Tikai nerunāsim par seksu!

Kādēļ gan cilvēks ir tik saprātīga būtne? Kādēļ gan viņš satraucas par sīkumiem? Gadās, piedzīvojot lielu prieku, viņam acīs ir asaras. Dažreiz pat neadekvātas emocijas.


Arī šoreiz klients „izcēlās". Noslēdzām ar viņu līgumu par nekustamā īpašuma pārdošanu. Viss kārtībā, strādājam. Bet viņš staigā un nervozē. Vismaz divas reizes dienā nāk pie mums un jautā: kā iet? Bet mēs esam ierasta tauta, mana kolēģe, kura kārtoja šo darījumu – pieredzējis mākleris – aprunājas, izvada un pie darba.
Pircējs atradās ātri. Un kāds pircējs! Bez kredītiem, maksā ar „dzīvu" naudu – laime un tikai! Ātri visu sarunājām, saskaņojām līgumu un pieteicām vizīti pie notāra.
Līdz šim nekad nebiju iejaukusies kolēģu darījumos. Visi ir pieauguši cilvēki, pieredzējuši, kopā strādā jau vairākus gadus, zina viens otra iespējas, nav vajadzības ar elkoņiem „grūstīties". Es kārtoju savas lietas, skraidu pa instancēm un beidzot skrienu uz biroju ar vienu vienīgu domu – atvilkt elpu. Jau tuvojoties durvīm redzu, kaut kas ir noticis. Stāv mans sieviešu kolektīvs pagalmā un nervozi smēķē. Visi! Un visi ir maigi zaļā salātu krāsā, tādi kā zaļie cilvēciņi. Un es saprotu, ka atpūta man „nespīd", jo ir acīmredzams, ka notiek kaut kas neordinārs.
Jautāju. Un saņemu atbildi, ka mūsu klientam – pārdevējam – darījuma gaidās ir „aizbraucis jumts". Nervozē, skraida, nevienu neklausa, īsāk sakot – nav vadāms. Bet darījums ir pēc stundas! Un „rokas nauda"jau ir samaksāta. Un, ja darījums netiks novests līdz galam, problēmu pietiks visiem. Pamatotu iemeslu visam notiekošajam nav. Vienkārši, emocijas ir pārpārēm.
Tiklīdz es apjautu situāciju, pieskrien „svinību vaininieks". Vīrs sevi novedis līdz šoka stāvoklim – lūpas zilas, uz pieres sviedru lāses, elpa saraustīta, īsāk sakot viss ir slikti. Vajag steidzīgi kaut ko darīt. Runāt ar viņu par darījumu, nedrīkst, viņš vēl vairāk ieslīgs panikā. Bet par ko lai runā? Par kaut ko pavisam citu, prātā nāk doma. Un es ar šķelmīgu aci paziņoju, ka es ar viņu nerunāšu… par seksu. Viņš bija tik pārsteigts, ka pat aizmirsa nervozēt. Piekrita – par seksu … http://ekocentrs.lv/lv/jaunumi/56-tikai-nerun-sim-par-seksu

 

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.