VOGUE acis

Cien. dārgie Kungi tālākā informācija nav paredzēta jūsu acīm un ausīm, un es protams, absolūti neatvainojos par to. Meitenes, manas draudzenes mani paplucināja, ka es nedalos ar informāciju par jaunākajām tendencēm – tad nu lūdzu manas daiļās Dāmas!

Es dzīvoju un elpoju ar VOGUE žurnālu – tā ir daļa no mana darba un arī mana kaislība (kad strādāju pie britu dizaineres – tā pat bija nepieciešamība). Mode, tendences, jaunākās kolekcijas, klačas un jaunākie atradumi. Vēl šobrīd prātoju kāpēc mūsu Drogas zīmoli tur nav iekšā?! Mistika.

Jaunākā tendence grimā tradicionālajām dūmakainām acīm (smokey eye) – apzeltītās dūmakainās acis, kas vizuļo pavasara saulē. Zelta acu ēnas dominējā visās šī gada Pavasara/Vasaras 2013 modes kolekcijās. VOGUE bija uzskaitījis vairāk kā 50 zelta acu toņus, kas variēja acu grimmā un vijās cauri visām šīs sezonas modes skatēm (šis ir ļoti raksturīgi VOGUE, no sākuma nosaka toni modes namiem un tad skaita, kurš izpildījis). Jāsaka, ka metāliskais spīgums nav jaunums un bija centrālais notikums grimmā arī Rudens/Ziemas 2012 kolekcijās (arī to VOGUE skaitīja un uzskaitīja, jokoju protams). Valdzinošākās bija Chloé apzeltīti šokolādes brūnās acis, kas ieņēma galveno skatuvi un pagājušā nedēļā pilnībā nopludināja Golden Globe Awards sarkano paklāju. Meitenes, pievienojiet luxus pieskārienu savām acīm pavasara grimmā un investējiet lietā, kas būs jaunākā tendence visu cauru gadu.

a la Chloézeltaini brūnās dūmakainās acis (smoky eye)

Vispirms izmanto maigu kontūrzīmuli ar silti brūno toni apkārt acīm. Bagātīgi sajauc brūnas šokolādes un zelta toņa acu ēnas, kas vienlaikus radīs apzeltīti bronzētu acu mirdzumu. Kā pēdējo pieskārienu piedod savām skropstām apjoma šavienu – izmanto savu iemīļoto acu tušu, kas atvērs tavas acis. Gala rezultātā acis mirdzēs kā šampanieša burbulīši!

P.S. Cienītais Kungs, kas tomēr par spīti izlasīja līdz beigām, tad lūdzu izmantojiet informāciju lietderīgi un iesakiet savām skaistajām kolēģēm.

2 komentāru
  1. “Vēl šobrīd prātoju kāpēc mūsu Drogas zīmoli tur nav iekšā?! Mistika.”
    Jo Drogas veikalos kosmētiku pērk pacmitgadnieces, VOGUE ne gluži būs tik jaunu meiteņu mērķauditorijai..

  2. Da ko tu neteiksi??? Diez vai patsmitnieces pērk tos pašus Loreal, Max factor u.c. ne pašus lētākos produktus, bet tie takš iekš Drogām ir atrodami!!!!!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.