Vīriešiem vajag atpūsties.

    Principā nevienam nebūs svešs apgalvojums, ka vīrieši ir slinki. Labi, ne visi, bet pārsvarā ir slinki. Diemžēl nāksies apbēdināt jūs, jo apgalvojums ir nepareizs. Vīrieši nav slinki, viņiem vajag atpūsties. Sievietēm arī vajag atpūsties, tikai virieši vairāk seko šim skaistumkopšanas veidam līdz. Es ļoti labi saprotu, ka sievietēm ir grūti saprast, ka viņas virietim vajag atpūsties arī no viņas. Tā tas ir, vajag, bet tas nenozīmē, ka mēs jūs nemīlam. Tiesa racionāla izskaidrojuma tam nav. Iespējams, tas ir no dabas dots aizsargmehānisms, jo vīrieši daudz sliktāk pārcieš stresu, biežāk dabū infarktu utt. Tapēc, lūdzu, ļaujiet mums atpūsties.

     Man personīgi liekas, ka šajā atpūtas procesā milzīga loma ir vīrieša sociālajai dzivei jeb draugiem un paziņām. Daļa ir tādi, kas nekur neiet un sēž pie tv vai spēlē spēlītes. Šis variants man liekas bēdīgs. Otra daļa labprāt regulāri tiekas ar draugiem vai paziņām. Jebkurā gadījumā pienāk tāds mirklis, kad vīrietis pazūd no mājas. Tas ir tāds ļoti riskants pasākums, jo diezgan daudzas no jums sāk uztraukties par to, kas tagad būs un vai viņas vīrieties nesastrādās kaut kādas blēņas. Suns, kuru ved katru dienu pastaigāties, palaists no saites parasti nekur tālu neskrien un pazust baidās pats, jo lai arī ir pie pavadas, tomēr jūtas labi. Savukārt ķēdes suns ticis brīvībā salīdzinoši maz domā ar galvu. Kad parādīsies īsti nav zināms. Kad parādās, var redzēt, ka ir nodevis pa divi deviņi, jo nekad nezin, kad tiks brīvībā nākamreiz un var gadīties, ka neatgriežas vispār, jo brīvības skurbumā mēdz apmaldīties dzīves līkločos. 

     Ieteikums būtu tāds, dzenat to savu veci laukā no mājas cik vien ir iespējams bieži, lai jūt brīvības smaržu un saprot cik mājās tomēr ir labi. Vīriešiem tā pat kā bērniem patīk, ka par viņiem kāda (mamma) gādā. Brīvība iemāca patstāvību, kas jums var noderēt kopdzīvē. Ar patstāvīgu vīrieti taču ir vieglāk, vai ne?

13 komentārs
 1. Nil, no sieviešu puses stāsts ir par to, ka mēs esam PRET, ka vecis atvelkas 7 stundas vēlāk, nekā solīts + pielējies + nākamās divas dienas sten un vaid… Mēs esam PAR, kad viņš tiekas ar draugiem, atnāk apmēram tad, kad solījis, nestreipuļo un ir laimīgs par ar draugiem pavadīto laiku. Un, protams, mēs arī vēlamies satikt savus draugus. Un tad bērni paliek pie viņu tēva kurš tad atceras pilnīgi precīzi, cikos solījies būt mājās un 5 min pirms tam jau nervozi zvana ar tekstu “cikos būsi????”
  Teksti par turēšanu pie ķēdes laikam ir vārgs attaisnojuma mēģinājums tam, ka vecis nezina mēru. Un tas nu attiecas uz veci, nevis ķēdi – mēru nezināja arī bez ķēdes, tikai tagad attaisnojums – mani jau nekur nelaiž … mani nesaprot…
  Anekdote par lauvu un bulli bija laba: abi sēž bārā, lauvam zvana lauvene un tas pēc zvana pošas uz māju; bullis viņu par to apsmej. Lauva atbild: tu te paklusē, tava sieva ir govs, bet mana – lauvene.
  Tā re…

 2. Cik bieži gadās satikt tādus – ar draugiem atpūšamies klubā – vīriešus, un, piedod man Nil, viņi neatnāk, lai vnk padejotu (kā to bieži dara meitenes, kas lielākai daļai džeku ir nesaprotams, kad nemeties viņam ap kaklu un nepiekrīti ielaisties seksuālā dejā uz dejugrīdas un pēc tam – gājienā “pie Tevis – respektīvi, pie meitenes uz mājām”). Viņi pat neslēpj, ka mājās ir draudzene, bet viņi jau VIENKĀRŠI atpūšas.. Ok, par sevi varu būt droša, ka nebūšu “viņu ligzdas postītāja”, bet stabīli, ka atrodas kāda cita, un ko tad darīt tai mājās palicējai?
  Neapvainojieties džeki, bet mēs labāk pieturēsimies pie šī – доверяй но проверяй.. 🙂

