Tīrīšanas līdzekļa SKAIDRAS rozā sapnis

Ah kā mēs ar draudzeni vakar izsmējāmies! Nebūšu egoiste un nododu uz iztirzāšanu kompānijas Baltā Bura jauno tīrīšanas līdzekļa SKAIDRA reklāmas koncepciju. Man jāatzīst, ka es nācu pie atklāsmes, ka mēs katrs redzam pasauli savādāk. Es biju sajūsmā par jauno SKAIDRAS reklāmu facebook.com – atraktīvi, ļoti skaļi un rozā. Ko gan vairāk ar draudzenēm vajag kā paķiķināt par rozā džeku?!

Draudzenei bija cits aspekts – būs jāparāda mērķa auditorijai Mammai, nez ko viņa teiks par šādu palīgu. Un atkal mēs smējāmies un ķiķinājam! Mēs sākām spriest par tēmu vai maz tā ir īsta?! Varbūt tas tāds photoshop joks (t.i. kad datorprogrammā fotogrāfija tiek apstrādāta un tiek pievienotas fotogrāfijā neesošas detaļas). Ar to jau viss tikai sākās! Pēc reklāmas teksta izlasīšanas gribam zināt ko šie pīpējuši, jo arī mums pirms nākamā tusiņa ir visām jāizmēģina.Tad nu spriediet paši:

 “Šis ir Jānis. Pagājušajā gadā viņš bija bankas „X” labākais darbinieks. Bet tad viņš izdomāja mainīt savu dzīvi un nolēma kļūt par saimnieku. Par SAVAS MĀJAS SAIMNIEKU. Jāņa labā roka un ikdienas palīgs tagad ir Skaidra – saimniecības pasta, kas palīdz cīnīties ar ikdienas nebūšanām un traipiem. Jānis ir laimīgs, ka viņam ir „Skaidra 3”. Arī Tu vēlies būt laimīgs? Šobrīd ir īstais laiks, jo RIMI veikalos lieliska cena saimniecības pastai „Skaidra 3”. Akcijas cena tikai 0.45 Ls.

Rezumē – iegādāšos Skaidru, bet vēl īsti nezinu ko darīšu ar viņu. Atceros, ka mana Vecmāmiņa berza katlus ar Skaidru. Bet tas jau nekam neder! Manikīrs būs pagalam. Bet par SKAIDRAS reklāmu mēs vēl kādu brīdi ar draudzenēm klačosimies un apspriedīsim rozā detaļas.

3 komentāru
  1. ja šādu skatu ieraudzītu ierodoties mājās- noteikti tas mani uzjautrinātu,uzmundrinātu un uzbudinātu-pasteigtos ieiet duša ,sapucēties un turpinājums jau noteikti būtu superīgs… sanāk ka pateicoties skaidrai 3- ha ha ha…

  2. Bilde labā un pats produkts arī ir baigi labais! Eksportēju uz ārzemēm, jo līdzvērtīga nav.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.