Viņš PĒRK seksu – 3 vīriešu ATZĪŠANĀS

Neskatoties uz pārdzīvoto seksa revolūciju un nosacīto brīvību intīmo partneru izvēlē, tikumu maiņu un dzimumu vienlīdzību, joprojām pastāv pērkama “mīla”. Dažkārt pilnīgi nesaprotami liekas – kurš gan varētu pirkt šos pakalpojumus, ja Latvijas statistika rāda, ka seksuāli aktīvajā vecumā esošo sieviešu ir vairāk nekā vīriešu un ar mūsdienu morāles standartiem pie seksa itin viegli var tikt arī tikai piemiedzot ar aci kādai vientuļākai vai gribošākai sievietei. Tomēr, kā smejies – labs labu nemaitā – un dzīvē pietiek vietas gan vienam, gan otram. Tātad, ja ir piedāvājums, loģiski, ka ir arī kāds, kurš pērk. Vidusmēra sieviete tomēr uzskata, ka tieši viņas vīrs ir tas cilvēks, kurš bordeļiem iet ar līkumu un netērē naudu par to, ko mājās var dabūt bez maksas. Ja tā tiešām ir, tad kurš ir tas, kas šo pakalpojumus pērk? Sliktie sekstūristi? Izvirtuši lūzeri, kas savas perversās vēlmes neuzdrošinās izpaust nevienai sievietei? Zemas morāles neizglītoti vīrieši? Vecpuiši? Ne tuvu.

Mīļā miera un sociālā taisnīguma labad gan jāatzīst, ka tiešām ne visi pasaules vīrieši pērk seksu. Ir, ir, tādi, kas to nedara, bet šoreiz stāsts nebūs par viņiem. Parunāsim par mūsu vīriem, draugiem, dzīvesbiedriem, kas, lai arī cik nepatīkami būtu to skaļi atzīt, pērk seksu par naudu, neskatoties uz mīļotās sievietes esamību. Uzzinot, ka mīļotais kādreiz ir maksājis vai varbūt pat šobrīd maksā par seksu, sievieti pārņem riebums un pilnīga neizpratne par to, tomēr vienlaikus sievietes galvā ieslēdzas milzīgā domāšanas un analizēšanas mašīna, kura citastarp meklē attaisnojošus iemeslus vīrieša rīcībai. Atmiņā tiek atsaukts pilnīgi viss jebkad un jebkur lasītais un dzirdētais par bērnības traumām, mazā krāniņa kompleksiem, zemo pašapziņu, necieņu pret mīļoto un nespēju realizēties darbā un ģimenē.

Ilona (27 gadi, augstākā izglītība, strādā finanšu jomā, precējusies, pelēcīgi konservatīva, uzskata, ka no sava ideālā svara viņu šķir nieka 12 lieki kilogrami, tāpēc vakaros pie televizora viņa griež riņķi) stāsta: “Nedomāju, ka mans vīrs varētu kaut ko tādu darīt. Man liekas, ka, ja vīrietis iet pie prostitūtām, kaut kas ar pašcieņu viņam nav kārtībā. Fui … vien iedomājoties, ja vīrs būtu gājis pie prostitūtām…brrrr…. Ja uzzinātu, ka tas ir noticis, veiktu sev testus uz visām iespējamām STS, pirms tam, protams, pamestu vīrieti, jo man tas liekas neētiski, morāli pretīgi un lēti – cilvēkus, kas pērk sievieti pat savā klātbūtnē negribu laist, kur nu vēl savā mājā vai gultā!”

