VIDEO: 5 slavenāko modes zīmolu šī PAVASARA tērpu kolekcijas

Modes pasaulē šis ir laiks, kad modes tendences diktējošie zīmoli izrāda savas jaunās pavasara un vasaras sākuma tērpu kolekcijas. Kas būs galvenais uz modes skatuves šajā pavasarī un vasarā? Skaties un vērtē! 

DOLCE & GABBANA
Dolce & Gabbana pavasara 2014 tērpu kolekcija ir ļoti spilgta un koša. Pamanāmas detaļas, spilgtas krāsas, interesanti un atšķirīgi materiāli – no viegliem un gaisīgiem, līdz ļoti smagnējiem. Te ir gan ziedi, gan spīdums, gan pavisam viegls un koķets caurspīdīgums. Tam visam cauri vijas teiksmas par seno Grieķiju un tajā mītošajiem Dieviem. Tas ir pavasaris, tā ir romantika, un pavisam noteikti – izteikta sievišķība.


STELLA McCARTNEY
Viegli audumi un sievišķīgi piegriezumi ir tie, kas dominē šī pavasara Stella McCartney modes kolekcijā. Jutekliskums, taču ne pārspīlēta seksualitāte, drīzāk – sieviete ar savu noslēpumu, kas liek apkārtējiem atskatīties. Ne tikai kleitas un svārki, bet arī ikdienas bikškostīmi un žaketes, taču arī tie – ļoti sievišķīgas un sievietes dabu pasvītrojošas. Skaisti, jutekliski un ļoti gaumīgi.


VALENTINO
Valentino pavasara 2014 kolekcija ir neparasta, taču tieši tādēļ – tik interesanta. Spilgti un izteikti raksti, ornamenti, etnikas elementi. Taču tajā pašā laikā nav zaudēta šo tērpu sievišķība un vieglums. Pamanāmas rotas, dekorēti apavi, somas un jostas – tas viss ir modē Valentino pavasarī 2014. Romantiskai, taču stiprai sievietei, kas apzinās savu sievišķību un māk parādīt to arī apkārtējiem.


SAINT LAURENT
Jauneklīga un pat – nedaudz skarba. Tāda ir Saint Laurent šī pavasara tērpu kolekcija. Roķīga, taču koķeta un ļoti pašpārliecināta ir Saint Laurent sieviete šopavasar. Viņa apzinās savu vērtību un, ja ir ko apņēmusies – to arī paveiks, mierā neliksies, līdz mērķis būs sasniegts. Un tomēr – arī šī sieviete zina, kas ir maigums un romantika, to ļaujot nedaudz, tomēr nojaust, bet visam pāri liekot savu seksapīlu un jutekliskumu.


NARCISO RODRIGUEZ
Narciso Rodriguez mīl sievietes un tas skaidri ir redzams arī viņa šī pavasara tērpu kolekcijā. Tā ir ļoti skaista, sievišķīga un starojoša. Vienkārši un brīžiem pat lakoniski, tomēr šie tērpi neatstāj vienaldzīgu. Tā ir sieviete, kas iznes šos tērpus un – katra to izdarīs citādi. Arī krāsas šajā kolekcijā ir perfektas – sievietes dabu pasvītrojošas, nevis nomācošas. Katrā ziņā – šie ir tērpi, kas parādīs sievieti, nevis – sieviete tērpu.

4 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.