Vīrieši – par viņuprāt IDEĀLU sievieti

Kādā aptaujā, kas tika veikta Krievijā, tur dzīvojošie vīrieši izveidojuši ideālās sievietes tēlu. Aptaujā savas visnotaļ pretrunīgās atbildes snieguši vairāk kā 1000 kaimiņzemes vīriešu.

Pēc aptaujāto dalībnieku domām, pati svarīgākā sievietes īpašība ir prāts. Tomēr sievietei ir arī jāmāk tas slēpt.

46% no aptaujātajiem paziņoja, ka sievietei jābūt ar augsti attīstītu intelektu, tomēr to jāmāk maskēt, lai neaizvainotu savu vīrieti. Atbildot uz jautājumu, vai šādai īpašībai būtu jāpiemīt arī sievai, vīriešu viedokļi nebija tik vienprātīgi – tikai 29% respondentu vēlējās, lai viņu laulātā draudzene būtu gudra.

Otra nozīmīgākā ideālās sievietes īpašība ir ārējais izskats. Sievietes skaistums ir visnozīmīgāko minēja 38% aptaujāto vīriešu. Taču interesanti, kādu iemeslu dēļ tikai 21% aptaujāto vīriešu skaistumu minēja kā nozīmīgāko īpašību savām sievām.

Trešo godpilno vietu ieņem ļoti nepieciešama īpašība – labsirdība. 20% aptaujāto vīriešu uzskatīja, ka ideālai sievietei jābūt labsirdīgai. Runājot par sievām…šī īpašība neiekļuva pat top 5.

Izrādās sievietes uzticība tiek vērtēta līdzvērtīgi sievietes labsirdībai – tāds viedoklis ir 20% aptaujāto vīriešu. Sievišķību, domājams pelnīti, novērtēja 12% aptaujāto vīriešu, tiesa, sievām tā laikam nav īpaši nepieciešama, jo nespēja iegūt pat 5 % balsu.

Papildus iepriekšminētajām kā svarīgas sievietes īpašības tika nosauktas: godīgums, seksualitāte, humora izjūta, mātes instinkts un citas. Interesanti, ka veseli 18% respondentu nespēja atbildēt,  kādām īpašībām jāpiemīt ideālai sievietei.

13 komentārs
 1. Šitie ideālie, man liekas, ir kaut kāda zinātniskā fantastika. Un kad tādu izdeālo sačinītu, tad izskatītos pēc kiborga un sakristu uz nerviem jau pēc trim dienām, jo viss būtu līdz vēmienam ideāli.

 2. Ideāls vīrietis:
  – dāvina sievietei ziedus ne tikai kāzu jubilejā, dzimšanas un vārda dienā;
  – neuzskata, ka bērni ir tikai sievietes darīšana;
  – nekasa pa… (paši saprotat, ko), kamēr sieviete veic visus mājas uzkopšanas darbus;
  – kopj sevi;
  – gultā sieviete ir karaliene un ideālam vīrietim pirmām kārtām rūp, lai viņai būtu labi;
  – ideāls vīrietis nemeklē sievietē sev māti un savus kreklus gludina pats;
  – ideāls vīrietis prot pielikt pie sienas kaut elementāru skapīti;

  Zemūdene- piekrītu, ka ideālo nav, bet tu gribi teikt, ka tev nav pat neviena ieteikum vai priekšlikuma, kas vecim būtu jāpanaina/jāuzsāk/jāpiekopj, lai labāk patiktu mums-sievietēm?

 3. P.S. Nil, palasi rakstu “Kāpjam uz grābekļa atkal un atkal”. Tur ir dažas labas idejas (īpaši 5. punktā), par kurām der aizdomāties! Vai Tu, piemēram, piedāvā aizbraukt savai dāmai pakaļ uz darbu, kad ārā gāž..?

 4. manuprāt visas tās īpašības, ko uzskaitīja Maigums piemīt jebkuram normālam vīrietim!!!!! Bet varbūt tik man tie ideālie ir trāpījušies?… 😛

 5. Nu tik iedeāls vīrietis, kā aprakstīja Maigums, man tiešām nav gadījies neviens. Pāris īpašību gan varētu pieskaitīt, bet noteikti tās bija no desmit četras. Un tas jau ir ideālais variants 😀 Bet kaut kādam dadzim pakaļā arī jābūt, jo kamdēļ gan sievietes uzķeras uz tiem nejaukajiem un nepareizajiem? Jo tie pareizie dažreiz var tā noriebties!

 6. Vīriešiem jau arī tās pareizās nepatīk… Tad, kad sieviete jāiekaro vai ir vēl kāds cits konkurents, tad viņi izpildās pa pirmo- puķes, teātri, restorāni, ceļojumi… Tiklīdz nolūkotā iegūta, kaut kā visi džentlmeņa instinkti noplok. Mednieki tādi!:)

 7. Bija man Ideāls vīrietis, bet pilnīgi apzināti gribēju, lai Viņš paliek NE VĪRA statusā, lai ir kā saldais ēdiens, lai ir par ko sapņot un pēc kā ilgoties, jo pēc kopīgas ikdienas, domājams, agri vai vēlu iespējams tomēr nāktos vilties vai pierast. Un ko tad???? Pie šādas nostājas nepagriezīsies man mēle teikt, ka visi vīrieši ir cūkas vai tml! vai nav forši?!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.