Vīrieši lūdz iegaumēt!!!

1.    Iemācieties apieties ar poda vāku. Ja tas ir pacelts – nolaidiet to lejā bez burkšķēšanas. Mēs taču to paceļam, kad mums tas vajadzīgs, un nepārmetam, ja atstājāt to nolaistu.
2.    Dažreiz mēs par jums nedomājam. Samierinieties ar to.
3.    Raudāšana ir šantāža.
4.    Palūdz, ja kaut ko vēlies. Tiksim vienreiz skidrībā – viltīgie mājieni nedarbojas. Nedarbojas arī mājieni ar mietu. Mājieni nedarbojas vispār. Vienkārši pasaki to.
5.    Mēs neatceramies datumus. Atzīmējiet svarīgos datumus mūsu kalnedāros. Un atgādiniet. Bieži.
6.    “Jā” un “nē” ir pilnīgi pieņemamas atbildes gandrīz uz jebkuru jautājumu.
7.    Nāciet pie mums ar savas problēmas izklāstu tikai tad, ja vēlaties saņemt padomu, kā to risināt. To mēs varam. Lai vienkārši justu līdzi, ir domātas draudzenes.
8.    Ja jums jau gadu sāp galva, tā patiešām ir problēma. Aizejiet pie ārsta.
9.    Viss, ko esam teikuši pirms pusgada, vairs nav izmantojams strīdā kā arguments. Patiesību sakot, teiktajam zūd spēks jau pēc aptuveni septiņām dienām.
10.    Ja domājat, ka esat resnas, droši vien tā ir taisnība. Nejautājiet mums, mēs atsakāmies atbildēt.
11.    Ja kaut ko no mūsu sacītā var saprast divējādi, tad ziniet – mēs domājām otru variantu, nevis to, par kuru jūs varētu apvainoties vai apraudāties.
12.    Pasakiet mums, ko jūs gribat, lai mēs darām, vai arī kā jūs gribat, lai mēs to darām. Abi varianti nederēs. Ja jūs jau zināt, kā to vislabāk izdarīt, dariet to pašas.
13.    Ja jums ir kas sakāms, izmantojiet iespēju un sakiet to reklāmas paužu laikā.
14.    Kristoferam Kolumbam nebija vajadzības pēc virziena rādītāja, lai atklātu Ameriku. Tāpat to nevajag arī mums.
15.    Attiecības nekad nebūs tādas pašas kā pirmajos divos mēnešos, kad sākām satikties. Tieciet tam pāri. Un beidziet nīdēt savām draudzenēm.
16.    Ja mums niez, mēs kasīsimies. Tā mēs vienkārši darām.
17.    Ja mēs jautājam  “ kas noticis?”  un jūs sakāt “nekas”, mēs tiešām uzskatīsim, ka nekas nav noticis.
18.    Ja jūs uzdodat jautājumu un negribat dzirdēt atbildi, tad rēķinieties ar to, ka saņemsiet atbildi, kuru jūs negribēsiet dzirdēt.
19.    Ja mums kaut kur jāiet, derēs viss, ko vien jūs izdomāsiet uzvilkt mugurā. Patiešām.
20.    Mēs vienmēr esam formā. Apaļš arī ir forma.
Paldies, ka šo visu izlasījāt. Mēs zinām, ka tagad būs jāguļ uz dīvāna, bet patiesībā, tās pat ir interesantas pārmaiņas – kā doties pārgājienā.

6 komentāru
  1. Andri, nu tu mani pārsteidzi! tad tu esi netipiskas vīrietis 🙂 Jo savukārt es esmu tieši 70% no visa šitā dzirdēsjusi no sava vīrieša. Vienīgi nepiekrītu par formu. veči pat ļoti uztraucas par to, ka ir apaļi, arī par to, ka viss ok, ko uzve;ku, nav tiesa, vismaz manā gadījumā. esmu saņemusi aizrādījumus arī par bezgaumīgumu 😀 Par to, ka pēc pusgada teiktais nav spēkā, tam ar nepiekrītu, bet par žēlošanos un problēmas risinājumu – taisnība! Par raudāšanu arī, par mūsu uztveri, ka noteikti tas nozīmēja kaut ko aizvainojošu arī, un par to resnumu – parasti konkrētu atbildi nekad nesaņemu:D

  2. Skarbi bet patiesi! Diemžēl vairums sieviešu dzimuma pārstāvju šo informāciju neuztvers – pārāk ne caur ziediņiem pateikts 😀

  3. Kolumbam varbūt arī nevajadzēja virziena norādes lai atklātu Ameriku, bet ceļam uz Indiju gan………………:))))))))))))))))))))))))~

  4. nja, pārprašanā esmu čempione numur viens, bet par poda vāku, godīgi sakot, no šādas perspektīvas nekad nebiju aizdomājusies 😀

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.