Vai tu par VIŅA ORGASMU zini visu?

Vīriešiem jau viss ir vienkārši – orgasms ir garantēta parādība katrā mīlēšanās reizē. Turklāt, lai pie tā tiktu, nemaz nav jāliek lietā liela izdoma un fantāzija – tik jāskaras klāt draudziņam, un ar to visa lieta arī padarīta. Vai arī tu domā tāpat? Vai tiešām viss ir tik vienkārši? Vai vīrietis sasniedz orgasmu katrā mīlēšanās reizē? Uz šiem un citiem jautājumiem par vīriešu Lielo O tev atbildes ir sagatavojis espati.lv! Lasi un uzzini – vai tiešām tu par vīrieša orgasmu zini it visu?

Sēklas noplūde un orgasms – vai tas ir viens un tas pats? Izrādās, ka tā nu nav gan – sēklas noplūde un orgasms vīrietim ir divas gluži atšķirīgas lietas. Ir iespējama arī sēklas noplūde, lai gan augstākais baudas punkts nemaz nav sasniegts. Šādā gadījumā sēklas noplūde ir tikai fizioloģisks process, kura laikā vīrietim nekādas īpašās sajūtas nerodas. Tādēļ uzskatīt, ka vīrietis ir apmierināts, jo viņam taču „viss notika”, var būt maldīgi… Protams, ja sēklas noplūde nāk kopā ar spēcīgu baudījumu jeb orgasmu, tad tā pati par sevi arī parasti ir spēcīgāka. Ja sēklas noplūde ir pavisam vāja un neizteikta, tad tā, ļoti iespējams, ir tikai noplūde bez baudas sasniegšanas.

Vīrietim ir tikai viena erogēnā zona – loceklis. Vai tiešām? Jā, protams, nenoliedzami šī ir tā vīrieša erogēnā zona, kas dēvējama par visspēcīgāko, un liela daļa vīriešu būtu tikai iepriecināti, ja mīļotā sieviete tai pievērstu lielāku uzmanību. Taču apgalvot, ka šī ir vienīgā erogēnā zona vīrietim, un visas citas atstāt bez ievērības, ir ļoti kļūdaini. Ja vīrietis ir uzbudināts, tad viņam arī dažādas citas ķermeņa zonas spēj būt ļoti jūtīgas, un pieskārieni tām – ļoti patīkami. Izzināt sava vīrieša jūtīgās vietiņas, tas būtu katras mīlošas sievietes pienākums – vai tu tās zini?

Tikai darbojies ap viņa mantību – vai tiešām tik vienkārši? Protams, tavi pieskārieni loceklim vīrietim ir ļoti patīkami, taču ar noteikumu, ka tie ir prasmīgi! Ja šāda stimulācija notiek ar roku, tad ļoti būtiski ir ņemt vērā tādas lietas, kā pietiekama slīdamība, maigums, temps utt. Princips vienkāršs – vairāk maiguma, mazāk spēka! Starp citu, aptaujājot vīriešus, top skaidrs, ka liela daļa sieviešu cenšas ap sava mīļotā draudziņu darboties pārāk spēcīgi, kas vīrietim var sagādāt vairāk netīkamas, kā tīkamas izjūtas. Cits jautājums – vai viņš tev tajās atzīstas…

Cik orgasmus pēc kārtas vīrietis spēj sasniegt? Jaunam vīrietim, aptuveni līdz 25 gadu vecumam, var pietikt ar pāris minūšu pauzi, lai varētu procesu turpināt, taču, jo lielāks gadu skaits, jo šāda pauze parasti ieilgst. Ja cilvēkiem ir stabilas partnerattiecības, tad nereti sekss ir ar vienu baudas sasniegšanas reizi (taču regulārs). Ja partnerattiecības nav regulāras, bet ar gadījuma raksturu, tad ļoti iespējams, ka vienā reizē tiek sasniegti 2-3 orgasmi.

Vai apgraizīšana ietekmē vīrieša orgasmu? Atbilde ir vienkārša – ietekmē. Apgraizīts vīrieša dzimumloceklis nozīmē to, ka dzimumlocekļa galviņa visu laiku ir atsegta. Tas savukārt var radīt situāciju, ka nedaudz, tomēr samazinās galviņas jūtīgums. Šādā gadījumā vīrietim nereti nepieciešams ilgāks dzimumakts, lai sasniegtu augstākās baudas virsotnes. Ļoti iespējams, ka šādā situācijā arī pieskārienus no tevis vīrietis labprāt sagaidītu nedaudz spēcīgākus kā parasti, taču tas ir atkarīgs no katra indivīda – vienas receptes visiem nav!

