Veselīga DĀVANA ikvienam no mums

Lāzermedicīnas klīnikas dermatoloģijas nodaļas vadītāja Dr.Med. Rozniece iesaka, Dermastir augstas kvalitātes kosmētiku no Francijas.

Ir daudzas procedūras, ko piedāvā „Lāzermedicīnas klīnikas” dermatologi, bet vai pieejami arī šī paša ražotāja kosmētikas produkti ādas kopšanai mājās?
Jā, Altacare ir līdzīgas produktu līnijas kā citiem ražotājiem: attīrošie līdzekļi, produkti dažādiem ādas tipiem, dažādām sejas ādas problēmām. Piemēram, ja ādai trūkst mitruma, parādās aizvien izteiktākas krunciņas, samazinās ādas tvirtums vai ir izteikta hiperpigmentācija, ir speciāli produkti ampulu un tvisteru formā, kas noteiktu laiku lietojami intensīva kursa veidā. Šie produkti satur retinolu, hialuronskābi, kolagēnu, koenzīmu Q10. u.c. Katam cilvēkam mēs varam individuāli ieteikt to, kas viņa ādai tobrīd ir nepieciešams. Piedāvājumā ir arī  kaviāra krēmi dienai un naktij; speciālie  krēmi, kas domāti ādai ap acīm un daudz citu produktu. Jāņem vērā arī lietotāja vecums. Piemēram, retinola preparātus jaunai sievietei parasti neiesaka, viņai vairāk jārūpējas par ādas mitrināšanu, kas ir svarīga gan vasarā, kad sejas āda kļūst sausa saules ietekmē, gan ziemā, īpaši, kad ir apkures sezona un nākas uzturēties telpās ar sausu gaisu. Ja ir izteiktas novecošanās pazīmes, tad spēcīgākais preparāts ir retinols, tāpēc piedāvājam retinola ampulas vai tvisterus. Ja ir ādas hiperpigmentācija, mēs, iespējams, piedāvāsim papildus citām procedūrām preparātus, kuri satur kojskābi, kam piemīt balinošas īpašības.

Vai nepieciešama speciālista konsultācija, lai pareizi izvēlētos Altacare produktus?
Ja runa ir par pacientiem, kuriem  mēs veicam ārstnieciskas procedūras, tad iesakām viņiem konkrētus līdzekļus no speciālās produktu līnijas, kas domāta tieši lietošanai pēc šīm procedūrām, bet parastai ādas kopšanai ikdienā atbilstoši savam ādas tipam visus šos attīrošos līdzekļus, krēmus, aizsargkrēmus un citu kosmētiku var lietot ikviens bez speciālas konsultācijas.  Svarīgi ir ievērot pareizu sejas ādas kopšanas secību. No rīta jālieto dienas krēms, kas satur saules aizsargfiltru un tad, ja ir kāda ādas problēma, attiecīgi jāizmanto kāds papildus produkts, piemēram, tvistera vai ampulas formā. Lai pārliecinātos, vai kāda no produktu sastāvdaļām neizraisa paaugstinātas jutības reakciju, mēs parasti piedāvājam aktīvākos produktus izmēģināt.

http://ameda.lv/lv/produkti/anti-aging-kosmetika/serumi-intensivai-sejas-adas-kopsanai

Kas ir www.ameda.lv?

Ameda ir mūsu interneta palīgs. Eveikalā ir divas produktu grupas: kosmētika no Alta Care grupas- Dermastir un augstas kvalitātes kompresijas zeķe no Vācu ražotāja- Ofa Bamberg. Runājot par kompresijas zeķēm, bieži ir tā, ka mūsu klīnikas pacients jau pēc ārsta vizītes iegādājas zeķes. Lai veiktu atkārtotu pirkumu, vairs nav jādodas uz kādu no mūsu klīnikām, jo interneta veikals www.ameda.lv piedāvā visu kompresijas produkcijas klāstu. Jūsu izvēlētās zeķes Jums tiks izsūtītas uz mājām ar bezmaksas piegādi jebkurā Latvijas punktā!

Gan medicīnas, gan profilakses zeķēm decembra mēnesī ir -20% atlaide!

Lai Jums un Mums jauks pirmssvētku laiks!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.