Unikāla iespēja redzēt pirmajiem Eiropā!

Pēc pasaulslavenās modes ikonas Diane Pernet modes filmu festivāla „A Shaded View On Fashion Film” (ASVOFF) īsfilmu kolekcijas pirmizrādes Parīzē tā ceļos uz Latviju un jau šā gada 29. oktobrī plkst. 19:00 „Rīgas Cirkā” tiks prezentēta Latvijā radošā modes īsfilmu konkursa „Fashion is Passion” noslēguma ietvaros. Šī būs unikāla iespēja redzēt visā pasaulē atzīto un prestižo ASVOFF jaunāko filmu kolekciju, kā arī ieraudzīt Latvijas radošo cilvēku potenciālu, mākslu, modi un kino vienuviet!

Šajā nozīmīgajā vakarā ikviens mākslas, modes un kino cienītājs atradīs sev ko īpašu un patiesi aizraujošu, – būs iespējams izjust pasaulslavenas modes ikonas Diane Pernet filmu kolekcijas „A Shaded View On Fashion Film” (ASVOFF) pirmizrādi Latvijā, ļauties avangardiskai zaļās modes koncepcijai „ReUse Republic”, izvērtēt „Fashion is Passion” finālistu darbus, kā arī piedalīties Latvijas jaunās modes un kino cerības nominēšanas ceremonijā.

Ar modes filmu festivāla „A Shaded View On Fashion Film” (ASVOFF) jaunāko īsfilmu kolekciju pirmizrādi Latvijā, Diane Pernet uzsāk savu turneju pa visu Eiropu, – Latvija ir pirmais festivāla pieturpunkts.
 „Fashion is Passion“ (FIP) ir ikgadējs radošais konkurss, kas ikvienam jaunajam māksliniekam no Baltijas dod iespēju pierādīt savu radošo talantu profesionālas savā jomā starptautiski atzītu speciālistu žūrijas priekšā un parādīt savus darbus plašai auditorijai. „FIP” ir laba starta platforma, dodot iespēju jaunajiem māksliniekiem dibināt kontaktus gan Baltijas, gan pasaules līmenī. Seko līdzi jaunākajai informācijai:  www.domina-shopping.lv un  www.fip.com.lv.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.