Vai visi ir gājēji?

Ziniet taču to teicienu – ka tas, kas gājējs, tas tik un tā aiziešot. Var jau būt, bet es te nesen nonācu tādā dīvainā situācijā, kad nevaru saprast, vai man tiešām gaidīt, vai manējais ir gājējs un vai aizies, vai arī pieņemt stingrākus mērus.

Līdz šim esmu bijusi tāda ļoti demokrātiska sieva (manuprāt). Bez vajadzības vīram uz pasākumiem līdzi neprasos, ļauju, lai cilvēks gan ar draugiem satiekas, gan darba ballēs ar kolēģēm dejo, BET… Nesen gandrīz nokritu no krēsla, kad ieraudzīju – darba pasākumā ar otrajām pusītēm bija kāda jauna dāma, kuru iepriekš nebiju redzējusi (vīra jaunā kolēģīte). Jaunkundze gan bija ieradusies viena un ņēmās zumzināt un bizenēt ap manu vīrieti kā nu spēdama. Manuprāt, pat dzērienu viņam pāris reizes atnesa. Vīrs tāds it kā samulsis, tāds mazliet sakautrējies mēģināja atkauties, tepat taču sieva un galu galā ne viņš uz mutes kritis, ne arī stumdāms grūstāms, bet laikam arī pašam bija sajūta, ka dāmīte pār strīpu šauj. Un, kad sākās dejas, es pilnīgi apstulbu – manējo rāva ugunīgās dejās (kurš nu bija šajā dejā ugunīgs, tas skaidrs), un visādi citādi iztaisījās. Man nudien kļuva neomulīgi. Nekad agrāk neesam īpaši iztirzājuši uzticības jautājumus, tāpēc šķiet dīvaini tagad sākt celt spuras gaisā un iezīmēt savu teritoriju. Izrādas, ka šīs pārliekās simpātijas tiekot izradītas arī darbā. Manās un vīra attiecībās nav mainījies nekas, vakarā ir mājās, viss kārtībā utt. Bet kad vienvakar vīrs smejoties atstāstīja, kā svilpaste šim piedāvājusi Mensona koncertu kopā apmeklēt, esot brīva biļete, man vairs smieties negribējās. Varu jau par beigtu izlikties, bet nezinu,   kādas sekas šāda pārlieku liela uzmākšanās var uz vīrieti atstāt. Nudien – laikam bada laiki pienākuši, ka javelk citi vīri savā gultā. Un vai ma tagad ar kara cirvi jālec cīnīties?????

9 komentāru
  1. Forši! Tavs vīrietis ir iekārojams! Es tavā vietā tikai par to priecātos, bet atcerētos, ka acis un ausis ir jāpatur vaļā – esi vēl gudrāka, izveicīgāka un satriecošāka, lai tavs vīrietis nešaubīgi zinātu kura ir labāka – protams, ka TU! Kāpēc nogalināt ar indi, ja to var arī ar medu izdarīt.

  2. Ieteiktu tomēr vīram pastāstīt par savām sajūtām, lai viņš skaidri liek sievietei saprast,ka nekas nesanāks jau tagad. Jo attiecības un pienākums pret sievu ir viņam, nevis uzbāzīgajai dāmītei. Ja viņa zin,ka vīrietis ir precējies, bet vienalga neliekas mierā, tad vīrietis pats nav parādījis robežu.

  3. Nu, domāju, ka noteikti ir jāpastāsta, kā jūties un lai vīrs noliek dāmīti pie vietas, ja, protams, pats to vēlas.. Stulbi ir noskatīties un nekā uz to nereaģēt, protams, ne jau nu uzreiz rausi skuķeni nost no vīra aiz matiem, nu, ideālajā variantā, vīram uzreiz pašam jau vajadzēja kaut kā rīkoties.

  4. Nu nē, ja vīrs pats ir samulsis un jūtas neērti (jo visu labi saprot), tad ir pēdējais brīdis abiem kopā visu izrunāt un izkalt kādu stratēģiju, lai tiktu no tās otras vaļā. Sargā savu laimi!! It īpaši šādos gadījumos, kad vīrs mīl tevi, bet tā otra nekaunīgi grib viņu nozagt! Galvenais, neko nepārmet vīram, ja reiz viņš pats apzinās sutācijas nopietnību. Lai jums abiem izdodas!

  5. p.s. Un vēl, man liekas, ka, ja otra pusīte nevar izķirties starp divām līdzvērtīgām sievietēm un ir traģiskie iemīlējies pa īstam, tad nevajag pazemoties un cīnīties, lai jau izdomā pats, un kā likten’s būs lēmis, tā būs. Bet, ja te bezkaunīgi kāda dāmīte grib viņu nokantēt, tad gan jācīnās ar zobiem un nagiem! Bet situācija ir ļoti nopietna, jo pat mīlošākais vīrietis var tikt ievilkts šādos tīklos, tāpēc nevilcinies ne mirkli!

  6. tiešam spilpastei jādod saprast kur viņas vieta un ja neredz, ka vīrietis precējies, jāparāda, ka esi viņa sieva..Galu galā viņa jau pāri nodarīja, nolikdama Tevi neērtā situācijā..
    Un trakākais ir tas, ka tādas ir bijušas visos laikos, brīžiem pat iedomāties nevaram, cik tādas mēdz būt nekaunīgas un cik atļaujas pat sievu priekšā. Tā ka -acis vaļā!

  7. Mīļās sievietes, nespēju noticēt, tam, ko Jūs rakstiet. Nevis mums ir jāparāda tādam sievietēm viņu vieta, bet mūsu vīriem! Ja viņš nevar pateikt, ka ir jau aizņemts un ka nav jēgas ap viņu riņķot, viņas turpinās savas medības. Nav pilnīgi nekādas jēgas uzbrukt sievietēm, kuras ir brīvas, atšķirībā no vīra. Aiztrieksi šo, uzradīsies cita.

  8. man tie$i taada pati situaacija bija, straadaaju kopaa ar dziivesbiedru un tad atnaaca jauna koleegje….pagaaja meenesis, otrs, saaka kopaa runaaties, maneejais sirdi izkratiija, vinjiem kopaa sanaaca ar ma$iinu kaadu reizi braukt, kopaa beigt darbu(es uz maajaam pie beerniem atgriezos agraak vakaraa), iet kopaa uz baaru paartraukumaa……beigaas samiileejaas “manaa” viirietii un tam galiigi galva sagriezaas….neprata distanci notureet, viirietim “viegla” galva, gruuti stabili tureet, ja sieva “neieraada” kuraa virzienaa skatiities! Man dusmas, ka nemaaceeja pa gabalu notureet, sieviete tak, nav jau gripa, kas uzbruuk un neatsieties:) Jaabuut ir raksturam, lai “ieraadiitu” vietu un attaalumu, bet sievai jaabuut stiprai un uzdro$inaaties, lai veelaak nav jaaraud! Var jau teikt, ka viirietis nepakljausies kaardinaajumam, bet tad ir uzreiz jaaparaada, ka lieka uzmaniiba traucee, nevis ka biedee!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.