Vēlēšanās piepildās

Daži teiks, ka es gluži vienkārši esmu māņticīga, viegli iespaidojama perosna, īsts gardumiņš šarlatāniem un viltus zinātņu sludinātājiem. Iespējams. Tomēr esmu pārliecināta, ka tikai pateicoties manai padziļinātajai interesei par ezotēriskajām mācībām, mana dzīve pēdējo gadu laikā arvien vairāk tuvojas ideālam.

Iepazīstoties tuvāk ar daudzām un dažādām „dzīves mācībām“, pamanīju, ka to autori apgalvo vienu un to pašu – tu vari piepildīt jebkuru savu vēlēšanos! Atšķiras metodes un apzīmējumi, bet būtība ir viena – tu vari dabūt visu, ko vēlies, jeb, seno latviešu vārdiem runājot – katrs pats savas laimes kalējs! Tas, kas noticis ar mani pašu, ir reāls pierādījums tam, ka pēdējā laikā populārajā filmā „The Secret“ sludinātās teorijas (pievilkšanas likums, vēlēšanos vizualizācija u.c.) patiešām darbojas.

Viss sākās, kad, sekojot kādā žurnālā izlasītam ieteikumam, sastādīju savu vēlēšanos sarakstu. Tobrīd piepelnījos ar gadījuma darbiņiem reklāmā, kas, godīgi runājot, gandarījumu nesniedza, tāpēc, blakus jaunām kurpēm, matracim un labām attiecībām ar bērniem, minēju mīlamu darbu draudzīgā komandā par pienācīgu samaksu. Ticiet vai ne, bet jau pēc pusgada viss sāka piepildīties, pie tam, pavisam negaidītā veidā! Jauna un lieliska darba iespēja man tika piegādāta uz sudraba paplātes un vēl pārsieta ar rozā bantīti. Tomēr, daudz netrūka, lai es savu lielisko izdevību būtu palaidusi garām. Un runā, ka kosmoss tādas lietas nepiedod… Tā kā šis gadījums ir visai pamācošs, mēģināšu to pēc iespējas īsāk, tomēr detalizēti, atstāstīt.

Kādā ziemas vakarā manam dzīves biedram piezvanīja sen neredzēts draugs. Vārds pa vārdam, un mans vīrs uzaicināja zvanītāju mūs apciemot. Kad pāris stundas vēlāk draugs ieradās, izrādījās, ka kopā ar viņu atbraukusi arī viņa draudzene un abu dēls. Tā kā bija jau visai vēls vakars un pēc dienas darbiem jutos jau nogurusi, šī neplānotā ciemošanās mani nepavisam neiepriecināja. Savu mazo jau biju nolikusi gulēt un vislabprātāk arī pati drīz vien būtu devusies uz čuču muižu. Tomēr apzinājos, ka šādi rīkoties būtu augstākā mērā nepieklājīgi, tāpēc metos vīkšīt ciemiņiem tēju un kādas nebūt uzkodas. Kad abi puiši izgāja laukā uzvilkt dūmu, paliku aci pret aci ar pilnīgi svešu sievieti. Nevarēju pat iedomāties, par ko īsti mēs abas varētu runāt. Par laimi atcerējos kādā grāmatā lasīto gudrību, ka neviens mūsu ceļā satikts cilvēks nav nejaušs – un kur nu vēl tāds, kurš nonācis tieši tavā mājā. Vārda burtiskā nozīmē piespiedu sevi uzsākt sarunu. Man par pārsteigumu svešiniece izrādījās ļoti sakarīgs cilvēks, pie tam, atklājās, ka viņa tikko sākusi darboties kādā aizraujošā projektā, kurā vajadzīgi radoši darbinieki ar māku rakstīt tekstus. Kautrīgi piedāvāju savus pakalpojumus un dažus mēnešus vēlāk, izturot oficiāli izsludinātu konkursu, tiku pie labākā darba, kāds man jebkad bijis! Brīnumainā kārtā tika piepildītas visas manas vēlēšanās – gan iespējas izpaust savus talantus, gan saņemt atzinību un pienācīgu atalgojumu.

Tomēr ar to šis stāsts vēl nebeidzas. Viss gāja kā pa sviestu gandrīz divus gadus un, kaut arī darbā bija iezagusies zināma rutīna, biju ar dzīvi visai apmierināta. Kad presē parādījās pirmās draudīgās ziņas par finansu krīzi, pie sevis tikai smīkņāju, jo mani šīs problēmas nevarēja skart nekādā veidā – darbs lieliskajā projektā bija garantēts vismaz līdz nākošā gada vidum. Pat horoskopu pareģotās problēmas ar darba devēju, nespēja iedragāt manu pārliecību par manu neaizskaramās statusu. Tomēr kādā jaukā dienā arī mani trāpīja krīzes sitiens – mūsu projekts, pateicoties budžeta samazināšanai, tika pārtraukts, apturēts, faktiski, izbeigts uz visiem laikiem. Atteicos tam noticēt līdz pēdējam brīdim, domāju pozitīvas domas, cik vien spēju, tomēr pretoties realitātei nebija manos spēkos. Mazliet mierināju sevi ar to, ka notikušais bijis jau „zvaigznēs ierakstīts“ un nav bijis manos spēkos to ietekmēt, kad piepeši, kā zibens spēriens, mani ķēra apskaidrība – PĀRMAIŅAS! Tieši pārmaiņas, labas pārmaiņas, kas pārmainīs manu dzīvi līdz nepazīšanai es visu oktobra mēnesi biju lūgusi, saskaņā ar ezotēriskajā grāmatnīcā nopirkto „Zelta veiksmes kalendāru“!
Izrādās, ne jau Godmaņa vai vispasaules finansu krīzes dēļ esmu kļuvusi bezdarbniece! Nebūt nē – vienkārši esmu dabūjusi tieši to, ko prasīju! Nu, ko – cenšos sev iestāstīt, ka viss notiekošais patiešām ir tikai sākums vēl lieliskākai un vēl aizraujošākai dzīvei pavisam drīzā nākotnē!

3 komentāru
  1. Sveika!
    Patika palasīt reālu piemēru, izmantojot filmā The Secret iegūo informāciju. Man arī ir gadījumi, kad kaut kāda doma, netīšām izteikta replika piepildās, taču apzināti to nokontrolēt nekādi nevaru/nesanāk. Sanāk tikai uz slikto pusi 🙁 Es visticamāk kliboju tieši pie tehnikas… Vari pastāstīt sīkāk par to žurnālu un vēlēšanās sarakstu? To sarakstīji uz papīra un ik pa laikam fantazēji par to?

  2. Es vēlos tikt pie darba un to nemitīgi vēlos ….. Esmu uzrakstījusi uz papira.esmu to vēlēšanos izteikusi .lūgusi….un visbeidzot sūtu cv un eju uz darba intervijām pati …Bet atbilde—lai tiktu pie darba jagaida redz rinda u.t.t. kapēc tā?

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.