TIEVĒŠANA pēc Mēness fāzēm jeb MĒNESS fāžu DIĒTA

Tievēšana pēc Mēness fāzēm ir ļoti sena tievēšanas metode. To var arī saukt par diētu, bet drīzāk gribētos teikt – dzīvesveids. Patiesībā to ievērot nemaz nav tik grūti, ja zina pamata lietas, kas jāņem vērā. Šoreiz – īsi un vienkārši par galveno, kas jāievēro, ja vēlies atbrīvoties no liekā, vadoties pēc Mēness fāzēm! Varbūt vērts izmēģināt?

KAS IR PATS GALVENAIS?
Ja vēlies atbrīvoties no liekā svara, vadoties pēc Mēness fāzēm, pats svarīgākais ir ievērot atslodzi tajās dienās, kad Mēness mainās – kad Mēness ieiet jaunā Mēness fāzē vai pilnmēnesī, tās būs 24 stundas (12 stundas pirms un 12 stundas pēc konkrētā brīža), kad Mēness ieiet augošā vai dilstošā fāzē, tās būs 12 stundas (6 stundas pirms un 6 stundas pēc konkrētā brīža). Šajās atslodzes dienās vēlams patērēt daudz tīra ūdens vai zāļu tējas, ēst maksimāli maz – nekādu smagu, treknu ēdienu. Ja vari izturēt – neēd nemaz. Ja nevari – ēd vieglu ēdienu, piemēram, salātus, dārzeņus, nesaldinātu jogurtu u.tml.

Lai saprastu, kurā brīdī Mēness fāzes mainās (jo katru mēnesi un arī gadu tās mainās citos datumos), vislabākais variants ir iegādāties attiecīgā gada kalendāru, kurā šīs Mēness fāzes ir atzīmētas. Grāmatnīcās nereti ir pieejami īpaši šim nolūkam paredzēti kalendāri, kas visu krietni atvieglo, jo pasaka tev priekšā, kurā brīdī Mēness fāzes mainās, un, kad jāsāk ievērot atslodze. Protams, vari mēģināt šādu kalendāru sameklēt arī internetā, tomēr tad ieteicams to pārbaudīt, vai tas tiešām atbilst attiecīgajam gadam.

Papildus šīm atslodzes dienām, jāievēro arī uztura režīms pārējā laikā, izejot no tā, kāda Mēness fāze valda. Principi ir ļoti vienkārši, galvenais ir ēst mazāk, kad Mēness aug un ēst normāli, vai pat sevi palutināt, kad Mēness dilst. Ja vēlies svaru zaudēt, dilstošs Mēness noteikti var būt tavs sabiedrotais. Par visu sīkāk – lasi tālāk!

JAUNS MĒNESS
Jaunā Mēness laikā no organisma labi tiek izvadītas kaitīgās vielas, tādēļ ieteicams ievērot atslodzi un patērēt daudz šķidruma – vislabāk tīru ūdeni un zāļu tējas. Tādējādi tiks paātrināta arī vielmaiņa. Ēd vieglu pārtiku, izvairies no trekniem, smagiem un grūti pārstrādājamiem ēdieniem. Vēlams izvairīties no pārmērīgas sāls un cukura lietošanas, kā arī atteikties no alkohola. Starp citu, šis ir labs brīdis, lai atmestu kādu kaitīgo ieradumu – lielākas izredzes, ka tas izdosies.

AUGOŠS MĒNESS
Ēd mazāk, kā parasti. Šis ir laiks, kad organisms centīgi uzkrāj visu, ko tu tam sniedz. Var veidoties liekais svars. Izvēlies vieglāku ēdienu, mazākas porcijas. Ēd, pirms sasniedz izteiktu sāta sajūtu, nepārēdies. Centies ēst tā, lai pēdējā ēdienreize būtu vismaz 3-4 stundas pirms gulētiešanas, lai apēstais paspētu pārstrādāties un lieki neuzkrātos. Centies neaizrauties ar alkoholu. Šī ir tā fāze ik mēnesi, kad sevi jācenšas turēt stingros rāmjos un disciplinēt – lutināt sevi varēsi vēlāk!

PILNS MĒNESS
Laiks, kad organisms ir ļoti jutīgs un uzņēmīgs uz visu slikto. Centies neēst treknus, smagus, neveselīgus ēdienus, atsakies no alkohola lietošanas. Šajā laikā vari just pamatīgu izsalkumu, ar kuru jācīnās. Būtiskākais laiks atslodzei ir tieši 12 stundas pirms un 12 stundas pēc pilnMēness. PilnMēness laikā no organisma labi izvadās liekais ūdens, var samazināties tūskas, ja nepatērēsi pārāk daudz šķidruma.

DILSTOŠS MĒNESS
Šis ir intensīvs organisma attīrīšanās laiks. Vari izmēģināt dažādas attīrīšanās metodes. Dzer daudz šķidruma, lai palīdzētu savam organismam! Ja vēlies noturēt esoši svaru, šis ir laiks, kad vari sevi palutināt un panašķēties ar ko gardu, protams, nepārforsējot. Ja mērķis ir svaru zaudēt, tad šajā laikā to var izdarīt ļoti efektīvi – svars krītas līdz pat divām reizēm ātrāk, kā parasti! Labs laiks tievēšanai, jo arī apetīte vairs nav tik izteikta, kā iepriekš.

1 komentārs

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.