Baiba (34 gadi, precējusies, strādā tirdzniecībā, slaida gaišmate, ikdienā iecienījusi džinsas, sporta apavus un īsu matu griezumu): “Domāju, ka ir vīrieši, kas ejot pie prostitūtām, noņem lieko stresu un riktīgi izlādējas! Bez tam, esmu pārliecināta, ka tas notiek brutāli, ātri, anāli, sado-mazo, daudzi veči neskūpstās ar prostitūtām…. Iespējams viņš savu sievieti pārāk ciena, lai ar tādu seksu nodarītu pāri! Tomēr labāk tā, nekā saldkaislīgi mīlēties ar mīļākajām, pirkt viņām dāvanas, vest romantiskos ceļojumos un atņemt laiku, ko viņš varētu būt kopā ar mani! Man gan nav pamata domāt, ka mans vīrs ietu pie prostitūtām, es labi zinu viņa dienas režīmu un kaut kur ārpus parastā darba laika viņš dodas vai nu kopā ar mani vai tikai ļoti nopietnās darīšanās.” 

Sieviešu viedokļi pārsvarā sadalās 2 lielos blokos – vienas uzskata, ka sekss par naudu ir amorāls, nosodāms un pilnīgi neatbalstāms, bet otras mēģina izprast un attaisnot vīriešu rīcību, tomēr arī nav par to sajūsmā.

Tā vietā, lai mocītos neziņā un neizpratnē, un neizdomātu muļķīgus argumentus un attaisnojumus, vislabāk vērsties pie pašiem vīriešiem, kas pērk seksu, un noskaidrot viņu viedokli.

Aleksejs (39 gadi, uzņēmējs, nedaudz apaļīgs, ar noslieci uz plikpaurību, pie krekla vienmēr pieskaņo ap kaklu sienamu lakatiņu, smēķē, precējies): “Prostitūtas bija, ir un būs, lai kā arī dažas pret to iestātos. Pats muļķīgākais, ko var darīt, uzzinot par šādu vīrieša soli, ir pamest viņu tikai tāpēc, ka, redz, viņam uz minūti ieinteresēja kāda cita, nevis sieva. Es eju pa ielu, man pretī nāk smuka meitene, bet uz viņu paskatīties nedrīkstu, jo, redz, sieva ir pateikusi – izvēlies, vai nu es vai kāda cita, jo tikko kā tu zaudēsi interesi par mani, tā es prom būšu. Tas, ka apmeklēju prostitūtu, paflirtēju kādā krogā, vai vēl ko citu, nepavisam nenozīmē, ka mana sieva man ir apnikusi. Tas nozīmē tikai to, ka sānsoļi, ja tos tā vispār var nosaukt, palīdz labāk izprast gan sevi, gan citus, un galīgi par to nav jāsatraucas un jālec laukā no biksēm. Turklāt, kur ir teikts, ka tā darīt nedrīkst?To izdarīt var pavisam ātri un vienkārši. Ja vīrietis ciena savu dzīvesbiedri, tad darīs to ļoti gudri un slepeni, lai nerastos ne mazākā aizdomu ēna. Pie fiksa 15 minūšu mineta krietns ģimenes tēvs var tikt pa ceļam uz savu ģimenes ligzdiņu “kartupeļu lauka” tipa ciematā kaut kur uz Ogres pusi, piemēram, piestājot pie meitenēm Rumbulā un neviens gailis pakaļ nedziedās. Kurš varēs pateikt, vai tās minūtes pavadītas baudot labsajūtu vai stāvot lielveikalā rindā pie kases ar piena paku rokā? Komandējumos vispār ir eleganti – jau pa ceļam no lidostas uz viesnīcu sazvani attiecīgo servisu, meitene viesnīcā ierodas zibenīgi un jau stundu pēc iečekošanās var zvanīt sievai un ziņot, ka viesnīca ir ērtā vietā tieši pie metro un duša bijusi pašā laikā pēc nogurdinošā lidojuma.”

