Tavs ierocis – acis

Acu skatiens, iespējams, ir pats spēcīgākais pavedināšanas ierocis tavā arsenālā, kuram piemīt virkne burvīgu īpašību. Tas nav jāpērk dārgā veikalā, tas nekad nenovalkājas un nekļūst nemoderns, to nevar aizmirst mājās un, pats galvenais, tāds kāds tas ir tev, nekad nebūs nevienai citai. Iegaumē, 55% komunikācijas notiek bez vārdu palīdzības, tāpēc pareizi izmantots acu kontakts atstās maksimālu iespaidu uz sarunu partneri.

Ja zini, kā tas darbojas, pamatzināšanas šajā mākslā var apgūt ļoti ātri. Iepazīsties ar trīs vienkāršiem psihologu ieteiktiem padomiem, kā veikli un žilbinoši izmantot savu skatienu.

Kontakta nodibināšana. Ieskatīšanās acīs ir pirmais solis, lai ar kādu uzsāktu sarunu, kā arī atstātu pozitīvu iespaidu par sevi. Pārliecinies, vai tavi īsie, ātrie acu uzmetieni sasniedz savu mērķi. Ja persona atbild ar ciešāku, ilgstošāku acu skatienu, atļauja tuvoties ir saņemta. Ej un stādies priekšā!

Kontakta noturēšana. Kamēr sarunājies, acu kontaktu centies paildzināt. Vidusmēra sarunu biedra skatiens ilgst trīs sekundes, bet, paildzinot to līdz piecām sekundēm, tava attieksme tiks uztverta personiskāk. Izrādot uzmanību un interesi, tu ne tikai ļausi apkārtējiem justies svarīgiem, bet arī tiksi uztverta kā pievilcīga un interesanta.

Efekta pastiprināšana. Tā kā tavas acis ir pirmais, ko satiktā persona ierauga, kā arī vēro sarunas laikā, ir svarīgi, lai tās ir savā labākājā formā (gaumīgs meikaps, kvalitatīva kosmētika un nekādas raudāšanas pirms svarīgiem pasākumiem). Lielas acis izstaro enerģiju, jutekliskumu un padara cilvēku pievilcīgāku.

3 komentāru
  1. Bļāviens, varbūt ne pa ķeksi, bet es esmu ievērojusi dažu dāmu acis – nu moins! Saķopēt pēdējais Maibelin vai kāds tur makss faktora brīnums, ka atgādina zirnekļa kājas ar mezgliem. Vot tādas acis tiešām aizmirst nevar! 😀

  2. pāršaujot pār strīpu ar kosmētiku tiešām var panākt pretējo efektu – bet visā visumā acu rotaļas darbojas ļoti labi – ir izmēģināts

  3. Oi, efekta pastiprināšanai derētu arī krāsainās kontaktlēcas, uz tām arī kāds var “iegāzties”.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.