Veiksmīgam friziera apmeklējumam

Gadījumos, kad īsti neesam apmierinātas ar sava friziera darbu, bieži kautrība un takta izjūta tomēr liek savu viedokli paturēt pie sevis. Lai gan vēlāk mūsu bēdu stāstu uzklausa draudzenes vai dzīvesbiedrs, no rūgtuma sajūtas izvairīties ir grūti. Atceries, tieši tāpat kā tu, arī frizieris ir ieinteresēts, lai no frizētavas tu izietu apmierināta un labā garastāvoklī. Tieši tāpēc profesionāli frizieri iesaka vairākus padomus, kas palīdzēs izvairīties no domstarpībām.

Parādi attēlus
Stilisti un frizieri uztver lietas vizuāli. Droši ņem līdzi attēlus ar sev tīkamo matu sakārtojumu, lai frizieris redz, ko īsti vēlies.

Esi tu pati
Esi dabiska. Lai izveidotu oriģinālu un neatkārtojamu griezumu, īstam sava amata meistaram ir jāredz tava personība.

Skaidri pasaki vēlamo garumu
Pat ja ar savu frizierīti esat ļoti draudzīgās attiecībās, pārliecinies vai vi?š/vi?a dzird, tieši cik īsus matus vēlies griezt.

Ja neesi apmierināta – runā
Saki savam frizierim, kas tieši tevi neapmierina. Labs profesionālis to izlabos pats vai arī ieteiks kādu, kurš to spēs izdarīt labāk.

Nepak?aujies friziera person?gajam stilam

Protams, ja tas tev neliekas piemērots. Vienkārši paskaidro, kur un kā tava gaume atšķiras. 

1 komentārs
  1. Piebildīšu, ka tomēr ir jāatrod labs speciālists, kurš ne tikai nogriezīs kā vēlos, bet arī paskaidros, kādas šādai frizūrai var būt sekas, proti, kad izej no frizētavas, viss ir perfekti, bet tu taču neesi frizieris, un pēc pirmās mazgāšanas vai nākamajā rītā, kad esmu jau izvārtījusies pa spilvenu, skats var nebūt tik satriecoši stilīgs. Un ikdienā ar visādām žurnālā saskatītām frizūrām var sanakt diezgan lielas ķibeles. Arī ar krāsu ir tapat. Bieži ir visādas jatrītes, kas grib, piemēram, momentā dabūt blondus matus. Bet rezultātā ir visādi brīnumi- zaļi, lillā, oranži. Tad gribas vainot frizieri, tikai esam aizmirsuši pateikt, ar kādām krāsām esam pirms tam krāsojuši vai ko lietojuši, jo krāsas reakcija uz kaut kādu ne tādu bāzi var būt visdažādākā.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.