Testē matu krāsu!

Laiks espati.lv jaunajam testam! Šoreiz pārmaiņas piedzīvot aicinām tās mūsu lasītājas, kuras vēlas atsvaidzināt savu matu toni – tātad šoreiz izmēģināsim matu krāsas. 


Testam piedāvājam L’oreal Paris Casting Cream Gloss kolekcijas Glossy Blonds sešus matu krāsas toņus. Blondīnes – labās ziņas tieši jums!
Casting Cream Gloss matu krāsa nesatur amonjaku, bet jaunu divu polimēru savienojumu, kam nav izteikta aromāta un kas ir mazāk agresīvs nekā amonjaks. Tā ir piemērota, ja tavi mati ir dabiski, iepriekš krāsoti vai krāsoti šķipsnās. Krāsa nav ieteicama sirmo matu krāsošanai. Ar Glossy Blonds toņiem gaiši brūnus, dabiski blondus vai šķipsnotus matus iespējams izbalināt tieši tik daudz, cik nepieciešams. Vēl nebijusi „barojoša + balinoša” tehnoloģija ar citronu ekstraktu nodrošina līdz pat 2 toņiem gaišāku rezultātu un piešķir dabiska izskata matu krāsas toni.Testam Glossy Blonds piedāvā šādus toņus:

801 Satīna blonds;

910 Vēsi blonds;

9304 Saulaini blonds;

1010 Gaiši vēsi blonds;

1021 Gaiši pērļu blonds;

1013 Gaiši smilšu blonds.

Pirms piesakies testam, lejuplādē krāsu paleti un izvēlies sev piemērotu toni!

Piesakies testam līdz šīsdienas (13.05.2010.) pl. 18.00, norādot, kuru toni vēlies testēt. Katru toni dosim testēt divām lasītājām. Ja būsi viena no divām veiklākajām pieteikuma iesūtītājām, kura pietiekusies uz konkrēto toni, mēs ar tevi sazināsimies. Piebildīsim, ka atbildes saņems tikai tās lasītājas, kuras būs ieguvušas iespēju testēt šos produktus. Savu pieteikumu sūti uz [email protected]! Ar testa rezultātiem pārējās espati.lv lasītājas varēs iepazīties pēc nedēļas.

Ar testa rezultātiem vari iepazīties izlasot rakstu Matu krāsu testa rezultāti

17 komentārs
 1. Ehhhh….žēl, ka es neesmu blondīne. Vai brunetes arī lutināsiet kādu citu reizi?

 2. Amonjaks ir viens no komponentiem, kas padara matu krāsas ilgnoturīgas. Tā kā cilvēki bļaustījās, ka tas ir ļoti indīgs, to aizstāja ar bromīdu, kuru vispār neviens tā nopietni nav izpētījs. Tā, ka, ja krāsā nav amonjaka, vēl nenozīmē, ka nepastāv isi iespējamie draudi iedzivoties vēzī un maigākā gadījumā – alerģijās.

 3. Labi, labi, bet pētījumi pierāda, ka balinošās matu krāsas ir mazkaitīgākas par tumšajām – strap citu.

 4. Labi – kaitīgas, ne kaitīgas – a ko tagad? Staigāt latvju pelēkajā koptonī? paceleit rokas, kuras uz to parasktās?:))))

 5. Vai tad šitas lorealam ir jauns produkts? Esmu tādu jau labu laiku redzējusi veikalos. Jeb toņi jauni?

 6. Es paceļu roku! Es parakstos. Man ir medaini dzelteni maiti no dabas. Tādi pat kā mammai, abām māsām un omai. Šad tad esmu paeksperimentējusi un tik un tā atgriezusies pie savas krāsas. Tagad eksperimentē jaunākā māšele:) Ne jau visas ir “latvju pelēkās”. Bet, ja man pašai būtu nesmuka matu krāsa, tad gan piemeklētu sev kaut ko, kas patīk.

 7. Es tā arī nesapratu? Tad tas ir labi, vai slikti, ka ķrāsas ir bez amonjaka?

 8. A tev jau noteikti jāiekož un kāds gudrs komentārs jāuzraksta par blondīnēm…

 9. Es šo matu krāsu lietoju jau vairāk kā gadu un esmu ļoti apmierināta, mati tik ļoti nebojājas kā no permanentajām matu krāsām. Es krāsoju tumši brūnus matus.

 10. A kā ir tām kurām sķipsnās?sķipsnas blondas, bet pārējie videeji brūni,ar ssito krāsu pārējie nepaliks riži? vaivienalga katra sskkipsna atsevišķi jākrāso?

 11. Sveicinātas dāmas!

  Ja ir interese par LOREAL CASTING matu krāsām un arī citām loreal, garnier matu krāsām. Cena: 3ls/gab, visi numuri vairs nav palikusi, bet tomēr izvēle ir 🙂 īpaši tumšajiem toņiem. Ir ari Preference un Excelence krāsas. Garnier krāsas = 1Ls.gab

  Kā arī KERASTASE MATU KOSMĒTIKA un dažāda dekoratīvā loreal, garnier, maybelline produkcijas.

  [email protected], rakstiet, jautājiet 😉 PIEGĀDĒ RĪGAS ROBEŽĀS!!!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.