Uz randiņu – ar kuru no viņiem?

Gatavojoties Valentīndienai, kompānija Lightning Cards aptaujāja britu sievietes, mēģinot noskaidrot, ar kuru no sabiedrībā populāriem cilvēkiem viņas vēlētos pavadīt romantisku vakaru. Valentīndiena jau ir aiz muguras, šampanietis iztukšots un britu meiteņu sapņi izsapņoti, bet mēs, iedzerot tasi English breakfast tējas, varam ielūkoties, kuri tie bijuši.

Piekto vietu ieņēma vīrišķīgi brutālais Džeisons Stethems (Jason Statham), ko atceramies no tādām filmām, kā Transporter triloģijas, Revolver un citām.

Džeisonam pakausī elpo dažādu topu veterāns Breds Pits (Brad Pitt), kas ieņem aptaujas ceturto vietu. Izskatās, ka Breds savu vietu topos un sieviešu sirdīs nepametīs vēl ilgi, jo, kā zināms, laiks ar viņu dara neparastas lietas.

Ja no Pita kunga kompānijas neatteiktos arī vairums Latvijas meiteņu, tad princis Harijs ir tipiska britu izvēle. Tātad, Prince Harry – 3 vieta.

No Martini, no party! Džordžs Klūnijs (George Clooney) vēl jo projām ir aktuāls, turklāt ne tikai dzimtajā Amerikā. Izgriežot pogas puišelim Harijam, Džordžs ieņem stabilu otro vietu britu sieviešu sapņos.

Lai arī pirms dažiem gadiem Daniels Kreigs (Daniel Craig) neiekļūtu pat desmitniekā, šobrīd viņa vieta topa augšgalā nepārsteidz nevienu. Spēcīgs, vīrišķīgs, zilacains un ,iespējams, labākais Bonds, kāds šajā pasaulē ir bijis.

9 komentāru
  1. zini, Nil… no šiem visiem es točno NEietu uz randiņu ar princi Hariju. vienīgo :))

  2. Es ar par Kreigu! Esmu latviete, bet šeit britu bābām piekrītu. Nu Bardems arī gāž no kājām nost. Harijs vispār neinteresē.

  3. Es limuzīnā, pie stūres Džordžiks 😀 Ienākot restūzī manu mētelīti paņem Harijs, maigai mūzikai skanot, kuru pie klavierēm atskaņo Breds, Es dodos pie galdiņa un tur mani ar rozā rožu klēpi sagaida Daniels Kreigs! :))
    p.s. Saldo atnes Džeisons!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.