TRŪKUMI vīriešu izskatā, kas mūs TRACINA

Lai iestātos sociālais taisnīgums un mēs, dāmas, varētu sasildīt sirdi, iepilinot darvas pilienu „ienaidnieka” medus mucā, šodien ļauni patīksmināsimies par vīriešu izskata trūkumiem.

Uzreiz jāpiebilst, ka lai spēles „cita acī skabargu redz, bet savējā baļķi nē” noteikumi būtu pavisam godīgi, vīriešus pirms „apriešanas” vajadzētu tomēr iedalīt divās kategorijās – vieni ir tie, kas tiek aprūpēti, uzpasēti un apčubināti sievas, draudzenes vai mammas personā, bet otri pa dzīvi sitas pašu spēkiem, tāpēc otrajiem dosim nelielas atlaides.

Tātad, vientuļš vīrietis vulgaris (parastais). Pilnīgi iegājis sevī vai pievērsies lietām, kas svarīgākas par paša ārējo izskatu, apģērbam pievērš tikai tik lielu uzmanību, lai ziemā nesaltu un vasarā nebūtu pārāk karsti. Tradicionāli ir pat nostiprinājies uzskats, ka par vīrieša izskatu ir jārūpējas sievai vai mātei, tādējādi sieviete pati šajā sadaļā vīrieti ir padarījusi par mazu un bezatbildīgu bērnu. Gadījumā, ja „tradicionāli” audzinātais vīrietis paliek bez aprūpētājas, viņš lieki sevi neapgrūtina, tāpēc ģērbj un kopj sevi inerces vadīts vai savas saprašanas robežās. Skaisti ir tad, ja vīrieša saprašana ir pietiekama un viņš sevi aprūpē vienlīdz nopietni kā sievietes. Par laimi, mūsdienās ir daudz vīriešu, kas sevi kopj un apģērbj tā, ka viņu izskats atstāj par vīrieti ļoti labu iespaidu. Taču inerces vadīto vīrieti aplūkojot vidējai statistiskai vientuļai sievietei jau ir plāns kā viņu nomazgāt, noskūt, pabarot, safrizēt, iesmaržināt un apģērbt. Šo vīriešu kategoriju uzskatīsim par vienkārši vēl nenobučoto vardi no pasakas, un tā kā „guļošu nesit”, ķersimies uzreiz klāt medusmaizei, respektīvi, vīrietim, par kuru kāds rūpējas vai arī viņš izskatās tā, it kā par viņu kāds rūpētos.

Tāpat kā sievietes, arī vīrieši nedrīkst palaisties slinkumā un kultivēt nevīžību.

Agrita, 50 gadi, kasiere: „Vīrietim nedrīkst būt gari mati. Es domāju tos gadījumus, kad ir aizkavējies gājiens pie friziera. Ja šādi labi noauguši mati vēl iemanās ziemā vai vasarā līst ārā no cepures, nu tas ir kas īpaši atbaidošs. Un tad vēl blaugznas uz pleciem. Īpaši izteiksmīgi tās izskatās uz melnas žaketes. Vai tad Hedenšolders reklāma nav redzēta?”.

Gunta, 41 gads, attiecību speciāliste: „Zobi! Slikti zobi, vai to iztrūkums vispār. Smirdīga elpa. Ja ir lieks svars komplektā ar nošļukušām biksēm, tā, ka redzama tā vieta, kur mugura saplīsusi No šā lūdzu neizdarīt secinājumus, ka ar tādiem esmu satikusies, lai gan tā tas tomēr ir.”.

