Svārki – sievišķības esence

Vīrieši mūs mīl par sievišķību. Un to nekad nevajag aizmirst. Tieši tādēļ espati.lv mudina tevi vasaras pilnbrieda laikā pēc iespējas bieži valkāt svārkus. Garus un īsākus, kuplus un šaurus, raibus, plandošus un smaidīgi pareizus. Visus un jebkādus, kas vien bagātinātu tavu sievišķības sajūtu. 

Un nav vērts izvēlēties tos, kas vienkārši ir aktuāli šajā sezonā. Ne viss, kas ir modē, piestāv visiem. Svārki ir apģērbs ar savu kārdinošu šarmu, kas piešķir auguma aprisēm, kājām, viduklim un gurniem vij?gumu. Izvēlies tādus, kas tieši tevi padara neatvairāmu – tādus, kurus uzvelkot, tu pati jūties skaista!
Ieskaties espati sagatavotajā svārku izlasē un smelies idejas!


Svārki ar kabatām, veikals Zara, ar atlaidi 15,90Ls
 


Balti svārki, Otto katalogs, 65,91Ls


Bēši svārki ar jostu, katalogs 3suisses, ar atlaidi 19,42Ls


īsi svārki ar kabatām, Otto katalogs, 26,99Ls

Str?paini svārki ar pogām, veikals Zara, ar atlaidi 15,90Ls


Lillē svārki, veikals Oasis, 27,00Ls


Balti mež???u svārki, veikals Oasis, 32,00Ls


Puķaini svārki, veikals Oasis, 32,00Ls


Pelēki linu svārki, katalogs 3suisses, ar atlaidi 30,24Ls


Puķaini svārki ar jostu, veikals Zara, ar atlaidi 15,90Ls


Svārki ar apļiem, Katalogs Bon Prix, 22,90Ls


Etno svārki, Otto katalogs, 19,90Ls


Rūtaini svārki, Otto katalogs, 21,90Ls


Raibi svārki ar kabatām, katalogs 3suisses, ar atlaidi 87,36Ls


Svārki ar lielām strīpām, Otto katalogs, 61,51Ls


Zaķi svārki, veikals Marks&Spenser, 35,00Ls

Padalies arī tu savā pieredzē, kur var nopirkt visskaistākos svārkus!

19 komentārs
 1. Mani favorīti: Svārki ar kabatām, Pelēki linu svārki, Raibi svārki ar kabatām, Svārki ar lielām strīpām un arī tie, kas pašā augšā, pirmajā bildē – zilie.

 2. Būtu ļoti labi, ja autori varētu ieteikt kādam augumam kādi svārki labāk der. Taču stop, nerunāju par klasisko – tām, kam šaurāki gurni – gurnus izceļošus, tām, kam kuplāki – slaidinošus.
  Kā rakstā redzams, modē ir daudz dažādi svārki ar neparastām formām. Gribētos dzirdēt ar ko tie būtu valkājami, kam labāk iet klāt, kam ieteicams valkāt. Nesaku, ka visām meitenēm ir problēmas ar figūru, taču, apģērbam jābūt ne tikai skaistam, bet arī jāpiestāv un jāizceļ skaistās puses, jānotušē tas, kas jānotušē 🙂 Nevēlos teikt, ka lasītājām pašām pietrūktu iztēles izdomāt, taču pāris ieteikumi no autora puses būtu vēlami.
  Visu cieņu

 3. A man taisni patika, ka nav nekas degunā balkstīts., ka tev jāvalkā šitas, vai vēl kaut kas. Te paskaties, iedvesmojies un tad ej uz veikalu un meklē savējos. Vai tad tu pati nemāki novērtēt, kādi svārki izceļ tavus trūkumus un kādi tieši otrādi – tos noslēpj? Tad ju te nebūtu tāds viegliņš bilžu gabaliņš pa smuko, bet gan resnas tantes, X kājas un vēl visāds sviests. A nafig?

 4. Nevaru iedomāties sevi svārkos – ne garos ne īsos. Man liekas ka nav pavisam ne[cenzēts]āv. Man ir tādi šauri puiku gurni. Liekas, ka svārkos vispār pazūdu:( Bet te tik smaisti tas viss. Tik sievišķīgi. Sakārojās pašai:(

 5. Fui, man arī nepatīk tie padomi, ka tādām un tādām jānēsā tikai tas un tas. Es materiālu arī uztvēru kā tādu iedvesmas avotu, nevis pamācību. Un piekrītu Katei, ka nav universālu ideju visām. Ja pašai nav izjūtas, tad jāmeklē stilista palīdzība, vai kāda draudzene, kurai ir gaumes sajūta un redzējums, bet nevajag piegružot ēteru ar PADOMIEM VISĀM! paldies espati, ka jūs tā nedarāt!

 6. Man patīkt tie Otto svārki ar kabatām un riktīgajiem rudens zābīšiem uz plikām kājām! Izskatās tik dulli! Un pilnīgi neiespējami valkāšanai – kājas ta izcepsies dažās minūtēs.

 7. nu ārprātīgi skaisti tie pelēkie linu svārki. a kur tādus var nopirkt? kas tas par veikalu? tāds ir rīgā?

 8. Man atkal tie garie raibie no otto kataloga. Tās krāsas un kuplums – labie! bet arī tāds jautājums kā gatvei aptuveni – a otto lietas var arī iņķikā pasūtīt? Jeb vēl kaut kādā veidā?

 9. Garie svarki- tie ar melnajiem apļiem -nu vienkātši burvīgi! Man visppār šķiet- ka sieviete garos svārkos jeb garā kleitā -ar lielu dekoltē ,nu izslatās viss labāk!. Tas varbūt neattiecas uz pavisan jaunam meitenēm -kad pietāv viss un drīzķ pat , kas šaurs un īss.
  Ak , Skarletas burvīgās zalās , korsetēs iespiestās, tualetes! 🙂

 10. Nu a kā būtu ar tiem pirmajiem balonveidīgajiem un tiem baigi dārgajiem no 3suisses – raibajiem uz melnā fona? Ļoti šaurām meitenēm der nevainojami, manuprāt. Un citām taisni diez vai.

 11. gribu visus!!! 🙂 tik žēl, ka no tā Otto kataloga ilgi būtu piedāge jāgaida 🙁

 12. Par degunā bāšanu nav pat runas 😀 Bet taisnība vien ir, no raksta, kas mudina būt sievišķīgai, nevar gaidīt ieteikumus tam, kā to labāk darīt 🙂

 13. Es vasarā nevalk’aju bikdes… Ja nu vienīgi īsusšortiņus! A tā – svārciņi, kleitiņas… :)))

 14. Kopš brīža kad kājas vairs nesalst līdz brīdim, kad tās atkal sāk salt – tikai un vienīgi svārki un kleitas! 😉
  Kleita, manuprāt, vispār ir sievišķīgākais apģērba gabals ever!!

 15. No Otto kataloga pasūtījumi tiešām nāk ļoti ilgi – ja nemaldos, viņi garantē piegādi 3 mēnešu laikā… Reiz pasūtīju septembrī rudens jaciņu un viņa man atnāca novembrī, tā ka svārki būtu atvasarai 😉

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.