Valsts apmaksās plastisko ķirurģiju bērniem.

Ar š. g. 1. jūniju SIA ”Lāzerplastikas klīnika” ir noslēgusi līgumu ar Veselības norēķinu centru par bezmaksas konsultāciju un lāzerprocedūru veikšanu bērniem līdz 18 gadu vecumam, šādām diagnozēm – hemangiomas, pēcapdeguma rētas un pigmenta patoloģijas.

„Daudzi ģimenes ārsti nav informēti par konkrēto diagnožu ārstēšanas iespējām. Kā arī bieži tiek uzstādīta nepareiza diagnoze un līdz ar to netiek sekmēta arī ārstēšanas gaita. Bieži tiek pieļauta kļūda iesakot pacientiem gaidīt līdz bērns sasniegs gada vecumu. „Lāzerplastikas klīnikas” vairāk kā 10 gadu pieredze pierāda to, ka, jo ātrāk pacients vēršas pie mūsu speciālistiem, jo ātrāk šī problēma tiek atrisināta. Mūsu klīnikā ir pašreiz Baltijā vienīgais lāzers Cutera, kas ļauj sasniegt maksimāli labus rezultātus hemangiomu ārstēšanā” skaidro klīnikas direktore Inese Vīziņa.

Inese Vīziņa piebilst, ka „nākot uz pieņemšanu līdzi ir jāņem ģimenes ārsta, pediatra vai ķirurga nosūtījums. Ģimenes ārsti bieži vien, pirms nākšanas uz mūsu klīniku, nosūta pacientu uz Bērnu Klīniskās Universitātes slimnīcu, taču tas nav nepieciešams. Uz ārstēšanu vai konsultāciju „Lāzerplastikas klīnikā” var nosūtīt pats ģimenes ārsts, jo klīnikā pieņem arī bērnu ķirurgi.”

SIA ”Lāzerplastikas klīnika” ir pirmā savas nozares pārstāve Latvijā. Klīnika darbojas jau kopš 1999. gada, palīdzot pacientiem atgūt labu veselību un skaistu izskatu ar modernāko lāzertehnoloģiju palīdzību. 

Vairāk informācijas: www.lazerplastikasklinika.lv

2 komentāru
  1. Feini, ka ir iespeja aizvest savu bernu pie specialistiem, kas nav nogurusi un no slimnieku parpilnibas un garajam rindam pie durvim “izlepusajiem” dakteriem. Tacu kas zina, ja jau vares arstet uz valsts rekina, varbut ari seit rinda sastasies.

  2. Sveiki gribeju pajautat jums,vai man ir iespeja atvest savu meitu pie jums jo man ir vajadziga jusu palidziba,velos nonemt ar lazera palidzibu meitaj uz sejas ir sarkans plankums!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.