Vai vīrieša orgasmu ietekmē pozu maiņa? Protams, ietekmē! Taču, ja sievietei pozu maiņa nepieciešama, lai dažādotu maksts stimulēšanu, tad vīrietim pozu maiņa vairāk darbojas kā rakursa maiņa savas partneres vērošanā. Teicienā „vīrieši mīl ar acīm” ir liela daļa patiesības – piemēram, jātnieces poza un poza no aizmugures lielai daļai vīriešu ir tik iemīļotas tieši minēto iemeslu dēļ – skaists skats! Taču ne tikai skats, bet arī sajūtas ir tās, kas runā par labu pozu maiņai – nav noslēpums, ka dažādās pozās sievietes maksts muskuļi ir saspringuši dažādi. Piemēram, pozā no aizmugures, šie muskuļi saspringst un ir daudz ciešāki, kā klasiskajā misionāra pozā – varbūt tieši tādēļ sunīšu poza ir tik iecienīta stiprā dzimuma vidū?

Kas ietekmē sēklas noplūdes stiprumu? Reizēm sēkla burtiski izšļācas no tava vīrieša, taču citreiz tā iztek lēnām un gausi – kādēļ tā, un ko tas nozīmē? Izrādās, ka labs spiediens norāda uz to, ka tava mīļotā vīrieša dzimumorgānu sistēma darbojas labi – tā kā tai vajadzētu darboties. Spēcīgi sēkla parasti izšļācas pirmajā mīlēšanās reizē. Ja process tiek turpināts, tad pārējās reizēs sēkla plūst arvien lēnāk. Tomēr – ja spiediena praktiski nav arī pirmajās mīlēšanās reizēs, un tā tas ir regulāri, tad šādas pazīmes var liecināt par iespējamām veselības problēmām.

Vai vīrieši sasniedz orgasmu katrā mīlēšanās reizē? Izrādās, ka ne tikai sievietēm ir piedodama orgasma nesasniegšana. Tā tas var būt arī vīrietim – sekss ir, labi ir, arī sēkla it kā noplūst, taču īsts orgasms netiek sasniegts. Ļoti bieži šāda parādība novērojama tad, ja pāris piekopj pārtraukto dzimumaktu, jo šādā veidā iespējams arī pārtraukt augstākā baudas punkta sasniegšanu vīrietim. Pēc būtības, pazīmes, kas norāda uz to, vai vīrietis ir vai nav sasniedzis orgasmu, ir visai līdzīgas, kā sievietēm – ķermeņa trīcēšana, elsas, sārtums sejā, piebrieduši krūšu gali utt.

Vai vīrietim ir kaitīgi ilgstoši atturēties no seksa? Ja sieviete tīri fiziski var atturēties no seksa ilgāku laiku, tad vīrietim tomēr šāda atturēšanās var būt kaitīga. Runa ir par tīru fizioloģiju – ja sperma regulāri tā sakot „aizstāvās” vīrieša organismā, tad sekas var būt arī visai nepatīkamas – piemēram, dažādi iekaisumi utt. Daba ir noteikusi to, ka vīrietim no „liekās” spermas ir jāatbrīvojas, un jādara tas regulāri…

Vai vīrieša ēdienkarte var ietekmēt viņa spermas garšu un smaržu? Lai cik dīvaini tas nešķistu, taču atbilde tiešām ir apstiprinoša! Turklāt ēdienkarte spermas kvalitāti ietekmē vistiešākajā veidā! Paradoksāli – jo ēdienkarte neveselīgāka (trekni, asi, pārlieku saldi utt. ēdieni), jo nepatīkamāka būs vīrieša spermas garša un arī smarža. Un otrādi – jo veselīgāka dzīvesveida piekritējs būs tavs vīrietis, jo tīkamāka tev būs viņa sperma! Spermas garšu tiešā veidā „uzlabo” svaigi augļi un tīrs ūdens, bet ļoti ātri padarīt to netīkamu spēj, piemēram, ķiploki un alus. Tagad tev būs vēl vairāk iemeslu, lai sekotu līdzi savam vīrietim, un izglītotu viņu veselīga dzīvesveida piekopšanā!

 

6 komentāru
  1. Sēkla neaizstāvās. Rakstu rakstījis nezinātājs – ja sēkla ir pietiekamā daudzumā, bet nav bijis seksa, tad tā izšļācas pati no sevis (parasti pa nakti vīrietim guļot – pollūcijas saucas). To takš veselības mācībā māca.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.