Rinalds (45 gadi, turīgs, izskatīgs, sportisks vīrietis, ģērbjas ērti, bet eleganti, šķīries, pašreiz brīvs): “Savulaik diezgan bieži, vēl laikā, kad biju precējies, pirku meitenes. Sievai teicu, ka man ir svarīga tikšanās ar biznesa partneriem. Visiežāk tas notika kādā viesnīcā, dzērumā, kad jūra līdz ceļiem, naudas nav žēl un esi gatavs uz visu. Tas, kas visvairāk tajā pievilka bija neziņa un patīkamās trīsas pirms tā visa – kā būs, kādu meiteni atvedīs, kā viss notiks… Katru reizi bija sajūta, ka, iespējams, mani sagaida kaut kas pilnīgi nebijis un nepiedzīvots. Ar prātu jau saproti, ka nekas pārdabīgs notikt nevar, bet vienmēr bija cerība, ka varbūt tieši šai meitenei šķirbiņa būs nevis vertikāli, bet horizontāli novietota.:) Pozitīvais šajā pasākumā ir tas, ka meitenes ir ļoti izskatīgas – slaidas, koptas. Mājās ne vienmēr tā var pamielot acis. Patīkami arī, ja meitene paslavēja par manu teicamo formu, apbrīnoja. Ne tik jaukā puse ir tā, ka tas tomēr ir darījums un, ja tu maksā, tad rēķinies, ka arī otrai pusei šajā darījumā būs sava ieinteresētība. Visbiežāk prostitūta vienkārši darīs visu iespējamo, lai viņai nebūtu nekas jādara. Ilgi mazgāsies dušā, mēģinās iztikt ar sarunu… Ja pēdējās piecpadsmit minētās vēlreiz gribēsi viņu palietot, visticamāk viņa apvainosies, ka viņu izmanto kā dzimtcilvēku. Jaukākas ir tās reizes, ja gadās meitene, kurai sekss tiešām patīk, tad arī to darīt ir daudz patīkamāk. Tāds bezemociju sekss jau patiesībā ir farss, tas nav pa īstam. Lielā mērā jau arī tieši tāpēc pārtraucu to darīt, jo sapratu, ka tas viss ir tikai naudas kāšana. Tad viss nolaižas. Neviena no tām meitenēm jau nav ieinteresēta darīt man labu. Tas ir bizness. Un pilnīgi greizs ir priekšstats, ka pie prostitūtas vīrietis dara to, ko nedara mājās. Muļķības! Par jebkuru papildu vēlmi vai darbību ir jāmaksā atsevišķi, tāpēc parasti tur notiek viss tieši tas pats, kas mājās. Tikai par naudu. Jā, tur nav emociju, nav uzmanības, tomēr ir muļķīgi domāt, ka prostitūta izpilda kaut ko tādu, ko sievai palūgt kauns.” 

Visi aptaujātie vīrieši kā viens apgalvoja, ka vīrietim iešana pie prostitūtas ir tas pats, kas pusdienas ārpus mājas. Tāpēc taču sieva neizdzīs vīru, ja viņš paēdīs kafejnīcā, nevis cietīsies līdz mājām. Tas nenozīmē, ka viņš apšauba sievas gatavošanas spējas vai mājās kaut kas viņam negaršotu. Viņam vienkārši gribās ēst un izsalkumu var remdēt arī ēdnīcā vai restorānā, negaidot vakaru. Vīrietim tas nenozīmējot neko.

Ansis (37 gadi, strādā kokapstrādes nozarē, precējies, kopts, gara auguma vīrietis bez kaitīgiem ieradumiem, vienmēr izvēlas pazīstamu zīmolu apavus): “Bez iemesla jau vīrietis prostitūtu nemeklē. Kaut kāda sāpe visticamāk ir, jo, ja mājās viss ir kārtībā, tad vecim nebūs nekāda vajadzība dauzīties apkārt. Bet tā noteikti nav globāla problēma, ko viņš tādā veidā risina. Visticamāk – kaut kāds sākums. Tomēr gājiens pēc pērkama seksa vēl nebūt nenozīmē, ka ģimenei beigas un vīrietim ir prātā šķiršanās. Nekā tamlīdzīga. Kur gan citur savu sabradāto pašcieņu var atgūt vecis, kuram tādu vai citādu iemeslu dēļ kaut kas sagājis dēlī ar mīļoto? Ja sieva uzzina par šādu vīra gājienu, es ieteiktu stipri padomāt par to, kā šādā situācijā reaģēt un rīkoties. Vispirms jau jāpadomā, kas attiecībās mainījies, ka vīrietim bijis gana daudz laika šāda soļa apdomāšanai un realizēšanai. Pēc tam jāpieņem lēmums par to, vai ir vērts celt traci šajā sakarā. Ja tas ir pēdējais piliens un šķiršanās ir sen briedusi, tad var ļaut vaļu dusmām un sarīkot skandālu pēc labākajiem filmu scenārijiem. Taču tad, ja vīrietis visādi ir labs un sieviete nopietni nedomā no viņa šķirties, bet tikai piedraudēt, gudrāk tomēr būtu paklusēt. No tā ieguvēji būs visi. Un vispār – gudra sieviete tomēr mācās savam vīrietim neuzkrītošā veidā darīt zināmu, ar ko viņš riskēs, ja dosies šādos piedzīvojumos. Savukārt, ja vīrietis izmanto prostitūtas pakalpojumus, tad aiz cieņas pret savu dzīvesbiedri ir jāprot šo gājienu noklusēt, tad visi dzīvos laimīgi! Grēkot vajag, bet ar prātu!” 

