Vai SEKSS var ĀRSTĒT?

Pēc vairākiem pētījumiem ir apkopoti fakti par to, ka sekss spēj ietekmē cilvēku, dziedinot un atveseļojot. Pētījumos gan netika konstatēts, kas tieši rada atveseļojošo efektu – pats dzimumakts vai pozitīvās emocijas, ko izjūt cilvēki intīmās tuvības laikā. Galu galā, kāda tam nozīme – galvenais ir rezultāts. Espati.lv uzskaita visus sešus faktus, kā arī pievieno septīto no sevis. Sekss ir labākais antidepresants, kā arī brīnišķīgs līdzeklis pret saules, naudas un citu mums tik nepieciešamu lietu trūkumu.

Sekss spēj izārstēt gripu un saaukstēšanos. Pēc Vilksas Universitātes zinātnieku domām, sekss vienu līdz divas reizes nedēļā trīs reizes paaugstina imunoglobulīna līmeni asinīs. Tas, savukārt, trīs reizes cītīgāk aizsargā organismu no respiratoro vīrusu uzbrukumiem.

Sekss ir labākais kosmetologs. Edinburgas Karaliskās slimnīcas speciālisti konstatējuši, ka cilvēki, kuri regulāri nodarbojas ar seksu vidēji četras reizes nedēļā, izskatās par 7-12 gadiem jaunāki. Kā viens no iemesliem tiek minēts estrogēna līmenis sieviešu asinīs, kas dzimumakta laikā strauji pieaug, atstājot labvēlīgu efektu uz kārumnieces matiem un ādu.

Sekss dedzina kalorijas. Precizēsim – 4 kalorijas minūtē, tātad pēc pusstundas ilgas mīlas prieku baudīšanas, 4 no 12 pusdienās notiesātajām Vāverītēm varam norakstīt.

Sekss dziedē migrēnu. Šokējoši, bet galvassāpes ir nevis iemesls, lai no seksa atteiktos, bet tieši otrādi – lai tam pievērstos, turklāt ārstnieciskos nolūkos. Viltīgie zinātnieki paskaidro, ka endorfīni un kortikosteroīdi, kas izdalās asinīs uzbudinājuma laikā, ir lieliski dabiskie analgētiķi.

Sekss stabilizē menstruālo ciklu. Kolumbijas un Stenfordas universitāšu endokrinologi atklājuši, ka sievietēm, kuras piekopj regulāru seksu, menstruālais cikls ir stabilāks nekā tām, kuras no tā atturas vai dara to neregulāri. Neliela piebildīte – orgasms šeit nespēlē nekādu lomu.

Sekss var atbrīvot no vairākām problēmām nākotnē. Ar laiku sieviešu iegurņa lejasdaļas muskuļi atslābst, kas var veicināt urīna nesaturēšanu. Labā ziņa ir tā, ka tieši regulārs sekss ir labākais līdzeklis, lai uzturētu šos muskuļus tonusā un nebūtu jāpiedzīvo šāda veida problēmas.

2 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.