Vasaras aktualitāte ŠORTI – 5 sezonas tendences

Kas gan tā būtu par vasaru, ja mūsu garderobēs neparādītos tāds apģērba gabals, kā šorti, vai ne? Šorti ir viens no daudzpusīgākajiem, ērtākajiem, daudzveidīgākajiem, un jā, arī iemīļotākajiem garderobes elementiem vasarā. Piedāvājam tev 5 modes tendences, kas aktuālas šortos šosezon!

KOŠI ŠORTI. Košas krāsas un to salikumi – tie taču tā piederas vasarai, vai ne? Izvēlies košos šortus gan dodoties brīvdienās uz pludmali, gan arī ikdienā, ja tavs dienas ritms un pienākumi to atļauj!

 
Farfetch, Moncler, 170,00€

 
Topshop, 65,00€

  
Halens, 46,94€

ELEGANTI ŠORTI. Ideāli dodoties uz kādiem vasaras pasākumiem. Skaisti, sievišķīgi, eleganti. Ja tava nodarbošanās to atļauj, dodies šādos šortos arī uz darbu!


Farfetch, Alice+Olivia, 256,00€


DorothyPerkins, 30,00€


Oasis, 32,00€

ĀDAS ŠORTI. Baikeru tipa ādas šorti ir modē arī šovasar. Mazliet mežonīgi, mazliet nepieradināti, taču tajā pašā laikā tik ļoti iemīļoti. Šorti, kas ideāli vasaras vakaru pasākumiem, piemēram, festivāliem.


Farfetch, Jean Paul Gaultier, 1000,00€


Topshop, 50,00€


H&M, 38,00€

ZIEDI ŠORTOS. Ja esi romantiska pēc dabas, vai vienkārši vēlies ieviest vairāk košuma savā vasaras garderobē, izvēlies šortus, kuros rotājas ziedi! Izvēle un krāsu gamma ir ļoti plaša, tādēļ sev tīkamākos atradīs ikviena.

  
Farfetch, Carven, 275,00€

  

DorothyPerkins, 75,00€

  
Oasis, 34,00€

PROTAMS – DŽINSS. Džinsu auduma šorti modē ir vienmēr. Tā tiešām ir klasika, kas arī šogad nav pametusi modes skatuvi. Ērti, taču tajā pašā laikā piemērojami teju ikvienam stilam. Izvēlies klasiku un valkā vairākas sezonas!


Farfetch, Paige, 265,00€


Halens, 56,90,00€


Lindex, 29,95€

4 komentāru
  1. Košie šorti no Topshop mani pamatīgi atbaida – šiem šortiem ir viss potenciāls izskatīties pēc džinsu auduma apakšbiksēm. Turklāt brūnais pleķis priekšpusē liek tām izkatīties arī pēc nemazgātām džinsu auduma apakšbiksēm ar augstu jostu. Brrr. Pārējie gan ir tīri ok. Ne gluži mana stila, bet smuki kaut vai, lai acis papriecētu.

  2. Ha haaa Slampai labs koments! Bet man gan lieka, ka tik traki nav – man tie Topshop šorti atgādina kaut kādas 80to 90to gadu filmas – tas tāds pancisks, roķisks stiliņš, ja labi sakombinē, domāju, ka ir ok 🙂 Pati gan dotu priekšroku elegantajiem 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.