Vīrietis un viņa … kaklasaite

Tu zināji, ka kaklasaite ir pats seksīgākais vīrieša garderobes aksesuārs? Tieši to dēvē par 21. gadsimta galveno fallisko simbolu. Kaklasaite ir ne tikai klasiska vīrieša apģērba sastāvdaļa. Daudziem tas ir talismans, ar ko saista veiksmes un neveiksmes biznesā, sportā, kā arī attiecībās ar sievietēm. Kaklasaites seksuālais konteksts ir tik intīms, ka runāt atklāti par to nav pieņemts. Bieži vīrietis pat neiedomājas, cik daudz par viņu var pastāstīt viņa izvēlētais aksesuārs.

Košas, vienkrāsainas kaklasaites izvēlas dzīvespriecīgi, sabiedriski un mīlā izšķērdīgi puiši. Tumšo toņu piekritēji ir pedantiski, konservatīvi un labi tēvi.

Palmu, kokosu un līdzīgas eksotikas mīļotājs, visticamāk, ir cilvēks ar dubulto dibenu – personība, kas var izrādīties daudz sarežģītāka un mīklaināka, nekā šķiet pirmajā brīdī.

Kaklasaite ar Mikipelēm, slavenajām Disneja pīlēm vai citiem multfilmu varoņiem liecina par tās īpašnieka rakstura rotaļīgajām iezīmēm. Ikdienā taču viņam ir jāapslāpē savas emocijas un jātur sevi grožos, pildot nopietnus darba uzdevumus.

Lauztas līnijas, abstraktas figūras liecina par savdabīgu, neordināru un dziļu personību, dažkārt arī cinismu.

Kaklasaite ar diagonālām svītrām atmasko mērķtiecīgu karjeristu.

Uzticīgs ģimenes cilvēks, turklāt ar labu sirdi un humora izjūtu bieži izvēlas rūtainas kaklasaites, turpretī, krāsu pārejas un izplūduši plankumi liecina par noslieci uz depresiju.

Diemžēl mūsdienās ļoti reti ir sastopami tauriņu cienītāji – eleganti, asprātīgi vīrieši, kuri prot aplidot sievieti. Tomēr ar šādiem vīriešiem jābūt uzmanīgai, dažkārt aiz tauriņa slēpjas personība, kas vēlas radīt maldīgu ilūziju, ka ir atklāts, naivs un nedaudz vientiesīgs.

2 komentāru
  1. Nu nēeeezinu….kā ir – vīrieši tas kaklasaites izvēlas paši vai arī tās pērk sievas, draudzenes un arī kāds uzdāvina…

  2. Pirmo un pēdējo reizi ar šo aksesuāru greznojos sen, sen, pamatskolas izlaidumā. Un visas dzīves laikā visās oficiālajās saiešanās esmu brīnišķīgi izticis bez tā. Jūtos komfortabli un kompleksi mani nemoca.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.