STRĪDU horoskops – kā ātrāk SALABT?

Ir skaidrs, ka katrās attiecībās reiz pienāk strīdu laiks. Dažreiz pie tiem ir vainojami kādi atgadījumi, bet citu reizi gadās, ka vienam (vai abiem) no attiecībās esošajām personām gluži vienkārši nav garastāvokļa. Kā atrisināt strīdu, vai vienkārši uzlabot garastāvokli savai otrai pusītei, ja tas ir sabojājies? Šoreiz espati.lv piedāvā tev palūkoties uz šo situāciju no nedaudz cita skatu punkta – izmantojot horoskopu zīmes! Balstoties uz to, kādas horoskopu zīmes pārstāvis ir tavs mīļotais, izmēģini uzlabot viņam garastāvokli, izmantojot astrologu ieteiktos padomus!
 
Izmanto horoskopu zīmes, lai uzlabotu attiecības ar Viņu
Ja VIŅŠ ir Auns – tad zini, ka vislabākais variants, kas palīdzēs pārvarēt strīdu, ir vienkārši neliela nogaidīšana, jo auni pēc savas būtības nav spējīgi dusmoties ilgstoši. Jā, auni mēdz aizsvilties visai bieži, bet tikpat ātri, kā uznākušas, šīs dusmas arī pāriet. Jāteic gan, ka savu dusmu uzplūdā auns ir spējīgs uztaisīt visai skaņu skandālu un pamatīgi sabojāt garastāvokli savai otrai pusītei, taču par to nevajadzētu dusmoties, jo tāda nu ir auna daba. Visbiežāk pēc strīda auns pats nožēlo pateikto un izdarīto. Pārvarēt dusmas aunam vislabāk palīdz fiziska slodze – darbs un sports, piemēram, skriešana mežā, vai kārtīgs treniņš trenažieru zālē.
Ja VIŅŠ ir Vērsis – dusmīgs vērsis nav pārlieku bieža parādība, jo vērši pēc dabas ir mierīgi, nosvērti un līdzsvaroti. Taču, ja tomēr vērsis ir sadusmojies, vai sabēdājies, tad viņam vislabāk palīdzēs omulīgs vakars mājās pie televizora, noteikti gardas vakariņas un tava sabiedrība. Palutini vērsi un viņš noteikti atmaigs. Turklāt, viņš noteikti novērtēs tavas pūles un tu pati no šīs situācijas būsi tikai ieguvēja.

Ja VIŅŠ ir Dvīnis – vislabākais palīgs risinot strīdus ar dvīni, vai cenšoties uzlabot viņam garastāvokli, ir sarīkot vienu kārtīgu draugu sanākšanu, ballīti vai vienkārši pasēdēšanu. Dvīnis mīl sabiedrību un čalošanu. Galvenais – neļauj dvīnim palikt vienam ar savām problēmām, jo viņam tajās ir nepieciešams dalīties ar kādu. Dvīnim nepieciešama jautrība un cilvēki apkārt. Tavu sarīkoto pasākumu dvīnis noteikti novērtēs un viņa garastāvokli tas uzlabos!

Ja VIŅŠ ir Vēzis –
viņam nelīdzēs ne ballītes, ne fiziskā slodze. Reizēm visprātīgāk ir vēzim vienkārši ļaut paskumt, pagremdēties nostalģiskās atmiņās un pabūt vienam. Viens esot, vēzis daudz ko pārdomā, saliek pa plauktiņiem, un atgriezīsies pie tevis jau labākā garastāvoklī. Ja gadījies strīds ar vēzi, tad esi mīļa un maiga – tas vēzim patiks un to viņš novērtēs. Sagādā kādu romantisku vakaru ar gardām vakariņām sveču gaismā!

Ja VIŅŠ ir Lauva
– tad zini, ka viņš ir vislielākais optimists no visām horoskopa zīmēm! Taču nepatikšanas un neveiksmes spēj pamatīgi iedragāt lauvas ego un tas var likt viņam sabrukt. Strīda laikā centies lauvu ļoti neaizvainot, jo viņš to var arī nepiedot. Lauvam patīk, ja par viņu sajūsminās, paslavē viņu, ievēro viņa panākumus – tie ir tavi trumpji veiksmīgās attiecībās ar lauvu. Ļauj lauvam justies kā lielam un varenam, tad arī pati būsi ieguvēja – lauva stāvēs un kritīs par tevi!

Ja VIŅŠ ir Jaunava –
tad zini, ka dusmīgs jaunava ir spējīgs kļūt par lielu īgņu un ievērojami pabojāt garastāvokli arī apkārt esošajiem. Taču vislabāk uz šo sajūtu pārvarēšanu iedarbojas tieši palikšana vienam – jaunavam ir jādod laiks pabūt vienam un tikt pašam ar sevi galā. Vislabāk tam palīdzēs dažādu darbiņu darīšana, galvenais, lai nav bezdarbība. Sagādā jaunavam ko darāmu – kaut vai labu lasāmvielu un atstāj viņu vienu. Dusmas pāries un strīds atrisināsies, ja pati neliesi vēl vairāk eļļu ugunī ar savu uzmācīgo klātbūtni un runām.
Ja VIŅŠ ir Svari – zini, ka strīdi un dažādas neveiksmes ļoti bojā svariem garastāvokli un izjauc tiem tik ierasto miera un līdzsvara sajūtu. Svariem ir nepieciešams pēc iespējas ātrāk atbrīvoties no sliktajām emocijām, galvenais – neatstāj svarus vienus un neļauj tiem skumt vēl vairāk! Palutini svarus – aizved uz kādu labu restorānu vai citu izklaides vietu, uzdāvini tam kaut ko skaistu, un strīds vai sliktais garastāvoklis tiks ātri uzvarēts.

