Vēstījums īpaši Tev! no espati.lv

Vai esi piedzīvojusi tādu situāciju, ka brīžos, kad ir visvairāk darba, nez no kurienes parādās tāds mistisks prieks un sajūsma. Līdzīgi kā drudzis slimības laikā – ir karsti, tu cīnies ar slimību, bet tajā pašā laikā acis mirdz, vaigi sārtojas… Reizēm naktis ir tādas, ka nevar aiziet gulēt – galvā šaudās miljoniem domu un tā vien gribas, kā lēkt ārā no gultas, un tās visas pierakstīt. Varbūt gultā ņemt līdzi diktofonu?

Pirms ilgāka laiciņa, vienā no šādām naktīm, nolēmu, ka nelaidīšu krīzi sev klāt. Pēc iespējas mazāk lasīšu ziņas.Un lai kā reizēm cilvēki vīpsnātu par sieviešu žurnāliem, esmu tos sākusi lasīt vēl vairāk. Jo ir tāda solidāra sajūta, ka gan tās, kuras veido šos žurnālus, gan tās, kuras lasa – par spīti visam mēs turēsimies pretim, meklēsim pozitīvās emocijas un velns ar ārā, nepārtrauksim jau tāpēc pucēties un priecāties par skaistām lietām un saviem mīļajiem cilvēkiem.Arī mēs, visi, kuri veido espati.lv, esam nolēmuši, ka centīsimies negausties. Nezākāsimies un nesēsim cilvēkos bailes. Tā vietā meklēsim iespējas, kā varam nepazaudēt sevi, turpināt pilnveidoties un redzēt pasauli sev apkārt – tā nekur nav pazudusi. Galu galā, vecais labais Rainis taču arī teica "pastāvēs, kas pārvērtīsies". Un pārvērtību laiks nu ir klāt.

Arī espati.lv turpina meklēt jaunas lietas, brīnīties un mācīties. Kopā ar tevi mēs augam un pilnveidojamies. Cenšamies izmantot šo pārvērtību laiku mums visiem par labu. Gandrīz neviena rakstu autore nav profesionāla žurnāliste, taču katra no viņām ir atšķirīga un ar savu viedokli! Tieši tas, manuprāt, ir pamatā tam, kāpēc espati.lv spēj būt tik daudzveidīgs un interesants – ka necenšamies izlikties labākas, kādas esam un nebaidāmies paust savu viedokli par dažādām tēmām. Un man ir liels prieks, ka jau kopš pirmās pastāvēšanas dienas satiekam aizvien jaunus un jaunus domubiedrus, Tevi tai skaitā. Ja pirmajā mēnesī mūs apmeklēja 30 000 unikālo lasītāju, tad šajā, ceturtajā darbības mēnesī, mūs lasa jau vairāk kā 40 000 unikālo lasītāju. Šis skaitlis mums pašiem šķiet neticams, taču tas ļoti priecē, jo liek mums domāt, ka tas, ko mēs, espati.lv cilvēki darām, ir ar īsto garšu. Un īpaši jauki, ka šī garša ir patīkama arī Tev.

Mīli, un dari, ko vēlies!

Žanete Eglīte
espati.lv redaktore

P.S. Ja vēlies ko teikt, gaidīšu meilu – [email protected]

5 komentāru
  1. Tas ir tik jauki, ka ir vismaz viena vieta internetā, kur nedzird vaimanas par grūto dzīvi. Nesaku ka man un maniem tuvajiem iet viegli, tomēr esmu optimiste, un balsoju par darīšanu, nevis činkstēšanu.
    Tā tik turēt! bučas!

  2. Nua jā, te atpūšos no visas tās šluras, ko var salasīties citur. kaut kā tomēr esam pieklājīgas 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.