Viss kas tev jāzina par matu botoksu

https://www.istockphoto.com/

Viss kas tev jāzina par matu botoksu

Šis dziļi kondicionējošais, atjaunojošais process ir tikai vēl viens līdzeklis jūsu skaistumkopšanas rituālu klāstā, lai mati būtu gludāki, spīdīgāki un veselīgāki.

Ja meklējat veidu kā iegūt gludus un spīdīgus matus bez īpašas piepūles, iespējams, vēlēsities apsvērt matu botoksa procedūru. Neuztraucieties – pats nosaukums ir pilnīgi maldinošs. Nekādas adatas neskars jūsu galvas ādu un botulīna toksīns arī nav šīs procedūras sastāvdaļa. Tā vietā jūs nokļūsiet salona krēslā un ļausiet šim atjaunojošajam procesam iedarboties uz jūsu matu rotu.

Matu botokss ir 100% vegāniska, dziļi kondicionējoša procedūra, kas saglabās jūsu matu tekstūru neskartu, vienlaikus padarot tos gludākus un mitrinātākus nekā iepriekš. Nosaukums cēlies no produkta darbības veida — kā pildviela atsevišķām matu šķiedrām, tā noblīvē šķeltos matu galus un piešķir matiem jaunu gludumu un pilnību, lai samazinātu to sprogošanos.

Ja jūsu mati izskatās nedzīvi vai ja jūtat, ka karstums un stress ir izraisījuši to lūzumus vai bojājumus, matu botokss var palīdzēt jums pagriezt pulksteni atpakaļ. Tāpat kā ar jebkuru citu ārstēšanu, ir ieteicams iepazīties ar šo procedūru, lai izlemtu vai tas jums ir piemērots.

Ko sniedz matu botoksa procedūra?

Lai gan matu botoksā nav iesaistītas injicējamās vielas, jūsu frizieris visticamāk sāks ar konsultāciju pirms produkta uzklāšanas, kas būtībā ir neķīmisks koncentrāts, kas var saturēt tādas sastāvdaļas kā B5 vitamīns, E vitamīns, kolagēna komplekss, antioksidanti un kaviāra eļļa, atkarībā no konkrētā produkta. Šīs sastāvdaļas baros jūsu matus, cīnoties ar brīvajiem radikāļiem un pirmajām novecošanās pazīmēm, sākot no trausliem matu pavedieniem līdz bojātām šķiedrām. Kolagēns palīdz vēl vairāk atjaunot matus, savukārt procedūrā esošās eļļas palīdz mīkstināt un noblīvēt matu kutikulu.

Katra procedūra būs nedaudz atšķirīga atkarībā no jūsu bojājuma līmeņa. Frizieris vispirms novērtēs jūsu matus un, atkarībā no jūsu matu tekstūras un vēlamā rezultāta, matu botokss tiks atstāts uz jūsu matiem no 20 minūtēm līdz stundai.

Kad būs pienācis laiks izskalot produktu, jūsu matu kopšanas speciālists izmantos īpašu pH līdzsvarojošu šampūnu un kondicionieri. Jūsu mati tiks žāvēti ar fēnu un nogludināti Pēc tam tos nevarēs mazgāt vai slapināt vismaz 48 stundas. Ieteicams pat 72 stundas, ja klients var gaidīt.

Kādas ir matu botoksa procedūras priekšrocības?

Pēc matu apstrādes jūs varat sagaidīt gludākus, pilnīgākus matus un mazāk šķelto matu galu. Mati mazāk spurosies, jo mitrums procedūras laikā tiek novirzīts atpakaļ matu šķiedrā. Rezultāts var saglabāties no diviem līdz četriem mēnešiem.

Padomājiet par matu botoksu kā regulāru matu “apkopi”. Proteīnu un mitrinošo elementu pievienošana, ko šī procedūra nodrošina, ik pa laikam var sniegt labumu visiem matu tipiem.

Kuriem matu tipiem vai matu stāvoklim matu botokss ir īpaši ieteicams?

Tā kā matu botoksā nav iesaistītas spēcīgas ķīmiskas vielas, tas ir drošs jebkuram matu tipam, neatkarīgi no tā vai tie ir dabiski, krāsoti vai ķīmiski apstrādāti. Šī procedūra būs īpaši noderīga tiem, kam ir plāni, bojāti vai blāvi mati.

Cik bieži var veikt matu botoksa procedūru?

Lai gan jūs varat sagaidīt, ka jūsu matu botoksa ārstēšana ilgs aptuveni trīs mēnešus, ir dažas lietas, ko varat darīt, lai pagarinātu šīs procedūras sniegto efektu. Matu kopšanas speciālisti iesaka mazgāt matus ar maigu, sulfātu un parabēnu nesaturošu šampūnu ne vairāk kā divas līdz trīs reizes nedēļā.

Matu botokss vispār netiek uzskatīts par īpaši spēcīgu jūsu matiem, tomēr frizieri neiesaka veikt jebkāda veida izlīdzināšanas un/vai tekstūras apstrādes procedūras biežāk kā reizi divos mēnešos, lai saglabātu jūsu matu integritāti.

Ar ko atšķiras keratīns un matu botokss?

Botoksa galvenais mērķis ir uzlabot matu struktūru, kā arī atjaunot to gluduma un elastību, savukārt keratīns iztaisno matus. Spīdums, zīdainums un daudz kas cits šajā gadījumā ir tikai blakus efekts.

Keratīna atjaunošana nav vienkārša procedūra. Lai piesātinātu matus ar keratīnu, sastāvā ietilpst daudz citu komponentu, kas ne vienmēr ir pilnīgi nekaitīgi. Tieši tāpēc keratīns ir piemērots veseliem matiem, savukārt novājinātu matu stāvoklis keratīna ietekmē var pasliktināties. Botoksa sastāvs ir saudzīgāks, tas vairumā gadījumu nesatur formaldehīdus.

Abas procedūras garantē ilgnoturīgu efektu un mazina matu pūkošanos, turklāt mainīgie laikapstākļi neiespaidos to izskatu.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.