Vīriešu “auzainā” loģika

Runā, ka  sievietes esot tādas ne visai racionālas, ne visai loģiskas. Nodefinēt savas vēlmes īsti neprotot vai vienkārši nevēloties. Ja pajautā viņai – "Kas noticis?"  un saņem atbildi: "Nekas!", zini, ka 100% esi nogāzis katastrofālus podus. Šis viss nav nekas jauns un, protams, ir arī tīra patiesība, bet nu ir sanācis tā, ka, uzskatot vīrieti par ļoti saprotamu, tiešu un racionālu būtni, esmu pilnīgā "ņipoņatkā".

Ļoti nesens gadījums iz manas visai garlaicīgās dzīves.
Bija man te tāds vīrietis, kurš gadiem bija dežurējis pie manas "alas", luncinājies, siekalojies, solījis medus podus un Munameģi. Nav tā, ka baigi lauzos, pamēģināju jau arī (nebija ne vainas), bet tad izrādījās, ka mans kaislīgais aplidotājs aplaimo arī dažas citas tikpat iekārojamas un vienreizējas. Neteikšu, ka kundziņš man to slēpa un liedzās. Esot viņam tāds dzīves veids, bet es tik un tā "biju kolosāla" un mana vērtība it kā ne minūti viņa acīs nekritās. Es savukārt, būdama emocionāla sieviete, sapratu, ka esmu mazulietiņ privātīpašnieciska laikam un ar vēl četrām madāmām teritoriju dalīt nevēlos. Ņēmu un atkāpos, atbrīvojot vietu vēl kādai un arī aiztaupot vīrietim savas iespējamās greizsirdības scēnas, kā arī pati sev aizvainojuma asaras spilvenā (es taču ar nepatīkamiem vīriešiem neguļu, bet ja man patīk, tad dāvināt citai?!). Tā sakot – nesakrīt mums tās ekspektācijas un dzīves skatījumi. Atradu sev citu laika kavēkli, kurš vismaz teicās neguļam ar vēl trim. 

Uz mani apvainojās. Esot domājis, ka es tomēr esmu satriecošs bābieties, kas potenciāli būtu izkonkurējis visas tās nenopietnās (jo kā tad tu zināsi, kura labākā, ja nenotestēsi vismaz ducīti?). Es gan teicu, ka vilciens aizgājis. Tū-tū!  Man, protams, prieks, ka biju atstājusi iespaidu, tas baroja manu pašapziņu, bet nebiju gatava mesties kā Kristīne pie Edgara tikai tāpēc, ka viņš tak slims cilvēks un pats nav sapratis, ko grib.
Tā nu ik mēnesi pāris gadu garumā esmu saņēmusi pa vēstulītei no kārumnieka (nu jā, pa īsziņai nakts melnumā arī)  no sērijas  "Vai tad neesi pārdomājusi?",  "Vēl joprojām puritāniska dzīves veida piekritēja?",  "Tiešām dzīve jāuztver tik nopietni?",  "Vai tad ar seksu nodarbojas tikai precētie?"  Interese neatslābstoša, es teiktu – pat apbrīnojama. Nejaušas tikšanās nejaušos pasākumos tikai "uzsita" kaislību vilnīti. "Tu biji taaaaada šovakar!" – īsziņa 12-tos naktī.

Šis tas dzīvē mainījies. Tagad jau labu laiku esmu viena. Nu patikās man tā labāk tomēr. Bet piecirtējam neko neteicu. Gadu neko nezināja par manu brīvās sievietes statusu. Vēstulītes nāk, viss kārtībā. Līdz savā apaļajā jubilejā izlēmu – nu un lai! Uz kārtējo pārmetumu: "Tā arī neesi saņēmusies ar mani tikties, zaķpastala", uzrakstu: "Labi! Kad un cikos?".  Opā!

Prieks neaprakstāms. Pēc nedēļas! Gandrīz vai precīzā datumā! Es saku, labi. Dod ziņu.
Ziņu deva. Tikai tādu piesardzīgu. "Kā tad iet? Ko dari? Kā pagāja nedēļa? Pie manis māsa atbraukusi no mazpilsētas uz kursiem. Būs te kādu brīdi – taisni škrobe." Saku, forši, ka māsa. Labs brālis esi.
Pagāja vēl nedēļa. Vēstule: "Tev draugos laba bilde profilā. Cērtams kociņš." Jautāju: "Māsa vēl ciemojas?" Neciemojoties, aizbraukusi. Un punkts.

?????????????????????
Vēstulītes nāk ar ierasto regularitāti. Uzaicinājumi vairs ne. Tik vien bija nepieciešams, kā doma vien, ka es atnākšu? Nja. Mutes brūķētāji un pseido donžuāni. Še tev nu bija. Kurā brīdī šeit ir saprotama rīcība? Ko grib vīrietis un ko viņam vajag? Paskaidrojiet man kāds šo vīrieša loģiku.

