Un tu pati?

Biju pie ginekologa – kārtējo reizi cista, bet izcelsme nezināma. ” Tas var būt STS radīts iekaisums,” man teica ārste un mans skatiens kļuva stiklains un es nevarēju sagaidīt brīdi, kad tikšu ārā no kabineta, lai nospiestu pogu telefonā “Zvanīt” manam dārgajam, visumīļajam draugam, praktiski, līgavainim. Pēc izkliegšanās par tēmu “ES NEKO NEESMU Darījusi, Kā ES Varētu Dabūt STS, JA NE NO TEVIS, Padomē PAR TO KO SAKU!!!” turpat pie kabineta durvīm, es beidzot jutos nomierinājusies. Ilgāku laiku es neesmu spējusi ticēt viņam. Tas ir kaut kā savādi – tu tici, ka viņš to nedarīs (jo viņš taču tevi tik ļoti mīl), bet tu dzīvo šaubās visu laiku, gaidot brīdi, kad vismaz kaut kas norādīs uz to, ka tavas aizdomas, iespējams, ir pamatotas.. Jā, viņš tevi ir krāpis! Vai arī ne. Un tā tas periodiski notiek – atgadās kāds sāks notikums, tu kliedz, soli viņu nogalināt, tad viņš paskaidro (ļoti racionāli un loģiski), ka tā nav bijis, ka viņš bija pie tās sievietes, jo viņu sen nav redzējis, galu galā, viņa ir precējusies jau 5 gadus un viņa ir resna (tas ir galvenais arguments manās ausīs). Tad tu esi nokaunējusies minūtes piecpadsmit un jūs dzīvojat tālāk, līdz nākamajai reizei. Viņš tajā pašā dienā pierakstījās pie ārsta, lai veiktu analīzes. Kopā ar urologu abi nosmējās, ka “tā jau ar sievietēm ir – labāk parādīt papīru, ka nekā nav, nevis attaisnoties gadiem ilgi”. Tas nedaudz mani aizvainoja – galu galā, ja man ir šaubas, viņam noteikti man ir jāpierāda, ka nekā tur nav bijis (tās ir tā kā sievietes priekšrocības – vīrietim vienmēr sievietei jāpalīdz, viņa jāsaprot, viņai jāpakalpo un viss pārējais, vai neē Kādēļ tā – par to varētu uzrakstīt citreiz). Protams, analīzes gan man, gan viņam bija negatīvas. Kad vakarā sēdējām pie vīna glāzes un pārrunājām notikušo, viņš man pavaic?ja: “Kādēl tu uzreiz padomāji, ka es esmu tevi kr?pis?”. Un es nezināju, ko atbildēt. Es Zināju, bet es negribēju teikt. Tas bija tik dumji. “Jo es vairāk par visu baidos no situācijas, kad es turpināšu tev teikt, ka tevi mīlu, bet reizē, tu būsi gulējis ar citām. Es būšu pazemota – mīlot un rūpējoties par kādu, kuram esmu vienaldzīga .” ” Vai tu padomāji par to, kā jūtos es, zinot, ka tu man netici? ” Es nolaidu acis. Allaž domāju, ka tas, ka es viņu nenogalinu vai nepametu ir pietiekami labs iemesls, kādēļ uz mani dusmoties par greizsirdību būtu negodīgi no viņa puses. Katru reizi nogalināju šo jauko cilvēku morāli, izvaroju viņa dvēseli tik reižu, cik man ir licies, ka TAS ir noticis. Jā, viņš reizēm rada iemeslu domāt, ka kaut kas nav kārtībā. BET KO ES PATI DARU? Kāpēc es viņam daru p?ri?

13 komentārs
 1. Labs raksts, jauka bilde. Liek padomāt mazliet mazāk par sevi, un mazliet vairāk par otru. 🙂

 2. Es ceru, ka Tev tā nav, bet…, ja vienā jaukā dienā šķiet, ka mīļotais vairs nav uzticīgs, tad zini, ka tā arī ir. Ir jāklausa sava sirdsbalss.

 3. Kad sieviete pati zina, ka nekā nav, bet nepadomā – par to ir raksts. Ar mani ir grūti, neesmu nekāds saldēdiens – emocionāla, valdonīga.. Es pret viņu izturos, kā varētu izturēties pret kādu, kurš ir tāds, kā es. Bet viņš nav.
  Laikam taisnība vien būs – padomā par otru vairāk, kā par sevi. Un, Nik, tieši tā. Jāklausa savai sirdsbalsij. Paldies tev.

 4. Paldies tev par rakstu!Tieši manas izjūtas,tikai bez STS…neuzticība,otra cilvēka morālā graušana…es viņa dvēseli izvaroju 🙁

 5. “galu galā, viņa ir precējusies jau 5 gadus un viņa ir resna (tas ir galvenais arguments manās ausīs). ” Lasot šo rakstu ir skaidrs cik sekla ir lasītāja, ja viņasprāt resna sieviete ir iemesls,lai ar viņu negulētu. Tad jau korpulentās un apaļīgās dāmas nebūtu ne precējušās, ne laimīgi iemīlējušās.

 6. sekli , rakstu, ko domāju. nekad neesmu uzskatījusi, ka resnas sievietes ir neveiksmīgas. taču, pārslimojot bulīmiju, katrs cilvēks uz pasauli sāk skatīties savādāk.
  ceru, ka tev tas nekad nebūs jāizprot!

 7. Uzskatu, ka katra šāda nepamatota neuzticības reize ved aizvien tuvāk attiecību beigu sākumam. Izklausās, ka vienkārši neapzināti/apzināti gaidi, ka tavs vīrietis tevi krāps.

 8. Piekrītu Di. Bija manam bērnības draugam draudzene, kura bija ļoti greizsirdīga uz to, ka mēs esam vienkārši draugi. Visu laiku viņa viņam “potēja”, ka starp mums kaut kas vairāk ir, ka mēs viņu krāpjam utt. Un pati viņa beigās panāca savu – esam jau 3 gadus kā precējušies ar to puisi. Viņa pati ar saviem vārdiem un neticību uzprasījās.

 9. jā, jā tiem ārstiem patīk visu norakstīt uz STS. man bija līdzīgi, bet es gan neklupu uzreiz draugam virsū. pagaidīju, lai tomēr ārsts sagaida analīžu rezultātus…protams,ka bija negatīvi…

 10. Bilde…kā lai to labāk pasaka, lai neaizvainotu… diezgan smirdīgi, fui un pē. Nepievilcīgi, nesievišķīgi, neseksīgi, nokoķetīgi. Vārdu sakot – garām.

 11. Greizsirdiba nav nekas labs… ta beigu beigas noved pie beigam… cik ilgi ta pashai no ta mocities un mocit otru cilveku.. agrak vai velak vinjam tas apniks!!!!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.