Un tā ir vienmēr..?!

Zinu, ka IR..ir satikts Īstais, Lieliskais, Vienīgais.. Un pēkšņi, pēkšņi, kad esi satikusi Lielisko un tikusi pāri Tam, kurš salauza tavu sirdi ar blīkšķi, uzspļāva Tavām sajūtām, galu galā – Tev pašai..pēkšņi uzrodas.. Vualā..
Viņš vairs nesola kopā būšanu 24 stundas/7 dienas..viņš vnk grib ar Tevi pavadīt kopā šo nakti..tāpēc, ka bija labi..
Un sirds dauzās kā negudra, pat tad, kad saki viņam skaidru NĒ..saproti ar prātu, ka nav Tevis ne mazā pirkstiņa vērts, bet sirds visu atcerās..atcerās visas tās sajūtas, visu atcerās un dauzās kā toreiz..
Un tad tu ņem un vnk ej uzpīpēt..jo tā vajag..jo tā vieglāk..

3 komentāru
  1. jūtas un atmiņas reizēm tik ļoti apgrūtina dzīvot.. prieks par to, ka zini – īstais.

  2. Jā, jā, šitie ir tāda sudziņa. Egoisma kalngals. Bet zin kā, tad es padomāju, ko mēs šovakar varētu sadarīt ar to īsto uz sitā paša viļņa…un tad atkal ir miers.

  3. zini, man bija ta, ka es sapratu, ka nekas tur nesanaaks tik un taa… ka vinjs nav man iistais un vieniigais.. bet tik un taa biju ar vinju, kad vinjam to vajadzeeja… klusi miileeju vinju … veeel joprojaam liekas, ka miilu … bet mani miil vinja braalis… (vismaz taa apgalvo.) un nezinu ko dariit… nu nav man vairs 16, ka varu atlauties gaidiit, kad viss notiks pats par sevi! Bet laikam neesmu veel tik pieaugusi, lai beidzot kaut ko izlemtu .! zinu, ka katraa gadiijumaa saapees, varbuut tapeec arii bail ir izlemt ko dariit..

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.