TOP 5 toņi, ko izvēlēties MANIKĪRĀ šovasar

Vasara ir laiks, kad košākas krāsas ienāk ne tikai mūsu apģērbos un aksesuāros, bet arī kosmētikā. Košākas paliek ne tikai skropstas un lūpas, bet noteikti – arī nagi. Piedāvājam tev top 5 toņus, kas aktuāli manikīrā un arī pedikīrā šajā vasarā – tie ir koši, sulīgi un dzīvespriecīgi, lai tava vasara būtu vēl krāsaināka un piedzīvojumiem bagāta – izbaudi!

VIOLETĀS VARIĀCIJAS
Violetais ir 2014. gada modes krāsa numur viens. Un, protams, tā ir aktuāla arī manikīra un pedikīra tendencēs. Izvēlies kādu no tik dažādajiem violetajiem toņiem un esi moderna šovasar! Lasi arī – Gada modes krāsa 2014 – VIOLETĀ orhideja


Maybelline, tonis 165, Lust for Lilac


Loreal, tonis 829, Atomic Purple


Chanel, tonis 615, Sweet Lilac

ŪDENS PASAULE
Kad tad, ja ne vasarā ir īstais laiks, lai atļautos savus nagus ietērp zilā toņa variācijās?Zilais pārstāv gan ūdens pasauli, gan debesis, tā ir izteikti vasarīga krāsa, kas atsvaidzinās tavu koptēlu!


Dior, tonis 700, Sailor


Loreal, tonis 611, Sky fits Heaven


Guerlain, tonis 862, Stardust

FUKSIJU JEB BĀRBIJU ROZĀ
Rozā no manikīra un pedikīra modes neiziet nekad, bet šogad modē ir tieši intensīvais, sulīgais fuksiju rozā tonis. Citi to dēvē arī par Bārbiju rozā. Krāsa, kas akcentos spēlējas lieliski un piestāv kā manikīram, tā pedikīram.


Orly, tonis 28760, Beach Cruiser


Maybelline, tonis 200, Pink Shock


Chanel, tonis 519, Rose Exuberant

NEVAINĪGI BALTAIS
Baltais ir viens no šīs sezonas hitiem manikīrā un, jā, arī pedikīrā. Un to izvēlas ne tikai līgavas un tās, kas iecienījušas franču manikīru. Baltus šovasar var lakot visus nagus – kā kājām, tā rokām. Turklāt – to var kombinēt kopā ar citiem šovasar aktuālajiem toņiem!


Lancome, tonis 200M, Beige Romance


Chanel, tonis 613, Eastern Light


Orly, tonis 28001, White Tips

SULĪGI ORANŽAIS
Pagājušās vasaras aktuālo dzelteno šosezon nomaina sulīgi oranžais tonis. Tas ir saules pieliets, silts un ļoti garšīgs tonis. Ideāli palīdzēs izcelt iedegušās ādas toni un atšķirties no pārējiem. Izvēlies gan manikīrā, gan pedikīrāun esi starojoša!


Guerlain, tonis 143, Nahema


Dior, tonis 537, Riviera


Maybelline, tonis 220, Orange Fix

3 komentāru
  1. Mana prakse rāda – šovasar dāmas visvairāk izvēlas spilgtos – rozā, oranžo, otrā vietā ir lillā un zilais! Zaļais nav, tas bija pagājušo vasaru, arī dzeltenais 😉 Man pašai gan baltais visvairāk uzrunā – kad visi nagi balti, bet tur jābūt ideālam manikīram.

  2. Jā, tumši zaļais ir mans mīļākais tonis….un es kaut kā domāju, ka dāmu starpā tas ir ļoti pieprasīts, jo drogās vienmēr izpirktas krāsas. 🙂 Noteikti šīs jāpievieno sarakstam.
    http://nofrete.lv/manikirs

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.