Baiba, 34 gadi, konsultante: „Man šausmīgi riebjas netīri mati. Es tādus vīriešus saucu par sviestagalvām. Nepatīk nekoptas rokas, kad ienadži ir saplaisājuši un uzauguši pusnagam. Negludināti, netīri pelēki samazgāti krekli, cauras vai „smaidošas” kurpes automātiski ieskaita vīrieti neveiksminieku rindās. Neapgriezti kāju nagi, citreiz pat tādi pārragojušies, kā kapļi, vai neērtu apavu nospiesti zili. Traģiski. Sabiedrībai to nedrīkst rādīt. Briesmīgi ir arī tad, ja vīrietis ne pārāk augstu vērtē ķermeņa kultūru un pirms seksa neuzskata par pašsaprotamu kaut vai apmazgāšanos. Un, ja vēl mēģina tādu visu dienu čurājušu krāniņu neuzkrītoši iemānīt man mutē, tas vispār ir bezkaunības un necieņas pret sievieti kalngals. Diez kā viņam patiktu laizīt „zvejniekciemu?”.

Interesanti, ka auguma aprises vīriešiem tiek izpētītas vēl vairāk kā sievietēm un netiek piedota neviena pārmērība.

Nelda, 44 gadi, ekonomiste: „Man konkrēti riebjas un kaitina ļoti tievi, vārgas miesasbūves vīrieši. Ja daba nav apveltījusi vīrieti ar augumu, tad būtu jāpadomā un jāatrod kādas fiziskās aktivitātes, lai kaut nedaudz uzlabotos formas. Uzskatu, ka nemaz nevajag sporta zāli meklēt un ieguldīt lielas naudas kaut kādos uztura bagātinātājos, vienkārši ir jāatrod sev piemērotas fiziskās aktivitātes un pie regulāras slodzes tad arī var panākt vīrišķīgāku ķermeņa izskatu. Otra pretīgā lieta ir neskūtas paduses. Lai jau vēl ir citas ķermeņa vietas, kur apmatojums arī varētu nebūt, bet padusēs tam nav jābūt nekādā gadījumā.”

Katrīna, 30 gadi, žurnāliste: „Skatoties uz resnu vīrieti, vienmēr iedomāju par to, kad viņš pēdējo reizi ir redzējis savu krāniņu bez spoguļa palīdzības. Man gan vienreiz ir bijis sekss ar vīrieti, kuram ir alusvēders. Jāatzīst, ka atkārtot to negribējās, jo ķermeņa apjomi ierobežo kustību brīvību un kaut vai apķert tādu vīrieti ir grūti. Skaistums tomēr nenāk tikai „no iekšām”.”.

Šī ir intriģējošā, sieviešu pārdomu par vīriešu izskatu, pirmā daļa. 

Raksta otro daļu lasiet Vīriešu izskata trūkumi sieviešu acīs II

Saistītie raksti

Sieviešu izskata trūkumi vīriešu acīs

24 komentāru
 1. Nopīpējies smirdīgs ar dzeltenu pirkstu un zobiem. Neskūts un vēl klepo…. Tas ir mans murgs.

 2. Vel pretigāk ir ,ja vīrietim ir bojāti zobi. Grrr… neiet ne par ko pie zobārsta.
  Uzaugusi bārda,smirdīgas paduses un nedod dievs vēl ja tur lejā, saaugušas kopā uzacis,spalvas nāsīs un ausīs , kā arī viss iepriekš minētais rakstā…

 3. Nu tāds skumjš raksts. Subjektīvs gan ļoti. Jo es tādus nekoptus tipus pat īsti nezinu. Un par tiem, kas “bāž nočurātu krāniņu” sievietei mutē. Nu nevajag piekopt neregulār seksu ar neregulāriem prtneriem. Un kāpēc vīriešiem būtu jāskuj paduses???? – tas nu ir konkretās kundzītes ziņā. Un sievietes arī ir resnas, viņām arī ir atbaidoši celulīti un arī mēdz būt nelāga elpa. Tā, ka viss tā – nosacīt.

 4. paldies par šādu rīta sākumu, lasīt šo rakstu bija dikti jestri un noteikti uzjautrinās vel visu dienu. paldies viedokļu paudējām un, protams, pašiem vīriešiem, bez viņiem šāds raksts netaptu. un čurājošais krāniņš norāva jumtu!