Iespējams, liela daļa sieviešu šādu vīrieša sānsoli uztver kā pasaules galu tāpēc, ka pašas savus gadījuma sakarus neuztver kā vienkārši ķermeņa vajadzību apmierināšanu, bet vienmēr cenšas tajā saskatīt ko vairāk – “kaut arī viņš pret mani ārēji izturējās pilnīgi vienaldzīgi, es zinu, ka patiesībā viņam pret mani ir jūtas, tikai viņš baidās tās izrādīt.” Sievietes iedomājas, ka arī vīrieši pret saviem gadījuma sakariem izturēs tāpat kā viņas, tomēr tā ir kļūda. Vīriešiem “vienkārši sekss” tiešām arī ir “vienkārši sekss”, un punkts, atšķirībā no sievietes, kurai “vienkārši sekss” ir ar komatu, pievienoto vērtību par kopīgām brokastīm un turpmāku kopdzīves izplānošanu līdz pat kopīgo bērnu skolas izvēlei. Iedomājoties, ka arī vīrs jūtas tāpat kā savulaik līdzīgā situācijā viņa, sieviete piedāvā sev maģiskas spējas lasīt vīrieša domas un jau viņa vietā ir pieņēmusi lēmumu par to, kā vīrietis šādā situācijā jūtas. 

Tāpēc gadījumā, ja vīrietim apzināti vai neplānoti gadās šāds “vienkārši sekss”, savu un sievietes nervu šūnu saudzēšanas nolūkos vīrietim jādara viss iespējamais, lai par viņa noslēpumu sieviete nekad neuzzinātu. Turklāt savu dvēseles ciešanu un sirdsapziņas pārmetumu atvieglošana uz sievietes sirdssāpju rēķina nekādi nav attaisnojama. Vīrietim pašam ir jāatbild par savu rīcību un tās iespējamām sekām – ja nervi un mēle netur sānsoli, labāk nemaz to nemēģināt, jo ir jārēķinās, ka sieviete var nevēlēties turpmāk būt kopā. 

Ja neceļu pastaiga nāk gaismā, vīrieši iesaka sievietei būt gudrai un necelt traci, neapdomājot tā sekas. Ja draudēsi ar to, ko patiesībā nespēj un arī negribi darīt, iespējams, pat izprovocēsi tādus soļus arī nākotnē. Viņi aicina atcerēties un padomāt par to, cik daudz laika un uzmanības tavs mīļotais tev velta salīdzinājumā ar laiku, kas bijis pavadīts pie pērkamām sievietēm. Vai laiku kopā ar sievu var salīdzināt ar tām minūtēm, ko viņš ir nopircis pa ceļam no darba uz mājām kādā ne visai ērtā vietā? Tāpēc, ja uzzini par šādu izklupienu, bet neplāno radikālas pārmaiņas savā dzīvē, viņi iesaka aiziet ar vīna pudeli pie draudzenes, izlamāt visus pasaules vīriešus par cūkām, bet ilgāk par vienu vakaru gan nenodarbināt sevi ar šo jautājumu. Jo, ja reiz vīrietis par to nelauza galvu, kāpēc lai to darītu sieviete?

