Vienkārši Ivonna

Šodien biju uz boksu. Jautri un atvieglojoši. Izrādās – tieši sišana un speršana bija tas, kas man vajadzīgs.
Nodarbības vidū pie durvīm sāka pulcēties daži vīrieši – skats noteikti bija par rubli. Padsmit tievas un resnas sievietes ar pārgrieztām sejām diezgan nekoordinēti vicina kulakus un svaida pa gaisu kājas. Arī treneres mūzikas izvēle bija cienījama – kādas krievu mākslinieces dziesma ar izteikti feministiksu noskaņu. Lirika apmēram šāda: " Nenāc man klāt, es esmu stiprāka nekā tu domā. Es nosargāšu savu mīlestību. Ti ņegaģaj!".

Kā izrādās tas ir visai populārs sporta veids sieviešu vidū. Piemēram, apburošā dāma attēlā ir Ivonna Trevino, 90-to gadu Pasaules čempione vieglajā svarā.

P.S. Par bokserēm un citām sievietēm lasi arī www.kleita.net

3 komentāru
  1. Es vienkārši esmu beigta no smiekliem…- nu kā var izdomāt aiziet uz boksu 😀 😀 😀

  2. Baidos ka raksta autore ir maldināta:D:D – ka tik tas nav bijis kāds kikbokss vai visādas tur austrumu smalkās padarīšanas sākot ar ušu un biedzot ar vušu. teorētiski, visas tās kuras mētāja kājas īstie boksa trenneri izlidinātu ārā no zāles ātri vien. Vai arī tiešām veči tur tā konkrēti ierēkuši – ļaujot meitenēm, tā teikt, brīvi izpausties:D

  3. Es domāju, ka šitas bizness varētu iet uz urrā. Tvaika nolaišanas vieta! Cik gan cepiena un kašķu tiktu atstāts tajā zālē, ja būtu tāda iespēja kaut kur mājas apkārtnē padauzīt maisu. Sajuti, ka vecis kretīns, pilnīgs mūlāps, sporta soma pār plecu – un dauzīt maisu!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.