Vichy LiftActiv Serum 10 testa rezultāti

Pirms mēneša www.espati.lv izsludināja pieteikšanos Vichy LiftActiv Serum 10 testam, šeit lasāmi to dāmu viedokļi, kam bija iespēja kļūt par testa dalībniecēm. Produkta apraksts lasāms testa pieteikšanās rakstā: Piesakies testēt Vichy LiftActiv Serum 10 – Jaunības serumu 
Testa rezultāti var būt koriģēti gramatisko kļūdu labojuma dēļ, vai labskanības nolūkā. Maksimāli iegūstamais pozitīvais vērtējums – 5 zvaigznes.
 
Ineta, 45 gadi, strādā medicīnas nozarē
Man ir kombinēta sejas āda un līdz šim nav bijusi pieredze sejas ādas serumu lietošanā. Vichy serums man ir pozitīvs atklājums. Visatzinīgāk novērtēju to, ka šim produktam nav izteiktas smaržas, kas kairinātu ādu, tas ļoti ērti lietojas un ātri iesūcas ādā. Manā gadījumā svarīgs bija fakts, ka dienas laikā āda nepalika „spīdīga”. Ļoti jauks un parocīgs ir seruma iepakojums, kas garantē ērtu produkta dozēšanu. Daudzums, kas man bija nepieciešams vienā lietošanas reizē, bija tiešām neliels. Tas, protams, nozīmē, ka ar vienu iepakojumu pietiks ilgākam laika periodam! Sākot lietot šo serumu, pamanīju, ka āda paliek gludāka un tāda kā starojošāka. Pēc pilnā kursa iziešana, ir skaidrs, ka šis produkts darbojas! Sejas āda tiešām ir uzlabojusies un izskatās svaigāka. Katrā ziņā iesaku šo produktu nomēģināt ikvienai espati.lv lasītājai! Vērtējums
 

Beāta, 44 gadi, uzņēmuma vadītāja
Man ir kombinēta tipa āda ar vieglām novecošanas pazīmēm. Vichy LiftActiv Serum 10 iepakojums rosina asociācijas ar kosmosa vai nano tehnoloģijām. Nedaudz samulsināja pirmajā reizē atvēršana un vienas devas dozēšana, bet jau ar otro reizi viss likās tik parocīgi un pat ierasti. Noteikti patika tas, ka nebija jābāž pirksti iepakojumā.
Produktam ir viegla tekstūra. Tas ātri iesūcas ādā un pat īsti neprasījās pa virsu uzklāt krēmu. Vienu vakaru tā arī pamēģināju, devos gulēt uzklājot tikai sērumu, un no rīta atklāju, ka āda jutās „labi atpūtusies”. Atšķirībā no citiem serumiem ne reizi neradās maskas sajūta. Pašai liekas, ka mēnesi esmu lutinājusi savu seju un esmu kļuvusi par pāris gadiem jaunāka. Es līdz šim esmu ļoti reti pielietojusi Vichy kosmētiku, bet šis sērums man izraisīja interesi un vēlmi piepirkt klāt kādu dienas krēmu vai masku. 
Vērtējums
 

Lidija, 55 gadi, strādā valsts pārvaldē
Sapratusi iepakojuma darbības principus, uz notīrītas sejas ādas uzmanīgi izlīdzināju pāris necaurspīdīgas, bezkrāsainas, svaigas smaržas šķidruma pilienus un gaidīju, kad sāks „kost un dedzināt”. Nekas tāds nenotika, tāpēc turpināju to klāt gan uz sejas, gan uz kakla rievām. Tā kā man ir sausa, īpaši jūtīga, kuperoza sejas āda, nākošajā rītā pamodos un mudīgi metos pie spoguļa. Bija neaprakstāms prieks, jo alerģijas pazīmes nemanīju! Mazgājot seju ar ūdeni, patīkami konstatēju, ka serums ir saglabājies visas nakts garumā, izveidojot tādu kā aizsargkārtiņu. Turpmākās četras nedēļas to lietoju bez bažām un nu varēju mierīgi vērot arī acīm redzamās izmaiņas. Te piebildīšu, ka savas sausās sejas ādas dēļ, virs seruma zem dekoratīvās kosmētikas tomēr uzklāju kādu savu dienas krēmu vai eļļiņu. Jau pēc 2-3 dienām kolēģes jautāja, vai neesmu iegādājusies jaunu pūderkrēmu, jo man esot svaiga, starojoša sejas krāsa. Apmēram pēc nedēļas pati pamanīju, ka kaut kur pazudis sīkais rievu tīkliņš ap lūpām un acīm. Kad vēl pēc nedēļas sapratu, ka dziļās rievas uz pieres, starp uzacīm un uz kakla ir palikušas īsākas un seklākas, secināju, ka šo produktu turpmāk būšu spiesta iegādāties pati un darīšu to ar prieku, jo manos 55 gados jaunība pati atpakaļ nenāk, to jāmāk atvilināt ar zinātnes izstrādātiem produktiem, atrodot sev vienīgo piemēroto. 
Vērtējums
 