28 komentāru
 1. Nu ziniet – prostitūta palīdz labāk izprast sevi un citus??? Gribētu zināt kādā veidā.. Un tas, ka gudra sieviete to gājienu pie prostitūtas vai vienkārši seksu ārpus ģimenes neuztvers kā kaut ko sliktu un noklusēs – nav jau vairs 19.gadsimts, sieva noteikti piedāvā to pašu vai pat labāku un daudzveidīgāku kā prostitūta, un tad vēl viņš izvēlas kreisos gājienus?! Es nekad vairs vīrieti neuztvertu kā iepriekš. Tas sagrauj ticību ģimenes vērtībām un vienmēr paliek starp abiem kā šķērslis – to nekad nevar aizmirst. Saka jau, ka sieviete piedod, bet neaizmirst. Neaizmirst pavisam noteikti, bet noteikti, ka arī no sirds nepiedod.

 2. Piekrītu Lienei! Tas ir netīri un amorāli, un tam nav nekāda attaisnojuma. Vīrieši, kas to dara, gluži vienkārši pazemo sievietes. Tad priekš kam, atvainojiet, Jūs precat savas mīļotās? Lai pēc darba apmierinātu savas seksuālās vajadzības ar kādu pērkamu sievieti? Vienkārši pretīgi.

 3. Kādu brīdi biju kopā ar vīrieti, kurš kādā mūsu sarunā atzinās, ka, kaut kad, pirms mūsu pazīšanās ir izmantojis “pērkamas sievietes” pakalpojumus un ziniet, toreiz man tas nelikās nekas traks, jo tas bija noticis “pirms manis”, taču tagad, laikam ejot, esmu sapratusi, ka jebkurš vīrietis, kurš to darījis apzinīgā vecumā, nevis jaunības izmēģinājumu dullumā, patiesībā ir nepilnvērtīgs. Jo kā jau raksta sākumā bija sacīts, seksu var dabūt arī tāpat, bez naudas, abpusēji vienojoties, taču tie, kas maksā, grib pilnīgās varas sajūtu, oficiālu un totālu sievietes pazemošanas iespēju. Tā kā, cienījamās sievas, es ieteiktu šķirties uzreiz no veča, kurš ir regulāri un atkārtoti, jūsu kopdzīves laikā izmantojis “Ogrespuses, kartupeļa lauka meiteņu” pakalpojumus!!!

 4. Jēziņ, nu kur jūs raujat šito “sievietes pazemošanas iespēju”? Kurš tad tur iet kādu pazemot? Iet pēc seksa, pēc fiziska apmierinājuma. Tas varbūt tai “krāptajai” sievietei ir kā plāksteris, jo viņa iedomājas, ka pie prostitūtas notiek nezin kas TĀDS, ko savai mīļotajai jau nu noteikti viņš nespētu nodarīt. Nu, nav tā.

 5. Un kādēļ neviens viņiem nepajautāja, kā viņiem patiktu, ja viņas sievas arī būtu [cenzēts]s? Vai arī viņas izmantotu veču maukošanās pakalpojumus?

 6. Jocīgi!
  Sievietes taču piekrīt, ka mātes instinkts dzemdēt, sargāt savus bērnus lai turpinātu dzimtu mums nācis no mūsu dzīvnieku senčiem un pieņem to visās tā izpausmēs, bet mūsu tik pat senais instinkts aplekt pēc iespējas vairāk mātītes, lai iegūtu daudz pēcnācēju un lai turpinātu dzimtu, viņas nez kāpēc tracina….

 7. Sievietēm taču parasti vairāk un biežāk vajag seksu! Tad kur problēma – vīrietis var to dabūt – no rīta, vakarā, mašīnā utml. un ja pērkamās meitenes neko citādāku nepiedāvā – kur motivācija?