20 komentārs
 1. Vinjsh gaida kad Tu vinju uzaicinaasi pie sevis… Logjiski, Otomaars arii vienmeer iet ciemos, jo tad vienkaarshaak ir tikt prom…:)

 2. Jāa.. es arī gribētu zināt to viņu loģiku.. laikam viņam vienkārši patīk skriet pakaļ, kad viņam skrien pakaļ un objekts liekas viegli iegūstams – nav vairs inčīgi..

 3. Es teiktu – viņš dzīvo ar citu, bet Tevi “aplido”, lai dzīve būtu krāsaināka.

 4. O! Man aktuāls jautājums! Turpināšu izliekties par vēso-tiklo-biklo-smagi lencamo..
  Pamela, Tavus rakstus ir prieks lasīt!

 5. johaidi: Ko es sheit daru!!!? Ko? No pirmaas dienas, kad ieliidu shajaa portaalaa… visu laiku uzdodu vienu un to pashu jautaajumu! Nu, bet netieku no jums prom!:)
  Taa! Atbildeeshu Tev taa… ja Otomaars saka, ka vinjam ir aiznjemta diena, tad tas noziimee, ka tas zakjis vinjam ir tik pat daudz vajadziigs, kaa pirts slotas lapinja, kas peec pirts pielipusi pie vinja dubiisha…:) Ja zakjis ir vajadziigs… tad Otomaars kaut vai nakts viduu lidos pie vinjas, lai piesuuktos pie vinjas čiča… Vot taa…!!!

 6. Vieshnjai: Zigi? Zigi nedriikst sheit laist… Tas izskatiisies peec taa, ka vanags buus iepeeries vistu kuutii…:)

 7. Otomār, a tu kā tāda geju vista – tāds saprotošs un ķipa izpalīdzīgs, bet tomēr vīrietis 😀 Bet es tomēr no ššis situācijas neko nesaprotu – kāpēc cilvēks piedāvājas, ja negrib to sievieti? Un visu laiku? Vai arī te kaut kas samelots? Bet vispār nē, esmu dzirdējusi tādus gadījumus.

 8. Nu nez, varianti ir vairāki – vienkārši patīk “koški miški” spēlēt, vai ir cita, vai arī ir vienkārši neizprotams un tādus labāk arī nesaprast :p

 9. Otomār, un kā izskaidrot pēkšņos dubīša jūtu uzplūdus pēc tam, kad pirts slotas lapiņa pati “nu i nafig” ir atlobījusies?

 10. Es domāju, ka tā kaut kādā ziņā ir pieturēšana rezervei… No vienas puses čalis domā- skuķis nav slikts, bet no otras- attiecības negribu, un ir vēl arī daudzas citas labas… rupji runājot- kādam darbdienas vakaram derēs, bet nedēļas nogalē labāk meklēt jaunu “materiālu” klubiņos…
  Piedod, ka es tik skarbi, bet es domāju, šada tipa vīrieti met labāk no galvas ārā, kamēr neesi pieķērusies, jo labuma no viņa tāpat nebūs- pat ne laika pavadīšanai…Neanalizē viņa rīcību, bet labāk meklē citu kandidātu… Starpcitu, pati esmu bijusi līdzīgā situācijā pirms dažiem gadiem- tikai laiku iztērēju un viss…

 11. Nu ir viņi ar savu loģiku.Neesmu nekāda jaunule,bet vēl joprojām spēj viņi mani pārsteigt.Kā Alisi Brīnumzemē 🙂
  Vai nu vēstulītes n-to gadu garumā bija kas nepatīkams?Tas nekas,ka vilciens nepiestāja šajā pieturā.Vēl jo vairāk,ka pavadoņa niķīsi ir zināmi !Lai tik čunčina tālāk.

 12. Damn, Pamela, cepums tev. Lasot likās itka pati šo būtu rakstījusi, jo pirms pāris nedēļam biju līdzīgā situācijā. Tagd vismaz zinu, ka ne man vienīgai tādi neizlēmīgi “pielūdzēji”gadās :D:D

 13. meitenes, ko lai saka – šitādu ir TIK DAUDZ! es nezinu, vai viņiem nav visi mājās, vai viņi tādā veidā stimulē savu erekciju, vai viņi nespēj izaugt no pamperiem… kā viņi ir kļuvuši par tādiem infantiliem narcisiem, kuri lidinās virs zemes rozā mākonītī, bet šādu vīriešu tiešām ir daudz! varbūt mēs pašas esam vainīgas, atļaujot viņiem tādiem būt, bet it kā jau ar auklītes pienākumiem nodarboties arī negribās…

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.