kā, piemēram, lilijas. Liliju vainags apmierinās Svaru sieviešu tieksmi pēc skaistuma, un arī smarža, kas ievīs vainaga nēsātāju savā mākonī, pastiprinās šo apmierinātību. Taču tikpat labi var izvēlēties arī rozes, pujenes, jasmīnus.

SKORPIONS – Sievietes – Skorpioni ir ļoti seksuālas būtnes, arī tad, ja tas netiek izrādīts. Sieviete – Skorpions ir tā, kurai ideāli piemērots vainags spilgti sarkanās krāsās. Magones šajā ziņā atbildīs vislabāk, taču derēs arī rozes vai pēc iespējas sārtākas pujenes. Sieviete – Skorpions šādu vainagu spēs iznest tā, ka citiem atliks vien noskatīties un noelsties.

STRĒLNIEKS – Strēlnieka zīmē dzimušās sievietes ir dēkaines savā būtībā. Daļēji arī izteikti dabas bērni, lai gan ļoti bieži savas dienas vada pilsētā un nodarbojas ar lietām, kas no dabas ir attālinātas, pat ļoti. Taču Līgo nakts ir laiks, kad šīs sievietes var parādīt savu īsto dabu. Strēlnieka zīmes sievietēm derēs vainags, kāds nebūs katrai otrajai. Viņas būs gatavas, kaut visu rudzu lauku izstaigāt, lai tikai saplūktu iespējami daudz ziedu savam kārotajam vainagam. Derēs kā rudzupuķes, tā dažādi citi pļavas ziedi – ar noteiktumu, ka tie tomēr ir atšķirīgi no tik ierastajām margrietiņām vai, piemēram, madarām.

MEŽĀZIS – Mežāža zīmē dzimušās sievietes ir visai praktiskas dabas un kā saka – pie zemes. Taču – tas nenozīmē, ka šīm sievietēm sveša būtu pucēšanās un tieksme uz skaistumu un skaistām lietām. Mežāzītēm derēs vainags, kurā ievīti tādi ziedi, kā, piemēram, lupīnas, pļavas pulkstenītes, arī āboliņš (ar pēc iespējas lielākiem ziediem), akcentam izmanto madaras.

ŪDENSVĪRS – Sievietes, kas dzimušas ūdensvīra zīmē, bieži ir diezgan lielas individuālistes. Jā, viņām patīk arī atšķirties, tomēr viņas ir tuvas dabai. Ieteicams izvēlēties tos ziedus un augus, kas aug Latvijas pļavās. Derēs, piemēram, dažādas smilgas (jo neparastākas, jo labāk), vārpas, arī margrietiņas akcentam. Ja vainagā var iepīt ko smaržīgu – noteikti tas jādara!

ZIVIS – Sievietes – Zivis ir lielas sapņotājas, ar māksliniecisku dabu apveltītas sievietes. Mīl skaistumu un ziedus. Vainagā var izvēlēties to, ko citas pat neiedomātos, piemēram, ūdensrozes. Protams, tie ir skaisti, bet grūti iegūstami, tieši tādēļ Zivīm tie ietu pie sirds. No tiem, kas vieglāk atrodami, derēs mežrozes, rozes, jasmīni, arī rudzupuķes.

 

3 komentāru
  1. Tagad zināšu – man atbilst par visiem simts – tas, kas vislabāk patīk, arī nosaukts.

  2. Esmu strēlniece. Un nu zinu, kāpēc es vakar nobraukāju pa mežiem 60 kilometrus un nostaigāju četras stundas. Un zinu ,kāpēc manā vaiņagā ir dzeltenās madaras, stāvais retējs, lielā vīgrieze, krūkļa ogas un purva bērzs. Un vēl visādi citādi brīnumi.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.