 8. Iet pie prostitūtām manuprāt nekādi nav saistīts ar “aplekt pēc iespējas vairāk mātītes, lai iegūtu daudz pēcnācēju un lai turpinātu dzimtu”. Un vīriešiem taču it kā esot svarīgi būt iekarotājiem. Vai tas tomēr vairs nav svarīgi? Galvenais tikai izsēt savu sēklu vienalga kur, ka tikai ne mājās?

 9. Jā, iekarot, aplekt, izzsēt….. Kad nav laika iekarot, var arī nopirkt. Katra sieviete, kad iepazīstas negrib taču nevainīgu vīriet, bet , kas liek domāt, ka pie viņas viņš apstāsies.

 10. A.Svijašs uzskata, ka cilvēeka mūžš ir par garu vienai mīlestībai. Daļēji var piekrist. Taču kā izskaidrot tās īpaši draudzīgās attiecības, kad dzīvesbiedri garu mūžu nodzīvo un saka- man visu laiku tevis ir par maz.
  Te ir nedaudz citi noslēpumi, kurus atklāj socionika. Ja laimējies atrast vissaderīgāko partneri, ko dēvē par duālo vai aktivatoru, tad partneri šādās attiecībās patiesi viens otram neapnīk. Un sekss viņu starpā turpinās, līdz sirsniņas pukst.
  Bet pilnīgi apgalvot arī socionisko saderību neņemos. Jo atcerēsimies, ka vīrietis ir mednieks. Un viņam tik ļoti interesē pamainīt medību laukus. Galvenais, kā viņš prot ievērot medījuma robežas, ka savā dārzā nevajag medīt (mīlējoties ar kaimiņieni vai pat sievas draudzeni). Un vai viņš prot klusēt par medījumu. Tas gan sievietei svarīgi.
  Kādreiz savam vīram teicu, ja arī tevi pieķeršu
  ar citu, neatzīsties. Saki, ka tā nevēlējies. Jo šajā jomā vaļsirdība atzīšanās pieliks pēdējo punktu.

 11. “??” –> Ir pilniga taisniba!
  Pirktais sekss nav tas pats, kas velme ik vienas un visu apslakstinasana ar savu “diedzejumu”!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 12. 27. gados lieki nieka 12 kg un pie Tv griež riņķi – es labāk tomēr maksāju par prieku sev, bet viņa lai griež riņķi un turpina moralizēt

 13. Neatbalstu šitādas darbības, bet būtībā piekrītu, ka vispirms ir visu kārtīgi jāapdomā un tikai tad tracis jāceļ. Pilna pasaule ar vientuļām sievietēm un diez vai gribētu viņu rindām pievienoties šāda gājiena rezultātā. Varat saukt mani par stulbu vai ar zemu pašvērtējumu, bet es arī nedomāju, ka tas būtu kaut kas tāds. Nu, tādi viņi ir, tur neko nevar padarīt.

 14. Raksts ir ļoti muļķīgs un pilns ar stereotipiem! Un viedokļi arī šķiet pilnīgi samāksloti un neīsti! Nekvalitatīvi!

 15. Pie fiksa 15 minūšu mineta krietns ģimenes tēvs var tikt pa ceļam uz savu ģimenes ligzdiņu “kartupeļu lauka” tipa ciematā kaut kur uz Ogres pusi, piemēram, piestājot pie meitenēm Rumbulā un neviens gailis pakaļ nedziedās. Kurš varēs pateikt, vai tās minūtes pavadītas baudot labsajūtu vai stāvot lielveikalā rindā pie kases ar piena paku rokā? Aleksejs (39 gadi, uzņēmējs, nedaudz apaļīgs, ar noslieci uz plikpaurību, pie krekla vienmēr pieskaņo ap kaklu sienamu lakatiņu, smēķē, precējies)

  Nu šitas jau vispār ekselents variants! ….5 minūtes baudas bezzobainās Rumbulas prostitūtas mutē…..Sanāk regulāri tur braukt garām un redzēt tās nodzērušās aplaimotājas…vīrieši mednieki…ko neteiksi! smiekli nāk….