Barbara, 36 gadi, interjera dizainere  

Saņēmusi savu seruma iepakojumi, nepacietībā devos uz māju pusi, lai mierīgu prātu to izpakotu un izpētītu. Lietošanas pamācības nav. Kamēr lasīju aprakstu par labumiem, pie sevis funktierēju – vienreiz dienā vai divas jālieto.
Pirmais pārsteigums – seruma pudelīte. Ilgi grozīju, to rokās, lai saprastu, ka caurumiņa nav, uz korķīša spaidāmā poga maldināja par domu, ka serums ir izspiežams. Atskrūvēju un sapratu, ka līdzekļa dozēšana notiek ar speciālu pipeti. Sākumā man tas gaužām nepatika, tomēr pēc dažām lietošanas reizēm nepatika mainījās pret lepnumu – nav jau šāds tāds produkts tomēr!
Agrāk serumus nebiju lietojusi, tāpēc bija interesanti – vai mana jaukta tipa āda sadraudzēsies ar jauniegūto līdzekli. Jāsaka tā – par prieku nepatīkamu pārsteigumu nebija, tomēr solītais 10 minūšu efekts arī neparādījās.
Seruma konsistence ir ļoti viegla un gēlveida. Pārsteidzoši, ka ar tik mazu daudzumu – vienu pipetes dozu – pietika visai manai sejai un pat kakla zonai. Viegli sajūtams savelkošais efekts pēc dažu dienu lietošanas vairs nebija tik izteikti sajūtams, tomēr ar katru dienu izteiktāks kļuva vizuālais baudījums! Āda ar katru dienu atguva veselīgāku izskatu, visas cītīgi pirmajā dienā piefiksētās grumbiņas patiesi kļuva maigākas un mazāk izteiktas.
Vienīgi tas nožūšanas ātrums, kā jau gēlveida produktam, ir diezgan lēns – vēl pēc 15-20 minūtēm jutu lipīgumu uz sejas. Lietoju serumu vēl līdz šim brīdim un katru rītu ar prieku ieskatos spogulī, izpētot mazumā gājušās grumbiņas un mīmikas krunciņas. Noteikti izmēģiniet! Prieka un apmierinājuma sajūta ir tā vērta!
Vērtējums
 

Sarmīte, 37 gadi, ārsta palīgs
Savai sausajai sejas ādai līdz šim biju lietojusi serumus, taču ne no zīmola Vichy. Šis produkts mani pārsteidz ar tā patīkamo tekstūru un ērto lietošanu, jo iepakojumā ir iekļauta pipete. Produktam nav gandrīz nekādas smaržas un tas mani iepriecināja, jo esmu alerģiska šajā ziņā. Uzteicams ir fakts, ka šis serums tiešām ātri iesūcas ādā – tas man ir būtiski, sevišķi ikrīta steigā. Daudzums, kas nepieciešams katrā lietošanas reizē ir tik niecīgs, ka ar vienu šīs seruma iepakojumu noteikti pietiks ilgam laikam. Uzklājot serumu pirmajā reizē, jutu, ka āda paliek maigāka, tai patīkamāk pieskarties. Pēc 4 nedēļu kursa mana āda kļuvusi izteikti samtaināka un izskatās jaunāka. Šķiet, ka daļa krunciņu arī ir izlīdzinājušās! Es iesaku šo produktu visām citām espati.lv lasītājām un arī pati to turpināšu lietot. 
Vērtējums
4 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.