Vīrietis ~40

    Drīz būs Ziemsvētki un tad laiks sāks iet uz pavasara pusi! Kā es to jūtu? Citi pērk mandarīnus, bet es šķirstu sieviešu žurnālus un aizdomīgi ilgi aplūkoju sieviešu fotogrāfijas. Piemēram šobrīd es pētu bildes un štukoju, kura man labāk patīk. Scarlett Johansson ir noriebusies kā rūgta nāve, viņa tagad ir arī dziedātāja. Amy Whinehouse nav sexy arī plika ar ģitāru, jo man laikam nav 12. Dita Von Teese ir forša, esmu redzējis vienu erotiskā foto grāmatu ar viņu, varētu pašķirstīt vēlreiz. Viņa man asociējās ar Vargasa zīmējumiem kādā veca Playboy vai Esquire magazine. Lisa Stickley, Kelly Colman, nē drīzāk Elle Macpherson. Vislabāk tomēr laikam Olivia Williams, viņa raksta par grāmatām un jogu, bet esot aktrise. Sieviete. Man vispār meitenes nepatīk. Sievietes ir daudz foršākas. Mana vecuma,+/-, sievietes. Katrā ziņā aplūkot bildes sieviešu žurnālā ir patīkamāk, nekā pavadīt nakti vienā istabā ar onanējošu geju. Tas laikam iedeva stimulu pavasarim tuvoties. (Bija nesen tāds gadījums)
     Bet tie sieviešu žurnāli točna ir smieklīgi, tur visādas interesantas un smieklīgas lietas var salasīties. Re, jauns apzīmējums ieviests, graver. Tas esot reiveris ar vienu kaju kapā (var just, ka rakstījusi feministe). Vīrietis pēc 40 ar iPod un vairākām meitenēm savu potenciālo meitu vecumā, kurš dejojot kratās ar iedomātu mikrafona statīvu un neaizmirst palielīties ar savu ierakstu kolekciju. Duraks, viņš nezin, ka sievietēm mūzika neinteresē.
     Un nerādat ar pirkstu uz mani, es tāds neesmu, lai gan visdrīzāk gribētu būt. Es vispār laiku palaikam domāju, ka derētu šitā izklaidēties. Viss skaidrs, tuvojas man šitas vecums, vienatnē dejoju pie LCD sound system vai Datarock. Ar mašīnu es jau nebraucu 1 ½ mēnesi, domāju pārdot kā nevajadzīgu priekšmetu. Gribu iegadāties Vespu. Gola kedas jau iegādājos. Jaunākais CD ir Soulwax un Ibiza Rocks. Nākam piektdien noteikti aiziešu uz Meta kafe un pēc tam uz ILY 5 gadu jubilejas pasākumu. Iedzeršu vīnu vai alu un sajutīšos kā Hugh Grant: the patron saint of „gravers“.

1 komentārs

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.