 16. Man jau liekas, ka 90mito gadu beigu trakums, kad visiem vajadzēja visu, daudz un par naudu ir noskrējies. Tagad seksu reāli pērk lūzeri un slimiķi, jo pārējie uztur mīļākās vai sarunā vienu “ātro” kaut kādā gribu.lv.

 17. Sievietes attēlotas tiešām stereotipiskas – viena ir aptaukojusies pelēkā pele un otra – sportiskā veiksminiece Balzaka gados. Un autori vēlas teikt, ka tas ir Latvijas meiteņu vidējais? Cik man zināms (ir sanācis salīdzināt) Latvijā meitenes pucējas vairāk nekā citās, attīstītākās valstīs. Turklāt, piedodiet man, veči, bet pērkamās sievietes taču ir kā nolietoti matrači, ne jūs viņas pirmie, ne pēdējie, kurā laikā viņai sanāktu sevi kopt, ja lejascaurums lielāko dienas daļu aizņemts ar kāda peņa pulēšanu? Protams, ir arī koptās meitenes, kam jāmaksā ap 90Ls stundā par klātbūtni vien, un par katru nākamo darbību jāmet pa virsu 😀 Turklāt, kur tad tas mednieka spars, kad medījums pats dodas rokā 😀

 18. Esmu bijis pie perkamam !
  centos iet pie tam kuras ar to nodarbojas mazaak par vienu nedelju jo ari vinjam tas bija kaa mazinja milas deeka, , zinu ari kada ir atskiriba kuras ar to nodarbojas kaa spelju automats!
  Plusi tomer man liekas ka iegusti laiku, lai varetu izbudit pasaules

 19. Ko jūs te cepaties prostitūtas ir,bija un būs.Kamēr mūsdienu sievietes filozofēs par labi vai slikti,veči viņas izmantos.Neviens vīrietis izmantojot prostitūtas jūs nekrāpj, bet vienkārši nomet stresu.Lai brauktu mājās pie savas mīļotās un varētu uzklausīt visas dzīves problēmas un saprastu ka šovakar nekas nesanāks jo šodien esmu nogurusi un vispār sāp galva utt.

 20. Jo biezak lasu sheit rakstus, kur ir vel klat pielikti it ka realu cilveku viedokli, jo lielaka klust mana parlieciba, ka viss uzrakstitais ir tikai viena autora iedomu pasaule.
  Pretigi lasit tadus virieshu uzskatus. Interesanti, ko vini teiktu, ja izraditos, ka vinu sievas iet ari izpetit citus “laukus” kamer vini ir savos “biznesa darijumos”. Sieviesu instinkti gan jau vinam pasaka ka kaut kas nav ta ka vajag. Tad jau labi ka tads tadu atrod 😀

 21. Starp citu, kapec nekad neliek, piemeram, skolotajas vai veikala kasieres viedokli? Un kadu realaku virieti, ka piemeram, mezstradnieku, kas nemaz neizvekas pazistamu zimolu kurpes . . .
  Kau ka realak tad liktos visi tie jusu personazi.

 22. Nu nez, man jau liekas, ka tieši šādi arī ir. Tikai sievietes pašas negrib to atzīt, jo vienmēr jau šķiet – nē, manējais tāds nav… Un ne jau mežstrādnieks ņems to prostitūtu, bet tas biznesa vīrietis, kuram tā nauda turās!!! Ja tavējais ir mežstrādnieks, domāju, ka vari neuztraukties, visticamāk viņš seksu nepērk…

 23. Jā, un tā viņš atnes savai sievai veselu buķeti ar slimībām!!!! Un ko tie veči teiktu, ja viņu sievas sagribētu citu draudziņu sajust sevī….vai diez būtu tāda pati normālā veselīgā attieksme uz šo visu, zinot, ka savas dāmas iekšējās sieniņas rīvējis kāds cits??????

 24. Virietis kas kraapj ,uzzskatu, neciena savu leemumu buut kopaa ar savu sievu.raksts ir leets.jo ir viirieshi, kas ciena sevi, savu otru pusi.buutu izcelushi tos!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.