..tiešs trāpījums..

..vakar..vakar Viņš sakravāja somas un aizbrauca uz lauku mājām..
..Rīgā Viņam sienas brūkot virsū, Viņš to paziņoja atsūtot vēstuli uz darbu..
..krīze, krīze ir skārusi Viņu ar to, ka zaudējis darbu, jauns cilvēks, spēka gados, Viņu sagrauj vēl vairāk, visi n-tie CV dienā, Motivācijas vēstules, kuras aiziet pa tukšo, bez atbildes, Viņš jūtoties kā nulle, kā dārzenis.. Viņš runāja par sabiedrības uzspiesto etiķeti, kad daudz tiek gaidīts no vīrieša, bet ja Viņam vējš svilpojot makā un Viņš nedrīkstot liekties un sašļukt, bet Viņš esot sašļucis, bezspēcīgs sievietes priekšā..neredzot gaismu tuneļa galā, tunelim vienkārši neesot gaismas..

Viņš aizbrauca, Es paliku..
..paliku ar savām domām, savām pārdomām..

..sajūta tāda, ka Viņš mani ir nodevis, jā, varbūt es nenesu nekādu redzamu labumu tam, kad bijām kopā, kad aizvadijām kopā vakarus, kad centos būt saimnieciska, kad centos organizēt mūsu kopīgo atpūtu.. Tāda sajūta, it kā Viņš ir palaidis garām to, ka mana galvenā vērtība bija tieši tas esamības moments, lai Viņš apzinātos, ka es būšu ar Viņu kopā – neskatoties ne uz ko; neskatoties uz to, cik ļoti Viņam šobrīd svilpo vējš makā; neskatoties uz to, cik CV, Motivācijas vēstules Viņš ir nosūtījis pa nullēm..
..Stulbie vīrieši, Jūs labāk nevis sūkstītos par to, cik Jums smagi, cik Jūs nelaimīgi, nolaistu rociņas pie pirmajām grūtībām, bet labāk atvērtu actiņas un paskatītos uz tām stulbajām sievietēm, kuras Jūs balsta, kuras nesūkstās par to, ka situācija ir tāda kāda viņa ir.. Un protams, vienkāršak, daudz vienkāršāk ir aizmukt prom, kad sienas brūk virsū..
..šodien, šodien Viņš mani ļoti sāpināja, ļoti..tik ļoti, ka es pat varētu ienīst Viņu par Viņa vājumu, par to, ka Viņš vienkārši sakravāja mantiņas un rakstiski man paziņoja – man vajag pazust, šodien es būtu sadauzījusi mūsu kopā būšanu un teikusi – nekad vairs negribu Tevi redzēt, šodien es būtu gribējusi no Viņa dzirdēt piedod..
..bet Viņš vienkārši aizbrauca..

P.S. vietā..

..ienākusi mājās Es nokritu un rūgti raudāju, tik tukša likās māja bez Viņa..jo līdz šim, līdz šim bija tā, ka
..viņiem visiem bija grūti, bet vēl grūtāk bija Viņai, kurai bija jābalsta viņus visus, kuriem bija katram savs grūtums, katram sava sāpē, bet Viņai bija asiņojoša sirds krūtīs, kura katru reizi asiņoja, kad Viņas mīļie liecās, sašļuka… Bet Viņa nedrīkstēja liekties NEKAD, jo kas tad balstītu Viņas mīļos?..
..
un tagad Es saliecos un rūgti raudāju..

10 komentārs
 1. Kā tu varētu citādos veidos viņam ļaut atkal noticēt,ka viņš ir īsts vīrietis? Vai tiešām tu domā, ka viss ir zaudēts un cauri? Liec viņam noticēt, ka kopā jūs esat spēks!!!!!!!!!

 2. he..apraudājos par filmu, par lietainu dienu un tagad saskumdināja šis. Paraudi..neko neatrisinās, bet vieglāk paliks.

 3. Paldies, meitenes, par atbalstu..
  Jau 3.dienu raudu..un situāciju vēl vairāk saasina tas, ka uzzināju – mani atlaiž no darba un Viņš ir prom, man nav neviena, kuram izraudāties uz pleca..un to Viņš nesaprot..
  ..vai arī Viņam ir vienaldzīgas manas sāpes..esmu bijusi muļķe dodot no sevis maksimāli daudz, bet Viņš..Viņš…

 4. ..būtu banāli, ja es tagad teiktu – saņemies, galvu augšā, būs labi…. Sāpes tik ātri nepāriet. Es zinu. Vienīgais, ko varu pateikt – domā par sevi un mēģini noturēties virs ūdens..

 5. man ar līdzīgi bija… nedalījās ar mani savās sajūtās un turēja nostatus… un nevarēju saprast kādēļ… manā gadījumā tā bija cita sieviete ar ko vins velējās vairāk dalīties un chupoties… 🙁

 6. Vakar uznāca kārtējā “krīze”, kad izraudājos draudzenei uz pleca un teicu, labāk, lai nu viņam būtu cita sieviete, nevis vienkārši Viņš mani būtu pār-mīlējis un turpinātu uzvesties tik auksti, cik uzvedas..

 7. Atļauj jamam atpūsties, galva vecim dažreiz ir jāsakārto vienatnē, it sevišķi, kad sabrūk stiprais iespaidsa pašam par sevi. To, ka Tev viņš vajadzīgs arī tāds vienkāršs un saburzītsm, uzraksti viņam.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.