Vai baidīties?

Jau vairākas reizes esmu no sava drauga pārbijusies līdz nāvei. Viņš palaiž rokas. Nē, ne pret mani, bet pret dažādiem priekšmetiem, sienām, durvīm. Sienu rotā izteiksmīgs caurums, kur viņš dusmās vilka ar dūri, kad biju viņu "nokaitinājusi." Arī durvju stikls ir līdzīgā veidā izlidojis.
Protams, saprotu, ka daļa no jums domās – vecene novedusi nabadziņu līdz baltajām pelītēm, bet iemesls īgnumam parasti ir kas cits (darbs, sastrēgums, māte), bet kad protestēju – kāpēc man tas jāredz un katru reizi jāsamierinās ar uzpūtušos seju vakarā, ja pie tā vainīga neesmu, dusmu izvirdums ir gandrīz neizbēgams, jo es esot "pēdējais piliens".

Es tikai gribētu zināt, vai man ir pamats baidīties, ka kādā no šīm dumsu lēkmēm es pati galu galā nopietni necietīšu?

8 komentāru
  1. Agresīvs ir un paliek agresīvs. Es teiktu, ka ir jābaidās. Nesavaldība var novest pie fiziskas izrēķināšanās arī ar Tevi. Un.. vai jebkurā gadījumā ir normāli baidīties un skatīties, kā otrs ārdās. Tas ir emocionāls terors. Tas nav normāli. Čalim jāiet pie daktera.

  2. Man ir līdzīgas dusmu lēkmes, kad nevaru savākt savus nervus vienkopus, varu aizlidināt pa gaisu laptopu, aizcirst no visa spēka durvis…. Es ļoti cenšos sevi valdīt, pildu nomierinošus elpošanas vingrinājumus, eju uz sporta zāli izlādēt negatīvās emocijas. Esmu runājusi ar psihologu par šo tēmu, jo tas man traucē un apkārtējiem besī , ka nemāku sevi savaldīt. Varbūt tavam puisim ir līdzīgi, nesmu iemācījusies bērnībā parādīt savas dusmas, apvainojumu, sāpes esmu turējusi iekšā, bet tagad tās visas ar pastiprinājumu laužas ārā.
    baidīties vajadzētu, jo dusmu izvirdumos cilvēks neapzinās, ko dara. labāk būtu, ja tavs puisis aprunātos ar psihologu vai kādu cilvēku, kuram uzticas par šo problēmu.

  3. Viņš ir agresīvs, par to nav šaubu. vai tev jābaidās? Viņš tevi neaiztiks, ja tu skaidri kādā mierīgā brīdī pateiksi, ka neko tādu vairs savā tuvumā necietīsi. Un dosi viņam konkrētus termiņus, kuros ir jāsalabo visas tās liecības, kas palikušas no viņa dusmu izvirdumiem. Ja viņš atsakās vai netur solījumu, tad tev pašai var draudēt nākamais sitiens, kam, protams, sekos atvainošanās , nožēla, puķes un tā tālāk viss pēc scenārija. ja tu no viņa baidīsies, tad kļūsi par viņa boksa maisu.

  4. Viņš ir agresīvs, par to nav šaubu. vai tev jābaidās? Viņš tevi neaiztiks, ja tu skaidri kādā mierīgā brīdī pateiksi, ka neko tādu vairs savā tuvumā necietīsi. Un dosi viņam konkrētus termiņus, kuros ir jāsalabo visas tās liecības, kas palikušas no viņa dusmu izvirdumiem. Ja viņš atsakās vai netur solījumu, tad tev pašai var draudēt nākamais sitiens, kam, protams, sekos atvainošanās , nožēla, puķes un tā tālāk viss pēc scenārija. ja tu no viņa baidīsies, tad kļūsi par viņa boksa maisu.

  5. Vienkāršākais veids kā to atrisināt ir cēloņu novēršana. Sāciet ar vienu problēmu. Un dariet to kopā! Darbs? Smags lēmums bet efektīvs – jāmaina. Sastrēgumi? Viņi nav 24 stundas dienaktī, uz visām ielām un ceļiem. Māte? Atrast veidu kā mazināt viņas ietekmi. Risini nevis mēģini sadzīvot 🙂
    Kaut gan man viegli mācīt – mana ģimene ir kaķis un lāčuks zāģu skaidām pildīts 😀

  6. Nu man arī tāda paša problēma bet tikai tad kad vinjs pardzeras… :@ no sakuma jau viss jauki un rožaini bet tad ja kads kaut ko pasaka vai kaut kas nesanāk kā ieplānots tad rokas un kajas pa gaisiem bet kad attopas tad pašam lielie sirds apziņas parmetumi bet šo garo gadu laikā pret mani nav pacelis roku ne reizi nu ja viņs mil tevi tad jau rokas pret tevi nepalaidis..

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.