 3. nez, man laikam galvenais, lai 7os no rīta prombūtnes laikā ceļ telefonu un saka, ka dzīvs un vesels – pēc tam droši var tusēt 🙂 un arī pārējām dāmām iesaku – jo mazāk ķēdes, jo kaut kā… vieglāk un abpusēji patīkamāk 🙂 un Nil – paud šo vēsti kosmosā, blogā, interneta plašumos, lai mazāk cepiena dāmām un vairāk sapratnes 🙂

 4. Es pēdējā pusgada laikā esmu nākusi pie satriecošas atklāsmes – īstenībā večiem gribas, lai vecenes ir vecenes ar visām no tā izrietošajām sekām – kēdēm, zāģēšanas, kontrolēšanas utt. Es mēģināju uzvesties kā vecis – identiski. Nenācu mājās – nu paliku pie draudzenes, jo baigi forši gāja, nafig uz mājām skriet, es gribu atpūsties. Nelikos ne zinis arī tad, kad gāja viņš, tā sakot – nu lai tač iet un atpūšas, un vēl citas mažas fiškas. Ak, kungs, uz mani taču apvainojās, es neesot sieviete, kura rūpējas! Es esot auksta zivs! Otra atklāsme – jāsamierinās, ka vīrietis ir atbalstāms, apčubināms, apmīlojams, žēlojams, jo viņi tādi ir, viņi ir VĀJĀKI, ai kā arī grozies. Un pats galvenais – tu edrīksti izrādīt, ka tu to saproti.

 5. Kā man ir apnicis būt kādam par mammu! Brrr….. Tiešām nesaprotu, priekš kam finansiāli stabilai sievietei pastāvīgs vīrietis vajadzīgs! Var jau laiku pa laikam izklaidēties.. līdz sākas visas tās mammas būšanas! Mūsu vīrieši neprot (negrib)par sievietēm rūpēties un tikai to vien dara, kā čīkst nemitīgi par visu pēc kārtas!

 6. Sievietes kārtējo reizi uzcepušās 😀 Viena te raksta, ka negrib būt mamma, bet grib vīrieti, kas rūpējas par viņu – tātad tēvu 😀 Man arī nevajag mammu un tāpēc man nācās šķirties no iepriekšējās draudzenes un tas, ko te sarakstījis Nils ir kaut kāds BS.

 7. Papildinot agrāk manis raksīto: puisis tāpt kā Nils gribēja, lai es saprotu un neuztraucos, ja tusiņš ar draugiem ievelkas uz diennakti. Toreiz teicu, ka tad, kad mani tas vairs neuztrauks, viņš laimīgs nebūs 🙁 Un tā arī ir – nupat viņš vairs nekur neiet, lai kā arī es gribētu sev brīvu vakaru; tagad man ir po…, un tas viņam nepatīk. Dārgie vīrieši, kas kā Nils alkst bezgalīgas brīves – kad jūsu draudzenei tas šķitīs pieņemami, vilciens būs aizgājis un jūs nejutīsieties kā uzvarētāji. Protams, īpašas novirzes uz kontroli dažām kundzēm ir, te es domāju videjo normālo versiju.
  Ernsc, klau, es negribu būt kādam mamma un sev nemeklēju tēvu, varbūt satiekamies? Esmu par līdzvērtīgām pieaugušu cilvēku attiecībām, kas laikam skaitās baigā ekstra.

 8. Pag, pag. Es nevienā mirklī nerunāju par bezgalīgu brīvību. Man vienkārši ir radies priekšstats, ka sievietes nespēju novērtēt to labumu, ko varētu gūt, ja kundziņš dabūtu nedaudz ekstrā brīvības.

 9. Minkimon – kur tad tāda naiva doma, ka sievietēm arī vajag līdzīgu brīvību??? Ai-ai-ai… kurš tad par mājas pavardu un bērniem rūpēsies? Kauns, kauns, kas tu par māti, bērns raud, gaida…
  Šitādus tekstiņus tad var dzirdēt no brīvības alcējiem. Bet bērns grib ēst, ir jāmazgā, jālasa pasaciņa un jāliek gulēt neatkarīgi no visa…
  Ja abas puses piedalās visā līdzvērtīgi, tad abiem ari ir tiesības atpūsties. ABIEM.
  Tā vēlme tipa tikties ar draugiem ir vēlme nebūt mājās, kur kaut kas jādara. A bārā ar džekiem cool – iedzer, izsmejas, neviens neliek neko darīt… maļina. Bet kundzīte zvanās, traucē… būtu likusi bērnu gulēt, mazgājusi un gludinājusi un tad pati arī pie miera. Un no rīta, ja kundziņš mājā – tad tikai uz pirkstgaliem, lai netraucētu izgulēties. Bērnu ātri saģērbt un laukā uz pastaigu – a to tētim traucē atpūsties.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.