Stilīgas zeķes drosmīgām meitenēm – 2010

Līdz ar vienu no 2010. gada skaļākajām modes tendencēm – apakšveļas motīvu parādīšanos apģērbā un aksesuāros, modes skates pamazām atstāj garie zābaciņi, dodot vietu daudz oriģinālākām iespējām demonstrēt savas kājiņas.

Jau 2009/2010. gada ziemas kolekcijā Chanel iekaroja modes kritiķu sirdis, kombinējot adītas vintage stila getras kopā ar pieskaņotām augstpapēžu kurpēm. Īpaši atzinīgi bija Vogue pārstāvji, kas atzina, ka getras, kas vienlaikus ir gan stilīgas, gan praktiskas (aizmirsti par nosalušām kājiņām!) ir viens no svarīgākajiem aksesuāriem vēsajā sezonā. Un viņiem nevar nepiekrist! Kamēr Latvija piedzīvo kārtējo vēlo pavasari, ir īstais laiks atļauties pirmajai pademonstrēt savas kājiņas, ietērpjot tās modīgās un siltāsgetrās. Turklāt pēdējie getru modeļi ir ne tikai praktiski, bet arī eleganti – rotāti ar koķetām podziņām, rakstiem un svītriņām.

3 komentāru
  1. Ha… ha…:) Man izradas ir drosmiiga meitene, bet es domaju, ka parasta… latvju…:)

  2. Nesen redzēju jaunu interneta veikalu [cenzēts]lavanda.lv Ļoti seksīgas zeķes uz zeķubikses. Izskatās, ka cenas ir viszemākās Latvijā.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.