TOP 5 ēstuves RĪGĀ, kur paēst garšīgi un VESELĪGI

Cik lielu uzmanību tu pievērs savai ēdienkartei un ēšanas paradumiem? Vai zināji, ka arī ārpus mājas ir iespējams ieturēt veselīgu un gardu maltīti? Lūk, 5 veselīgas ēstuves Rīgā, kurās tev noteikti ir jāiegriežas!

SALĀTBĀRS – veselīgās ēdināšanas iestāde, kur par veselīgu maltīti tiek domāts ātrā un radošā veidā. Šeit iespējams pagatavot gardus un veselīgus salātu pēc paša klienta vēlmēm. Arī plašā ēdienkarte sniedz daudz, dažādu un veselīgu piedāvājumu! Atliek vien izvēlēties!

TERRA – ātrās apkalpošanas restorāns, kur draudzīgs koncepts ir arī priekš vegetāriešiem un vegāniem. Maltīti iespējams baudīt mierīgajā restorāna gaisotnē vai pasūtīt līdzņemšanai!

RAW GARDEN – restorāna veselīgie ēdieni piemēroti ne tikai veģetāriešiem, vegāniem un svaigēdājiem, bet arī cilvēkiem ar glutēna un laktozes nepanesamību. Šeit tiek izmantotas inovatīvas gatavošanas metodes, kas ļauj maksimāli saglabāt produktu uzturvērtību.

ECOCATERING – piedāvā ekoloģisko ēdināšanu un pārsvarā lieto sezonālos produktus. Tiek piedāvātas sezonālas ēdienkartes, kuras tiek sastādītas tā, lai katrā ēdienā būtu pēc iespējas vairāk svaigu, vietējo produktu.

BURKĀNS – restorāns gluži tāds pats kā pats nosaukums – veselīgs! Šeit iespējams baudīt veseligus pusdienu piedāvājumus, gan arī gardas vakariņas kopā ar draugiem. Rezi divos mēnešos tiek rīkoti Gardēža ceļojumi, kur kas katru reizi tiek veltīti kādai noteiktai tēmai vai produktam!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.