 5. Tas jau katram individuāli, bet man patīk vīrieši ar gariem matiem, galvenais, lai piestāv un ir kopti 🙂
  Un paduses…nekad nesapratīšu, kāpēc vidusmēra vīrietim būtu tās jāskuj …Cita lieta, ja ir modelis vai sportists..

 6. mm…. kāds fotogrāfijā smuks vīrietis. Tādu pat sagribējās pamocīt 😀 Patīk man tādi drusku apauguši, vismaz izskatās vīrišķīgi.

 7. Baibas viedoklis ir tik skarbi patiess… Meitenei ar humora izjūtu viss kārtība!!! 🙂

 8. Es savu vīrieti nevaru pierunāt izskūt paduses. Pārējais jau ir forši.
  Bet tās paduses.. Nelīdz pat solījums nemīlēties ar viņu. Ko darīt? Viņš uzskata, ka tā ir viena no vīrišķības svarīgākajām pazīmēm. Nu nav. Viņam arī citu pazīmju pietiek.
  Grūti musm sievietēm veidot vīriešus pēc sava prāta…

 9. “Ja ir lieks svars komplektā ar nošļukušām biksēm, tā, ka redzama tā vieta, kur mugura saplīsusi”

  kas ir saplīsusi mugura??? ož pēc tulkota teksta.

 10. Tev vienkārši pārāk sekla, neattīstīta vai maziska fantāzija. Citiem viss tāpat saprotams 🙂

 11. Galvenais, lai tās paduses nesmird un garie mati tīri, tad jau viss o.k. Mēs pašas neesam nekādas supermodeles. Higiēna elementāra ikdienā gan ir būtiska, tam es piekrītu 😉

 12. Duša vismaz 1x dienā, dezodorants, apgriezti nagi un tos džemperus nebāžiet biksēs, pārējais viss ir pieciešams.

 13. Ak, kungs, te jau runa ir par elementāru higiēnu! Kur tad paliek visas tās smukuma normas, kuras uzspiež sievietēm? Ā, nu ja, resnums/tievums, kā arī skūtās paduses. Par maz, par maz salīdzinājumā ar to slodzi, ko uzliek mums!

 14. Nja, šajā rakstā jau runā par pārmērībām, kas dzīvē nemaz tik bieži nav sastopamas. Piedodiet, bet saplīsušas kurpes un neesoši zobi drīzāk būs kādam bomzim, ne normālam vīrietim. Turklāt, tie vīrieši, kurus sievas/mātes/draudzenes ‘izdresējušas’ pratīs saģērbties labāk nekā daža laba sieviete.
  No raksta biju gaidījusi ko vairāk

 15. Riebjas tādas krūšu spalvas kā vīrietim bildē… nu pretīgi. Tad vēl noteikti olas un ap penis viss arī ļoti spalvains, ka knapi tam biezoknim var cauri tikt. Riebjas arī liekais svars, gari mati, gari nagi, ūsas, izteikts dibens…

 16. Pilnigākais stulbums! Kā šo var nosaukt par rakstu? Un kā cilvēki var būt tik ierobežoti ar steriotipiem. Sievietes, meitenes, kur jūs dzīvojat? Kur ir tie bomzi, ko savos komentāros aprakstījāt??

 17. Par gariem matiem nepiekritīšu, man patīk, ļoti. Tādi līdz pleciem. Ja kopti un veselīgi. Un ja vīrietim aug tās spalvas uz padusēm? Ko tagad darīt? Iet vaksēties? 😀 Ja vīrietis ir tīrs, spalvas netraucē.

 18. Nu, man tieši patīk spalvas!
  Manējam gan to spalvu tā pamaz, bet ko darīt, neies jau audzēt klāt. 🙂

 19. Vienkarsi super,nu loti gribetos lai vairak viriesu palasa tadus rakstus,tad varbut vini 30 gados neizskatisies pec 70 gadigiem!!!!!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.