Ja VIŅŠ ir Skorpions
– tad zini, ka dusmīgs skorpions ir visai indīgs un strīda karstumā var pamatīgi iedzelt ar nejaukiem izteikumiem. Reizēm skorpioni paši meklē kašķi, lai izlādētu sevī sakrāto negatīvo spriedzi. Taču par to nevajag dusmoties vai apvainoties – ja izpratīsi skorpiona dabu, tad ātri vien spēsi atrisināt strīdus ar viņu! Lielisks veids ir aizvest skorpionu uz kādu spraigu kino filmu vai, piemēram, viņa iecienīto sporta spēli – tas palīdzēs izlādēt negatīvo spriedzi. Lieliski derēs arī kopīgs baseina un saunas apmeklējums, kas skorpionam noteikti ies pie sirds!

Ja VIŅŠ ir Strēlnieks –
tad zini, ka viņš ir visai dzīvespriecīgs un tādas īstas dusmas piedzīvo reti. Tomēr, ja gadījies sastrādāties ar strēlnieku, vai vienkārši konstatēt, ka tam nav labs garastāvoklis, tad vislabāk palīdzēs izbraukumi pie dabas, turklāt neatkarīgi no laika apstākļiem – pastaigas gar jūru, pikniks, izbrauciens ar velosipēdiem, sniegavīra celšana un jebkura cita aktivitāte svaigā gaisā noteikti uzlabot strēlnieka garastāvokli, mazinās spriedzi un atrisinās strīdus!

Ja VIŅŠ ir Mežāzis –
tad zini, ka drūmais garastāvoklis vai gadījies strīds var visai ilgi nomākt mežāzi, kuram drūmāks garastāvoklis pēc dabas ir visai raksturīga parādība. Interesanti, ka mežāzis parasti neuzmācas citiem ar sava nelabā garastāvokļa izrādīšanu, bet noslēdzas sevī. Tavs uzdevums ir to nepieļaut – ved mežāzi izklaidēties, palutini ar gardām vakariņām, sarīko laba kino seansu un visādi citādi centies uzmundrināt mežāzi. Piedāvā mežāzim sevi kā uzticības personu, centies izprast viņa problēmas un palīdzēt viņam ar padomu. Tici – šie pūliņi nebūs veltīgi, turklāt, ja spēsi iekarot mežāža uzticību, tad zini, ka tas būs teju uz visiem laikiem, ja vien pati nepievilsi viņu.

Ja VIŅŠ ir Ūdensvīrs –
tad ņem vērā, ka strīda laikā viņš var kļūt diezgan ass un nesaticīgs. Taču, lai mazinātu radušos spriedzi, nekas nelūdz labāk kā domu un fantāzijas lidojums – labs kino, teātra izrāde vai kāds cits pasākums būs tieši laikā, lai novērstu ūdensvīra domas no negatīvā. Ja ir iespēja aizved ūdensvīru kādā ceļojumā vai izbraucienā, tas būs tieši tas, kas nepieciešams, lai aizgaiņātu jebkādas strīda un sliktā garastāvokļa paliekas! Dažiem ūdensvīriem palīdzēs arī iemīļotās sporta spēles skatīšanās vai nodarbošanās ar sportu pašam.

Ja VIŅŠ ir Zivs –
tad zini, ka viņš ir visjūtīgākais no visiem horoskopa zīmju pārstāvjiem. Dusmīga un aizkaitināta zivs pirmajā brīdī parasti nevēlas savā tuvumā redzēt nevienu, arī tevi nē. Nereti tieši šīs zīmes pārstāvji var vēlēties meklēt mierinājumu tieši alkoholā. Tavs uzdevums ir to nepieļaut – ļauj zivij pabūt vienai, sagādā tai mierīgu un relaksējošu atmosfēru, piemēram, ar mierīgas mūzikas palīdzību. Zivis var iepriecināt arī jebkuras ūdens procedūras – pamēģini zivi uzaicināt pievienoties tev siltā un aromātiskā vannā – tas varētu labot gan strīdu, gan uzlabot zivij garastāvokli kopumā.

10 komentārs
 1. Tiesi merki!Man patik sabiedriba,domu apmaina,humors,bet man blakus ir vezis.Tiklidz man nelaga garastavoklis vai uznak smagie brizi,ta ari vezis kuko ar nokartu apakslupu.Sanak,ka man pasai jaturas uz vilna,ja ne,tad majas ka kapseta.Ko darit?

 2. Zivis – trāpīts desmitniekā!
  Bet noveicies, ka viņš apzinās ko un kā dara.
  Un alkohols netiek lietots regulāri.
  Paldies Dievam! 🙂

  Viegli sadzīvot, ja ir atklātums un viss tiek izrunāts..

 3. dzivoju kopa ar aunu, pati esmu zivs, tas ir tas pats kas runat ar sevi un ka sacit jasaka ar galvu siena, un nekur ta pat neatopies

 4. Sveiki!
  par Auniem es piekriitu jo taa ir!
  Dzivoju kopa ar aunu jau ka 2gadus un pati es emu mezazis un pedeja laika gruti sadzivot par katru sikumu stridamies pec darba anaku majas stridamies no rita pamostamies stridamies! nestridamies tik tad kad esam atsiviski viens no otra vai ar tad kad ar draugiem esam kopa 😀 man liekas ka ierasta rutina sak bendeet atieciibas 😀
  Bet par jaunavam tas gan nau mans bijusais bij jauna°va ar bijam dzivojusi kopa 4gadus un vinjs bij pilniigi preteejs visam raxtiitajam 🙂

 5. Tas pats jau attiecas arī uz sievietēm… Izlasīju savu horoskopa zīmi, un … jā, ir tieši tā vai stipri līdzīgi. 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.